Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прпблем с галерия и памет
#1

Здравейте,
в папка галерия, албумите ми са черни и снимките не се виждат. От вайбър когато имам изпратени снимки също не се виждат. Когато се опитам да инсталирам приложение, ми казва че няма памет. Телефонът ми е с допълнителна карта и има много свободно място, посочено е да се записват на картата. Като влезна в някое приложение след известно време ме изхвърля. Изчиствах кеша и пак нищо. Къде може да е проблемът и как да се реши?
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблемът може да е на много места Smile Кой кеш изчисти-общия или на камерата? Изчисти на камерата,ако не помогне-ресет до фабрични.Друго универсално решение няма,системата ще се възстанови на стоково ниво.
Цитирай
#3

Бихте ли описали как става това, за което казвате.
Цитирай
#4

"Настройки"-"Резервни копия и нулиране".Батерията да е 65-80% минимум.При тази операция,машината се възстановява до първоначално състояние(когато е изкаран от кутията).Всичко слагано допълнително,се затрива и настройките се връщат в първоначално положение.
Цитирай
#5

По-скоро проблема е в картата памет. Форматирай първо нея, но си запази снимките преди това.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#6

Да,възможно е и да е от лоша карта.Както казах,може да са много причините,ресета е радикалната мярка.
Цитирай
#7

Благодаря, възстанових фабричните настройки, но проблемът е от картата. Сега ще я форматирам и нея
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)