Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Гаврата Telenor - Mate 10 Pro
#26

(2018-11-05, 10:52:21)Viiipeer написа:  Колега, ,моля те спести си писаниците да "блеснеш" с остър ум. Пуснах темата, НЕ ЗАРАДИ МЕН, а да знаят потребителите на форума! Ми много ясно, че АКО СИ СЪГЛАСЕН, но тази клауза е при всеки договор за покупко-продажба, дори за ЗАЕМ, докато не сложиш подписа значи НЕ СИ съгласен.

Колкото повече мнения като твоето - толкова се отчайвам за к'во сме на този хал....


Така, за последно ще давам каквито и да било разяснения! Защото живеем в Бълхарска-Бананова държава, затова! В нормалните държави такива УСЛУГИ са действащи и работещи,  за разлика от ГАВРАТА Теленор. Друго много ясно че съм очаквал да ми хареса, при положение че телефона е на няма и година след пускане официално в БГ за продажба! Аз много добре знам къде да продавам нещата си и на каква цена, така че акъла тук можеш да ми го спестиш. И понеже други отворковци се правят в един друг форум mobilebulgaria.com там също сподели и ми изкачат с аргумента, че тази услуга не е мислена за флагмани , а за стари телефони и че как видиш ли за флагмани има ъпгрейд. Да ама ако човека не е подписал за ъпгрейд още в самото начало - духа супата  и тази втора услуга се предполага , че е адекватна, но съвсем не е така!

КоУега молам ти се ...не искам да блесвам с остър ум...даже изобщо не искам да блесвам ...Нито пък акъл искам да ти давам ...никога не ми е излишен на мен самия... 
Идеята беше да те насоча към твоите размисли и страсти та малко да погледнеш нещата и от другата страна ...
Ок не било за теб а за да знаят потребителите на форума ... Кои потребители? И аз съм потребител и съм запознат с "услугите" им ъпгреид и върни и вземи ... и то доста преди да се пише за тях в кой да е форум ... обаче даже и през ум не ми е минавало да "експериментирам" с тях точно защото сме бабанова република все още ...Факт е, че и 3те оператора са 1:1 и няма значение дали някой оператор предлага дадена услуга или не ... Кучето си лае а кервана си върви ... дали ще му казваш ГАВРА за това че някой от 3те предлагал неработеща услуга или ще го завъртиш да е ГАВРА, че останалите 2 не предлагат нищо подобно все тази ... Дали било за ъпгрейд или за върни и вземи все тази ... отклоняване на вниманието от по важни неща, които вече са истинската ГАВРА ... я виж плановете на къде отиват ... ама това са други теми ... Тук за разлика от другите 2 оператора поне имаш някакъв избор, който ако искаш може да използваш ... Иначе съм съгласен с теб за ГАВРАТА Теленор, ГАВРАТА А1 и ГАВРАТА Виваком ...ама тя не се отнася толкова до точно тези им услуги ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
Аксесоари
#27

Този пък тръгнал да ги защитава, казвсйки, че сме имали някакъв избор. Ти чуваш ли се, бе, приятел? Другите поне не се гаврят с теб, предлагайки ти подобна простотия. Да ти имам и мисленето.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • HTC Explorer
Цитирай
#28

(2018-11-05, 18:27:22)gurcayy написа:  Този пък тръгнал да ги защитава, казвсйки, че сме имали някакъв избор. Ти чуваш ли се, бе, приятел? Другите поне не се гаврят с теб, предлагайки ти подобна простотия. Да ти имам и мисленето.

Надявам се, не към мен беше коментара.;-)
Цитирай
#29

Към колегата над мен е.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#30

(2018-11-05, 18:27:22)gurcayy написа:  Този пък тръгнал да ги защитава, казвсйки, че сме имали някакъв избор. Ти чуваш ли се, бе, приятел? Другите поне не се гаврят с теб, предлагайки ти подобна простотия. Да ти имам и мисленето.

Хахах ...защитавам? Как стигна до това заключение? И как стигна до заключението, че другите не се гаврят с теб? Случайно да четеш да пиша, че всички се гаврят с НАС? Случайно вникна ли в написаното и смисъла, че с тази или без тази услуга нещата са 1:1, т.е. все тази е и, че и вв двата случая си е гавра?
И да ИЗБОРА е важно нещо ... едните само бесят ... другите ти дават избор дали да те бесят или да те разстрелят ... Крайния резултат е един и същ, с разликата избора ...

И едно примерче че да ме разберат и тези на които им е трудно в по сложен текст:
Купуваш телефон за луда пара от А1 или Виваком ... След година НЕ ТИ предлагат да ти изкупят устройството и от там отиваш към OLX и т.н. ...
Купуваш телефон за луда пара от Теленор ... След година ТИ предлагат да ти изкупят устройството за смешна сума, при което ако си "нормален" отказваш и от там отиваш към OLX и т.н. ...

@gurcayy хайде сега при един и същ изход и при 3-те оператора ми отговори, кой се гаври повече или по малко с теб? 

Та какво беше за мисленето ми?
Цитирай
#31

Ти определно имаш доста различно мислене. Не защитавам никой от смотаните ни оператори. Единствено казвам, че подобието на услуга, предлагана от Теленор, еявна гавра с всеки клиент. Това, че другите не я предлагат, в случая е в тяхна полза.

Спирам да споря по тази тема.
Цитирай
#32

(2018-11-06, 09:59:11)gurcayy написа:  .... подобието на услуга, предлагана от Теленор, явна гавра с всеки клиент. Това, че другите не я предлагат в случая е в тяхна полза.
....

Позволявам си малко контекста да извадя от цитата, та се извинявам предварително ... Но за да ти кажа по точно мнението ми ...
услугата предлагана от теленор е изцяло в тяхна полза ... сам казваш, че липсата на такава услуга при другите също е в тяхна полза ...ключовото е, че нищо не е в наша полза ...
Факта и 3те случая е че на практика нямаме такава услуга, както е в щатите или западна европа, което за мен си е гаврата...
Цитирай
#33

Аз мога да поздравя колегата Viiipeer за споделената информация, защото и според мен това е гавра. И да напомня, че тази "услуга" се заплаща - 6,99 лв. на месец.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ckoev за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#34

Услугата, относно която е пусната темата не се заплаща Wink. Това, за което говориш ти е Upgrade

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#35

Извинявам се за неуместния коментар Smile

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#36

Къде се въвежда имеи за бърза проверка?Не видях никъде,изглежда се ходи до магазина?Искам да проверя за един стар телефон.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#37

[Изображение: 668-thumb.jpg?rev=1533836516]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)