Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Липсва Google Play Store
#1

Здравейте, андроиди Smile

Имам два бота. Samsung S3 Neo и J7. Като втория си го закупих поради доста причини. Исках хем по-нов модел телефон, хем по-голям, а и малкия започна да ми прави проблеми. Загряваше стабилно, не държеше изобщо батерията.  Иначе страхотно телефонче. Но ми трябва. За работа. Не искам да си прецакам новия телефон с железни стружки и прахоляк. Та стигнах до там, че :
Купих нова батерия - пак я събаря за 3-4 часа. И загрява.
Роотнах го и го качих от 4.4.2 на 4.4.4 Киткат със CyanogenMod 11. Е няма такъв кеф ! Изобщо как съм издържал със стоковия ром толкова време ? Smile
По-важното е, че спря да загрява и си държи батерията. ОБАЧЕ : Липсва Google Play Store. WTF ?
Ще бъда благодарен, ако има компетентни, които могат да ударят едно рамо по моя проблем. Хубав weekend
Цитирай
Аксесоари
#2

https://www.androidfilehost.com/?fid=95916177934527047 теглиш това поставяш го в паммета на телефона или сд картата влизаш в рековъри и го инсталираш после рестарт.Не съм сиг дали ще трябват фабрични но пробвай без.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#3

Флашни си Gapps - https://opengapps.org Само гледай да са правилните.

@bLck това е за лолипоп, не за 4.4!
Цитирай
#4

От телефона бях и не отворих линка да проверя.. Но защо са ги дали в темата за cyn 11 в xda

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#5

Не знам. Може и да стават, но може и да не станат. По - добре да си изтегли за 4.4.
Цитирай
#6

Благодаря за мненията. В опънгаппс.орг дават за от 5 нагоре. Някой знае ли от къде да изтегля за 4.4.4 ? Защото в момента търся и не мога да намеря. Аз ли съм нещо без късмет или ?

Апропо : точно от темата в XDA съм ги теглил. Същото, което е дал колегата bLck. Не става.
Цитирай
#7

Цъкни на правилния процесор и ще ти даде за 4.4 Wink

.jpg Capture.JPG Размер: 33.62 KB  Сваляния: 27
Цитирай
#8

degman, да живееш още 100 години ! подведох се по публикация, която гласи, че повечето телефони са със АРМ64 платформа и изобщо не се досетих да пробвам с този процесор. Още веднъж, благодаря ! Сега да видим дали ще стане фокуса Smile
А кой вариант да избера ? И каква е разликата ?
Цитирай
#9

Аз от там тегля винаги микро.. Та за кво са ти вс простотии на гугъл..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#10

Прав си.
Цитирай
#11

(2018-11-03, 21:28:07)bLck написа:  Аз от там тегля винаги микро.. Та за кво са ти вс простотии на гугъл..
Нано и пико са по малки.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#12

Греда. Даде ми Error 40 (Unmounting) Какво означава това ?
Цитирай
#13

И не се флашна ха? От рековери?

Sent from my LM-G710
Цитирай
#14

(2018-11-03, 22:06:02)degman написа:  И не се флашна ха? От рековери?

Не. Явно е от магаретата Big Grin
Kак се процедира в такива случай като моят ?
Цитирай
#15

Wipe на System, флашване на рома и флашване на gapps веднага след него. Като пак не е сигурно дали ще стане. Но ако ти се занимава действай.

Друг вариант е да сложиш андроид 5 или 6. С gapps за тях.

Sent from my LM-G710
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)