Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mijia Quartz Smartwatch
#1

Здравейте, 
някой има ли Xiaomi Mijia Quartz Smartwatch? 
Хвана ми окото с дизайна си и тъй като нося Xiaomi Mi Band 2 искам да се уверя, че предлага поне най-нужните ми функционалности от гривната. Използвам много вибриращата аларма, за часовника пише, че предлага вибриращи alert-ти. Предполагам това включва и аларми. 
Батерията тук е някаква часовникарска и пише, че издържа 6 месеца. Това е страхотно, но дали е истина? 

Пише в едно ревю, че вибрацията е по-слаба от тази на Mi Band 3, но не съм пробвал 3ката и не знам. Предлагам е същата като 2ката? 
Върви около 50-60 долара, почти двойно по-скъпо от 3ката, но сякаш ми се иска нещо което мога да нося и с по-официални дрехи и да ми предлага така нужната вибрация за събуждане  Lol . 
От друга страна се чудя дали ще е удобен за спане, защото все пак е по-голям от гривната.

[Изображение: Mijia-Quartz-Watch-6.jpg]

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
Аксесоари
#2

По-добре си вземи Bip с една по-луксозна каишка или Pace. Този е най-вече часовник, смарт частта му е някаква базова като гледам. Но не съм го ползвал и нямам опит с него.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#3

Аз гледах едно ревю и бях впечатлен. Трябва да го намеря и да го постна тук..
Иначе за спането... дори със стратоса(който е доста по-масивен нямам грижи и не ми пречи
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)