Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi max 3,инсталиране на Camera2Api
#1

Здравейте,имам Mi max 3,вероятно е китайската версия(не знам как да проверя),с отключен бутлоудър е.Беше с Miui 9,сега си получи по OTA Miui 10 Stable.Въпроса ми е има ли начин,да инсталирам Camera2Api и после Gcam ,без да руутвам ,чрез Adb или Twrp но ,така че после пак да си получавам Ota Ъпдейтите.Четох доста но не можах да се ориентирам дали и как да се направи това.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-11-04, 18:05:23)688757 написа:  Здравейте,имам Mi max 3,вероятно е китайската версия(не знам как да проверя),с отключен бутлоудър е.Беше с Miui 9,сега си получи по OTA Miui 10 Stable.Въпроса ми е има ли начин,да инсталирам Camera2Api и после Gcam ,без да руутвам ,чрез Adb или Twrp но ,така че после пак да си получавам Ota Ъпдейтите.Четох доста но не можах да се ориентирам дали и как да се направи това.

Здравей. За да ги инсталираш ти трябва Magisk, който ти предоставя руут достъп. 4 те програми които инсталираш са модули на Magisk, а накрая инсталираш гугъл камерата. Ето линк - https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry77599052 където е обяснено всичко, като има и видео.
Цитирай
#3

Здравей,този начин ми е ясен.Но по този начин си губя Ota ъпдейтите идващи по въздуха а не ми се иска.Засега ще карам със сток камерата.Така или иначе с гугъл камерата подобрението май е само за нощни снимки.През деня,мисля че няма разлика като цяло.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)