Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung sol проблем след ресет и гугъл акаунт.
#1

Здравейте, теглих формат през рекавъри на Самсунга, който е с 6 версия на Андроид обаче са забравени парола и пас. Телефона не искаше да стартира и е на майка ми и сега се заключи. Опитах с клипчета програми в тубата, но стигам до половината просто не ми излизат или бутони или пък не иска да ми отвори браузърите. Може би са стари хакове, но може ли да помогнете да изтрия стария и да стане всичко както трябва преинсталирах го и с один и пак не иска..
Цитирай
Аксесоари
#2

Точен модел на телефона?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#3

Защо след като не се сещаш не си направиш нов акаунт? По лесно е , може да възстановиш и приложенията които се използва преди.

Изпратено от моят Redmi 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Не ми дава нищо да направя имаше хак как се влиза вътре и се изтрива, но така с новите версии на Андроид не става тези хакове. Модела на Самсунга е SM J321AZ.
Цитирай
#5

Това са политики за сигурност на гугъл, които не могат да бъдат преодолени със създаване на нов акаунт!За да се избегне OEM заключване,преди ресет се спират синхронизациите на профила и профилът се премахва от устройството!А за самсунг е добре да се влезе и в меню "разработчици" и се маха отметката "OEM заключване".А от версия 6 и нагоре,шансът ти да отключиш устройството е да сложиш сима,с който е било синхронизиран последно апарата и да цъкнеш на "възстановяване на акаунт" и следваш стъпките.Внимавай,не бързай,изчакай да получиш кодовете за ресет.При направени прекалено много опити,дори и да намериш записан някъде акаунта с паролата,се чака 72 часа!Флаш с друг ром(дори няколко)не помагат!Заключва се кернелът на ядрото,системата отчита многото неуспешни опити като опит за кражба на устройството.Системата е идентична с сигурността при "ябълката".
[-] 1 потребител изказва благодарност на vertexe за това мнение:
  • Dilqnps
Цитирай
#6

Аз знам че става с обикновено влизане в менюто и след настрйки или премахване на акаунт се прави ресет... Но телефона не искаше да стартира стои на надпис Самсунг и какво да се прави ще не ще и се форматира от рекавъри. Хайде да видим как ще се оправи то не ми дава нищо да правя ти телефонни номера да правя....
Цитирай
#7

До сега не ти излизаха бутони , браузъри..сега пък седяло на самсунг!?!? направи му пак Ресет..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)