Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Какво ще кажете, струва ли си този модел, 600 лева е в Технополис...??
Цитирай
Аксесоари
#2

Всичко е въпрос на вкус.
За мен си струва
Цитирай
#3

Откъм дизайн е тухла.. отиди разгледай го на живо и ако ти харесва,действай. Според мене си заслужава.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

(2018-11-08, 21:35:32)scenic написа:  Какво ще кажете, струва ли си този модел, 600 лева е в Технополис...??

Струва си. 600лв за 2017г
Цитирай
#5

Той че си струва за 600 лева, струва си. Аз повече се чудя какви промени ще донесе Андроид Пай, примерно нощният режим и амбиент дисплей, някой знае ли???
Цитирай
#6

Заслужава си за 600 лв.Грабвай го,телефона е супер.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#7

(2018-11-09, 08:48:31)scenic написа:  Той че си струва за 600 лева, струва си. Аз повече се чудя какви промени ще донесе Андроид Пай, примерно нощният режим и амбиент дисплей, някой знае ли???

Нямам си и на идея. Такива промени ще има в Самсунг.
Виж, има приложения, които вършат същата работа. Вчера се натъкнах на Glance plus в google play. Допадна ми, можеш да го провериш на сегашния си телефон.
Тъмни теми винаги могат да се намерят или да се изтеглят приложения, които да направят всичко тъмно като substratum, swift и други. 
Мисля, че тези неща не трябва да те спират, винаги можеш да ги сложиш. Само батерията, където е 2700, но пък системата си я оптимизарат уж добре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#8

Телефона си струва ако си фен на по стария вид дизайн,и ако искаш да е задължително чисто нов от магазина.Имай предвид че камерата няма Ois ,и особенно на нощни снимки отстъпва на S8 ,Pixel,Mate 10 pro.Откъм батерия също не ми изглежда много добре.Имам X compact,камерата е сходна.През деня снимките стават,ако не ги увеличаваш на 100%.Нощните са зле.Моя също е с 2700 батерия и с нормална употреба изкарва 2 дена.Но ако го почнеш с яркост докрай и много снимки+клипове ,не минава повече от 4-5 часа Sot.Ако не държиш да е от магазина,като че ли по добър избор за около тея пари е S8/S8+/S9 ,Mate 10 pro ,от Olx с остатъчна гаранция.Просто Xz1,няма нищо което да те грабне освен цената.Виж ако говорим за Xz1 compact,вече е друга работа и единствен избор за добър и малък телефон.
[-] 2 потребители изказват благодарност на 688757 за това мнение:
  • Mochkata, scenic
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)