Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 8 за Redmi 5/5a/5 plus
#26

Страшно забавяне на ъпдейта, за Редми 5. Декември пуснаха global beta на MIUI 10, за ограничен брой потребители. И трябваше до седмица две да пуснат за всички ъпдейт до 10.1.3.0. Вече ще стане месец. а няма никаква информация. Аз съм с тази бета версия и бъгове има доста. Трагедия.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
Аксесоари
#27

Наличен е ъпдейт за Redmi 5, до Oreo 8.1.0.
[-] 1 потребител изказва благодарност на divkoj за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#28

Някой знае ли за Редми 5 плюс да ли ще получи Андроид 9.0 ?
Споменаха и за MIUI 11, че ще му пуснат ?

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на skysoft за това мнение:
  • ivoslavitrifonov1975
Цитирай
#29

Няма да има Андроид 9. Зa MIUI 11 ще видим, нека първо оправят 10-та.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#30

(2019-02-13, 09:32:37)divkoj написа:  Наличен е ъпдейт за Redmi 5, до Oreo 8.1.0.

Инсталира ли го,защото за втори път опитвам,но не ми се получава.След изтегляне и декриптиране иска растарт.След рестарта ми отваря twrp ,но там не виждам изтегления файл.Дава ми налична версия MIUI10.1.3.0 вечерта,а на другата сутрин вече я няма като опция.Това за втори път,предния беше преди китайската нова година.Интересно,че тази версия я няма за изтегляне от сайта.
Цитирай
#31

Изтегленият файл се намира в downloaded_rom папката, но ти трябва twrp за ОРЕО както и да свалиш целия зип ръчно от сайта
Иначе може да не стане
Цитирай
#32

Във папката downloader_rom няма нищо изтеглено,но и да има ,моето twrp-3.2.1-0-rosy не ми позволява да отворя вътрешната памет,а само SD картата.Този проблем е още от качването му,иска парола за декриптиране,която не знам и не "вижда" вътрешното ми хранилище.Дори рутването направих през SD картата.Зип файл за този MIUI 10.1.3.0 не виждам в сайта,иначе бих го инсталирал по познатия начин с twrp ot SD картата.
Намерих в MIUI форума качен от модератор MIUI 10.1.3.0 и го инсталирах през TWRP.
Цитирай
#33

Ако е стоков рома най-добре е да се върне стоковото рекавъри. Twrp без format data няма да тръгне и само стои за украса
Цитирай
#34

Успяхте ли да подкарате PIP? И ако да, как? При мен е разрешен за доста приложения, но не става нищо.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#35

(2019-02-13, 09:32:37)divkoj написа:  Наличен е ъпдейт за Redmi 5, до Oreo 8.1.0.
Отново е спрян ъпдейта, заради бъгове. Тия китайци се изложиха тотално. Декември месец го пуснаха за тестване, сега сме средата на Февруари.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#36

Индийци!
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • abv86
Цитирай
#37

Колегата suffer ви подсказва, че китайците се справят в пъти по-добре. За съжаление са оставили индийци да осигуряват софтуера за глобалната версия, което ми е доста странно. Все пак представят марката пред целия свят.
Цитирай
#38

още по-странното е, че моделът не се предлага в Индия Smile
Редми 5 имам предвид. Може от това да идва проблема. Нямат достатъчно тестери на локално ниво
Цитирай
#39

Аз съм с него и не съм видял проблеми за сега. Redmi 5, 8.1.0 OPM, MIUI Global 10.1.3
Цитирай
#40

(2019-02-18, 08:29:57)suffer написа:  Индийци!

Да, ама китайска компания. Абе резил пълен.

А PIP работи ли? Уж е активиран но поддържаните приложения не реагират. Ползвам управление с жестове.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#41

Трагедията става титанична. Вече сме Март, а тия индо-китайци не могат да пуснат читав ъпдейт. Нито на 5+, нито на чистата 5-ца. За пореден път, ъпдейта е спрян, заради бъгове. А го почнаха Декември месец. И тия ще 'завладяват' пазара на ЕС. Смешници. Bu 
Ако така ъпдейтват и 'флагманите', не  ми се мисли. Да не забравят, че основният им дял са ниския и среден клас.
Макар че с тия цени дето имат(за джоба на западния европеец), едва ли повече от година, ще им ползват телефоните. И няма да им се налага, да ъпдейтват софтуера.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#42

Отново спрян ъпдейт за 5+, поради проблеми. Изглежда след ъпдейта, дава системна грешка.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#43

Ще пусна нова информация в тази 'умряла' тема. Ъпдейта на MIUI 10 е спрян. Цитирам какви пише админ, в глобалния форум.
New updates will be available but for now the development is stop due to storage related issue.... Kindly wait for the official announcement.... Stay tuned....

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
[-] 1 потребител изказва благодарност на abv86 за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
#44

Голям резил с този модел. Личи си когато един телефон не е правен за индийския пазар.
Цитирай
#45

Основният проблем, е на 5+. Макар че и чистата 5-ца я изоставиха.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#46

Аз за чистата говорех. Има и други такива глобални(и не само) модели, които не се продават в Индия, но не при всички е толкова зле:
Редми ноут 6, mi note 3..
Цитирай
#47

Ама странното е, че и 5+ е забатачен. И то много. Redmi 5+ от почти половин година не е получил ъпдейта. Винаги е спиран заради бъгове. Или трябва да спрат работа с индийците или да сменят сериозно политиката.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#48

Последният ъпдейт за + е от 11,2018г , от тогава нищо . Вярно за мен тази версия която е налична в момента 10,0,4,0 не е лоша държи се прилично няма кой знае какъв голям дрейн и тн. , но пред това че до сега в общи линии всеки месец идваше по нещо ново като ъпдейт ....
Това забавяне и нескопосана работа на индийците по софта е тъпо . Вярно че напускаха сума нови модели които също искат поддръжка ама като не могат да се справят писането или да не пускат 100 нови модела или да обят старите , че излизат от списъка с актуализациите .
Несериозно е някак си .
Едно от най блазнещите неща е това с ъпдейтите и постоянните промени по телефоните към по добро и те го оакаха ! А телефончето си е супер

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • abv86
Цитирай
#49

Едно време, бяха добра софтуерна компания. Сега с тези ъпдейти, се изложиха напълно. Честно казано, следващият ми телефон няма да е Xiaomi. Аз си взех тази марка, заради добрата им поддържа. Но май, ще си остане в миналото това. А като чета в глобалния форум, доста хора смятат същото. Не знам как ще поддържат телефоните в ЕС, като не могат да напишат един читав ъпдейт.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#50

То няма марка с по-добра поддръжка, но тези индийци се излагат вече много дълго време... Да се надяваме с разделянето на 2 самостоятелни бранда, нещата да се оправят.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • ivoslavitrifonov1975
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)