Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi A2 аксесоари
#1

Интересно ми използвате ли и ако да, какви, калъфи, кейсове, бъмпери... за А2
Изборът у нас е доста смехотворен за съжаление. [Изображение: 37ff080f166cb9b2cfdab55f202d1545.jpg]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
Аксесоари
#2

Наистина добър кейс. Може да не е точно червено, по-скоро винен цвят, но си струва 22-та лева

*моля някой модератор да премести и тази тема в главната за MI A2 [Изображение: 38303fd1d447bf414fbc25667896970f.jpg]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#3

В България има изключително малко избор за този телефон, което е странно за мен. Виждам само гърбове или 360 кейсове, но не и примерно кожени тефтери и подобни както има по Амазон и къде ли не по света.

https://www.amazon.co.uk/Ferilinso-Carca...g=aagbp-21

Ето този искам да си го купя и никъде тук го няма, а доставка през Амазон ще излезе солено най-вероятно.
Цитирай
#4

Поръчваш си го в Англия до GGBG или gabco и те ти го докарват до тук за точно 2 лв.
Разгледай им сайтовете ще ти стане ясно как става.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#5

(2018-12-15, 00:41:03)Legend написа:  Поръчваш си го в Англия до GGBG или gabco и те ти го докарват до тук за точно 2 лв.
Разгледай им сайтовете ще ти стане ясно как става.

Благодаря за информацията, ще се разровя.
Цитирай
#6

Здравейте, какви скрийн протектори ползване. Тука ми дадоха един който остават 5мм разтояние до края на дисплея.
Няма ли нещо което да покрива целия дисплей и да не дразни така. Дори и да не е стъкло темперирано. Споделете.

:: respect
Цитирай
#7

В момента съм с хидрогел от около месец - покрива нацяло и нямам проблеми с тъча.

XIAOMI A2
[-] 1 потребител изказва благодарност на Франко за това мнение:
  • userworx
Цитирай
#8

Аз ползвам този

https://s.click.aliexpress.com/e/cd9BL8Qk

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)