Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Подкарване на CoinHive в фонов режим
#1

https://github.com/theapache64/coin_hive...bfpJS2PezE
Това е проекта на маинера клиенти искат да го подкарам в тяхно приложението на фонов режим но да си остане за постоянно.
Мъчих се през survices да го подкарам но не тръгва може ли някой да даде идея как мога да направя так че 

- Когато бъде инсталирано приложението маинера постоянно да копа дори приложението да е изтрито или пък спряно и да тръгва дори когато се рестартира телефон или изключи. 

Молят на насочете ме към нещо дори за щото съм много начинаещ в adroid програмирането. 
Има вариант и са вграден маинер от страница но как се вгражда в приложение за андроид да работи постоянно.
Аксесоари
#2

Каква е идеята да работи постояно дори когато "маинера постоянно да копа дори приложението да е изтрито"?

Батерията на телефона ще пада много бързо а и в един момент потребителя ще се усети че нещо не е наред.

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
#3

Да това е идеята. 
Да разбирам но имам клиент който иска да му го изработя. Ако може да ме насочите към някаква информация. 
Или вие дами помогнете не е за мен просто искам да го изработя и да си взема парите. Защото бая се забавих но май не е лесно.
#4

Значи ние ти помагаме, ти вземаш парите? Защо като си начинаещ се захващаш с поръчки?

Няма как да го инсталираш през твоето приложение. Можеш да го пуснеш, но в момента, в който махнеш оригиналното приложение и това ще изчезне.
#5

Гугъл много обича такива приложения "маинера постоянно да копа дори приложението да е изтрито"?
#6

Пичове направете го покажете че работи и си кажете цената
#7

Направи/Направиха ли го?

Visslar
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)