Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между S8+ и S9
#1

Здравйте, в момента съм пред дилема между S8+ и S9. От гледна точка на качество и технически параметри, кой от двата е по- добър според вас?
Цитирай
Аксесоари
#2

S9 заради дисплея (по-ярък), камерата, скенера (ако ти е проблем къде се намира), още два големи ъпдейта, процесора и gpu-то и размера.
S8+ заради батерията. Само един голям ъпдейт. Разликата не е толкова голяма между двата модела. Мисля, че размера и батерията са основните критерии. Е.. и ъпдейта също.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#3

А за S9+ можеш ли? Понеже там батерията е доста по-добре.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#4

(2018-11-11, 16:11:57)marto325 написа:  Здравйте, в момента съм пред дилема между S8+ и S9. От гледна точка на качество и технически параметри, кой от двата е по- добър според вас?

Ако имаш възможност, категорично 9+. Иначе 9 е много добро решение.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#5

Всъщност и на s8+ размерът е плюс. Зависи какво човек търси. На мен s8 ми беше нормален в ръката/малък и взех плюса (съобразено и с батерията).
Вече почвам да се чудя дали малкия не е по-правилен избор.
Цитирай
#6

Ако не ти пука за батерията то категорично се мятай на S9,по-нов модел е и във всичко е по-добър от S8+ освен:
1.Батерията
2.Дебелината
3.Размера-това вече е до лични предпочитаяния.Големия дисплей за мен е плюс,а не минус.
Ако обаче избора опре до S9+ то въобще няма място за сравнение.Всъщност ако имаш възможност купи си S9+.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)