Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Router 3(R3) Ниска скорост на 5G networks
#1

Моля за помощ относно въпросния рутер. Закупен от Е-МАГ.

   Не мога да вдигна скоростта на повече от 433 Mbps,  независимо дали е в микс режим или само на 5G. С последния Глобален Version 2.10.46 ром съм. Преди него имах доста други проблеми. Вероятно ли е и това да е от ром-а?
  Има ли някой с този модел, който да си е решил проблема със скоростите? Обхвата също малко ме притеснява. Би трябвало да е по-добре от евтиния Тр Линк на виваком, но уви няма никаква разлика.
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не става въпрос за Mi Router 3C?

 
Цитирай
#3

3С поддържа ли 5 ГХц? В заглавието е модела, не намерих за нужно да се повтарям, извинявам се за което.
Цитирай
#4

Има ли линк за този модел в емаг?

 
Цитирай
#5

Лично аз имам 3 рутера MI. Един от тях е, като твоя.
Заради подобни проблеми, първото нещо, което правя е да им налея firmware на Padavan. С него проблеми нямам.
Цитирай
#6

(2018-11-12, 06:54:14)vlado05 написа:   ...Заради подобни проблеми, първото нещо, което правя е да им налея firmware на Padavan. С него проблеми нямам.
Не на всеки му се занимава да си префлашва рутера с Padavan. Моят си е със стоков firmware - проблеми също никакви.

 
Цитирай
#7

NoMaD   тествал ли си скоростите с телефона на различните честоти и на микс. Може ли да дадеш инфо?

Ха , сега гледам  е на супер цена

 За Падаван и аз смятам да го пробвам,но ми се искаше да съм пробвал първо всичко със стоковия за адекватно сравнение.
Цитирай
#8

Не съм тествал, защото ползвам интернет 55 Mbps. Иначе рутера съм си го настроил на 13 канал - като най-свободен и там няма други потребители.

 
Цитирай
#9

Имах предвид да тестваш връзката между телефона и рутера. Т.е. да видиш каква е скороста след връзка с рутера в инфо на мрежата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)