Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сдвояване с Андроид тв
#1

Здравейте,с Ми8 64гб. Глобален стабилен ром 10.0.3.0 телевизора ми е Самсунг  UE48H6400  неще и неще да се сдвоява.Със старият Ред ми нот4х никакъв проблем ,на жена ми Ред ми 4х също няма проблем,нека някой сподели ако знае решение.
Цитирай
Аксесоари
#2

под сдвояване какво разбираш?
allshare? wi-fi direct?
Цитирай
#3

Не се сдвоява нито с Wi Fi direct, нито с Bluetooth.
Цитирай
#4

TB-то свързано ли е с мрежата в която е и телефона - извинявай за въпросите,ако ти се струват лаишки. ТВ то има ли възможност за сдвояване, на тела активирал ли си ф-ята безжичен дисплей....?
Цитирай
#5

Телевизора има функция за сдвояване,писък съм че другите телефони се сдвоява т безпроблемно?
Цитирай
#6

Сори.... тогава обърни внимание на последния ми въпрос.

настройки/безжични и др. мрежи - Още...../настройки на ви-фи дисплей
Цитирай
#7

в този ред на мисли, самсунг смарт тв в опцията wireless display намира телефона, но предлага wps или pbc като опции, като при избирането на която и да е от тях не се получава нищо на телефона.
Пробвах с note 3 и mix 2.
даже от developer options имаше активация на разширени настройки за wireless дисплей и пак нищо. Но като дадеш да се cast-не снимка или видео - веднага излиза на екрана.
С нормален тв самсунг с wifi няма грижи.
Аз нямам въпрос, а само споделям полунеуспех със същата марка., просто нямах време да си поиграя повече.
allshare си работи без проблеми
Цитирай
#8

При мен има опция сдвояване на телевизора и работи само ако ръчно я активирам при всяко сдвояване. Иска да въведа удостоверяващ код на телефона и готово. На тела трябва да е активен вифи дисплей. Работи с всичките ми телефони.....имам само редми-та на Ксиаоми.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#9

С Ми8 китайски стабилен съм
Включвате смарт телевизора да търси външен източник на дисплей
Давате на МИ8 settings/wireless&networks/more/wireless display/on
МИ8 го намира
и Цък на намереното телевизорче
ВРЪЗВАХ ГО СЪС САМСЪНГ, ЛГ И СОНИ. РАБОТИ ПЕРФЕКТНО!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)