Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прехвърляне на снимки и файлове към PC
#1

Здравейте, съпритежатели на OnePlus 5T  Wink ! Искам да попитам как си прехвърляте снимките от телефона на компютъра, защото аз дълго време при всичките ми андроид устройства използвах старомодния вариант да го свържа с usb-то към компютъра и ръчно да си прехвърля нещата, но вече ми се вижда бавно и досадно да гледам коя е последната снимка, та да копирам оттам нататък и т.н. 

Airdroid ли е най-удобния и лесен начин ? При него понеже не съм запознат файловете не се качват на някакъв междинен cloud нали ? Защото интерфейса много ми прилича на една конкурентна услуга, с проблеми в защитата на данните, та да не е при него така ? Или просто осъществява връзка чрез wi-fi/LAN между двете устройства ? Има ли и по-сигурни и удобни програми за трансфер ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако търсиш най удобния и лесен начин това е да си платиш пространство в Google Drive и да си ги Sync-ваш с Google Photos. Всичко става автоматично, аз това ползвам, за друго не искам и да чувам ако бъда честен.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)