Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Laptop Air
#1

Здравейте, тема за нетбуците на марката не видях. Създавам я за тях, като по-нататък ще добавя повече информация относно моделите за желаещите. Пиша тъй като искам да си купувам нов лаптоп и поради това, че харесвам марката съм се насочил към тях. Интересува ме сред вас някой има ли или поне виждал ли е някои от моделите и какви са цялостните ви впечатления за това струва ли си? Мен като характеристики, визуално и т.н. ми харесват много, единствено цената е малко кофти, особено в България, но... За това и се оглеждам в интернет от къде може да се поръчат. В Али ги има на сносни цени и с доставка DHL, но никъде не видях да е през Европа за избягване на такси в митницата. Ако някой е попадал или може да ми даде насоки и предложение от къде конкретно бих могъл да поръчам. Ако има пък някой друг сайт или конкретен селър на сносни цени с хаусове в Европа за да пътува от тук? Въобще всякакви насоки по темата ще са ми от полза и благодаря предварително !

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз имам Xiaomi Air Book 13,3 със пръстов отпечатък, модела с процесор i5-7200U, доста набита машинка, на която подсветката не е много равномерна, иначе пък работи доста добре за размерите си. Външната видео карта помага за някой неща. Играл съм и игри на нея. Само, че аз си го донесох от Китай.

ПС. Малка поправка, това не е нетбук, ами ултрабук.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
[-] 1 потребител изказва благодарност на n3tk0 за това мнение:
  • speedemon
Цитирай
#3

Колко излиза да си го вземеш от там? Има ли голяма разлика от физическите и онлайн магазините работещи за глобалния пазар?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)