Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на Redmi 6 - откъде?
#1

Здравейте,

Искам да купя Redmi 6 3/32 или 3/64 за сина ми.  Предпочитам от България да го купя. Има ли значение откъде точно ще го взема, и как стоят нещата с brick-ването - има ли място, от което мога да го взема с РОМ, с който няма да има проблем?
Цитирай
Аксесоари
#2

Избери си сам. Аз предпочитам ЕМАГ. Имам им повече доверие, връщал съм някои работи и не съм имал проблеми.
Цитирай
#3

Доколкото разбирам, опасността от brick-ване остава, независимо откъде ще го поръчам? От Технополис/Солитрон по-добре ли е в тоя контекст?
Цитирай
#4

Съобразно сервиз да.
Цитирай
#5

Не купувай телефон с Mediatek.
Цитирай
#6

Погледни Redmi 5 или 5 plus. Mi A2 Lite също..
Не взимай телефон с процесор Mediatek..


Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Благодаря за съветите! Защо все пак да не взимам Медиатек - за процесора на Redmi 6 пише, че консумира по-малко енергия от тоя на 5, при същата производителност?
Цитирай
#8

Просто за устройствата с този процесор не предвиждат поддръжка в дългосрочен план.

 
Цитирай
#9

(2018-11-13, 10:09:52)ecm написа:  Благодаря за съветите! Защо все пак да не взимам Медиатек - за процесора на Redmi 6 пише, че консумира по-малко енергия от тоя на 5, при същата производителност?
Както каза @NoMaD, след време няма да има подръжка .. погледни Mi A2 Lite. Батерията държи над 2 дни ( Зависи как го ползваш ), с Андроид Оне идва, камерата прави страхотни снимки за тази цена и няма да имаш проблем с производителността.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

A2 litе би трябвало да не бъде засегнат от anti-rollback защитата, доколкото чета? А, Redmi 5 plus?
Цитирай
#11

за 5+ още няма въведен този метод.
Засега остават Редми ноте 5, Ми 6х, Ми макс 3, Ми 8, Редми 6 Про,
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)