Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poco f1 vs mi mix 2
#1

Здравейте,
Телефонът ще е за подарък на приятелката ми. Ще се ползва главно за ръчкане в нета, фейс и някоя и друга игра. Като характеристики покото е по добър, но мисля че визията на микса ще й допадне повече. Приемам и други предложения до 650 лв
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-11-12, 18:57:35)proofit написа:  Здравейте,
Телефонът ще е за подарък на приятелката ми. Ще се ползва главно за ръчкане в нета, фейс и някоя и друга игра. Като характеристики покото е по добър, но мисля че визията на микса ще й допадне повече. Приемам и други предложения до 650 лв
Както написа и двата са добри, но мен лично ме радва mix-a много по взима очите!

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Аз пък се колебая между Покофон и Хуавей Хонор х8.
Разгледай го, жените предпочитат визия, не толкова функции. хващай него по-нов модел е стъклен дисплей, има го в червено, прави добри снимки, по-евтин е дори, под 600 лв.
Цитирай
#4

Разгледай в продава има нов Mix 2s,с гаранция за 700.АКо спазариш 50 лв влизаш в бюджета и хем имаш по добри х-ки от Поко ,хем и дизайн.
Цитирай
#5

Вземай Хонор 8х жените си падат по лъскавите неща в случая стъклено гръбче ,че и в червено го има ако харесва цвета.
Разликата с Покото в техно... е 270лв за тези пари може и един голям букет и едни златни обици да вземеш Big Grin
Цитирай
#6

Абсурд жена ти да хареса тая пластмасова играчка Поко, така че както казаха колегите по-горе или микса или някоя друга алтернатива било то Honor 10, Honor 8x, Mate 20 lite etc...

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#7

Пластмасата просто не е за жена. Виж, ако аз или ти го притежавахме, щяхме да го носим без кейс.
Но мисля, че правилния избор ще е Микса. Вярно, че ще трябва да се носи с калъф и ефекта от стъклото ще се загуби, но поне тя има избора да си прецени.
Btw хубав подарък. Предложението на xtremeее ме радва. Определено ще се почувства специална за теб.
Цитирай
#8

Благодаря на всички за предложенията.
В крайна сметка се спрях на redmi note 5.
Мисля че за това което ползва ще й бъде предостатъчен.
Цитирай
#9

Жените обичат Айфон.
Златен или розовSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#10

Искаш да кажеш,че кифлите обичат айфон,защото е айфон.За цвета съм съгласен.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#11

Искате да кажете ,че кроасаните и кифлите обичат айфон.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

^^Въй..засегнах се. Big Grin
Цитирай
#13

Със сигурност няма да харесат pocophone....f1 просто дори и през мъжката гледна точка що се отнася до дизайна на самия телефон.... пластмаса ... дебел е и тежък i неудобен за женска ръка.. Да процесора е флагмански да камерата е добра ... но дизайна,,,,,, Така погледнато mi mix и mate 20 lite.... са далеч по-красиви и удобни..
Цитирай
#14

И ко му е на дизаина? Ми8 с перфектна цена.
Дори има червен и кевлар.
Тежък? Ти вдигал ли си Xs Max?
Но всяка втора го иска, ама ценичка малко удря хахаSmile

По темата: земай и Mix-a само го пазете, че се чупи от въздуха.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#15

Honor 10 ще е перфектен за дама, не е голям, красив е, тънък е и камерите са му голям плюс.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)