Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Добро приложение за камерата
#1

Дайте съвет за добро приложение за камерата, което да забърза фокуса и да избистри картината. Не ми трябват много допълнителни ефекти и глезотии, а ясни и чисти снимки, доколкото е възможно.

Android4e
Цитирай
Аксесоари
#2

Толкова си може камерата.За ясни и чисти снимки се насочи към А серията или още по-добре към S серията при възможност.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

Зависи от условията, в които снимаш и хардуера, който имаш. Това са основните спънки.
Google cam, ако можеш да си намериш от xda, което пак може да не доведе до подобряване.
Цитирай
#4

Ето и линк към Gcam,тествай ако искаш и сподели резултатите:
https://drive.google.com/file/d/0B9Xul_A...IxNHc/view

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

Като цяло съм много доволен от телефона и няма да го сменям заради едната камера, която не снима толкова лошо. Единствено по-бавния фокус и лекото размазване, ако не си "статив" е малко неприятно. Според мен софтуерно леко са го осакатили, нали трябва да си продават и другите модели. Ако и камерата беше ок никога нямаше да струва толкова. Като показатели би трябвало да се справя по-добре, но концепцията е друга...

Android4e
Цитирай
#6

Изтегли си режим спорт на стоковата камера, ако го нямаш и пробвай с него.
Цитирай
#7

Нямам Спорт, от къде да го сваля?

Android4e
Цитирай
#8

(2018-11-14, 15:52:28)Android4e написа:  Нямам Спорт,  от къде да го сваля?

Има го в настройките на камерата.Пише редактиране режими на камерата там,ще го намериш
[-] 3 потребители изказват благодарност на sonymaster за това мнение:
  • Android4e, AsInstinct, venzimir
Цитирай
#9

Жив да си Sonymaster, не бях забелязал тази настройка. Мисля, че на Спорт вече нещата изглеждат различно. Струва ми се, че фокусът е значително по-бърз. Ще споделя впечатления, след като я тествам.

Android4e
[-] 1 потребител изказва благодарност на Android4e за това мнение:
  • sonymaster
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)