Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Добро приложение за камерата

Дайте съвет за добро приложение за камерата, което да забърза фокуса и да избистри картината. Не ми трябват много допълнителни ефекти и глезотии, а ясни и чисти снимки, доколкото е възможно.

Android4e
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Толкова си може камерата.За ясни и чисти снимки се насочи към А серията или още по-добре към S серията при възможност.

Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Зависи от условията, в които снимаш и хардуера, който имаш. Това са основните спънки.
Google cam, ако можеш да си намериш от xda, което пак може да не доведе до подобряване.

Как да продаваме снимки направени от смартфона си, натисни ТУК!

Samsung Galaxy S8 Plus Coral Blue
Цитирай

Ето и линк към Gcam,тествай ако искаш и сподели резултатите:
https://drive.google.com/file/d/0B9Xul_A...IxNHc/view

Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Като цяло съм много доволен от телефона и няма да го сменям заради едната камера, която не снима толкова лошо. Единствено по-бавния фокус и лекото размазване, ако не си "статив" е малко неприятно. Според мен софтуерно леко са го осакатили, нали трябва да си продават и другите модели. Ако и камерата беше ок никога нямаше да струва толкова. Като показатели би трябвало да се справя по-добре, но концепцията е друга...

Android4e
Цитирай

Изтегли си режим спорт на стоковата камера, ако го нямаш и пробвай с него.

Как да продаваме снимки направени от смартфона си, натисни ТУК!

Samsung Galaxy S8 Plus Coral Blue
Цитирай

Нямам Спорт, от къде да го сваля?

Android4e
Цитирай

(2018-11-14, 15:52:28)Android4e написа:  Нямам Спорт,  от къде да го сваля?

Има го в настройките на камерата.Пише редактиране режими на камерата там,ще го намериш
[-] 3 потребители изказват благодарност на sonymaster за това мнение:
  • Android4e, AsInstinct, venzimir
Цитирай

Жив да си Sonymaster, не бях забелязал тази настройка. Мисля, че на Спорт вече нещата изглеждат различно. Струва ми се, че фокусът е значително по-бърз. Ще споделя впечатления, след като я тествам.

Android4e
[-] 1 потребител изказва благодарност на Android4e за това мнение:
  • sonymaster
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)