Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 400 лв твърдо
#26

Pocogamer, не мислиш, защото не си виждал. Поредната тема, която се превръща в състезание. Едва ли ще вземеш пари, ако човека купи на тъща си същия като твоя телефон. Ето ви една снимка, за Xiaomi феновете, на автоматичен режим и без филтри.

https://forum.androidbg.com/attachment.php?aid=21660

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
Аксесоари
#27

Pacogamer имаш лимит на л.с. не мога да ти отговарям.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

(2018-11-15, 18:57:29)tiesto_pld написа:  Pacogamer имаш лимит на л.с. не мога да ти отговарям.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Ъххх, трябва да изтрия съобщения ли?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#29

Да сравняваш Huawei P smart с Redmi note 5 pro ,е все едно да сравняваш Redmi Note 5 Pro със Huawei Mate 20 Pro.Просто телефоните нямат място за сравнение,P smart е няколко крачки назад във всяко едно нещо.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 688757 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#30

(2018-11-15, 18:21:11)tiesto_pld написа:  Взимай Пиксел 3-ка [Изображение: 1ac144b14b92a7f1fedc22d7d8d1a5a8.jpg]

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk

Значи, ще ти взема пиксела за 400лв, гледам си пуснал обява. (Телефон до 400лв е заглавието на темата)
Цитирай
#31

Не съм фен на Xiaomi, но до 400 лв съм, твърдо за Редми Ноут 5 про. Всичко друго е компромис дори и за този бюджет.
Цитирай
#32

Колега Herus ,не съм Xiaomi фен.Ти виждал ли си наживо redmi note 5 ?.И защо реши че P smart е в един клас със него.Аз също нямам note 5,но жената има Mi max 3.Приятел има P smart,лятото се пробвахме да снимаме на един рожден ден ,на добра лампа ,без никакъв успех.Камерата на Mi max в същите условия е по добре.Камерата не е върха,но ако гледаш снимки с размера на монитора,без да зуумваш на 100 % са добре.Имам и Lumia 950 ,е не могат да и се вържат на малкия пръст откъм детайл.Да споменавам ли ,че redmi note 5 ,прави около 8 часа сот ,антуту му е 120 000 , а на P smart е около 80 000.
Цитирай
#33

(2018-11-16, 07:43:01)688757 написа:  Да споменавам ли ,че redmi note 5 ,прави около 8 часа сот ,антуту му е 120 000 , а на P smart е около 80 000.

И това какво значение има? Освен за СОТ-а? То и Вейрона дига 400, ама едва ли по пътя за Перник.
Според теб тия 40 000 точки, каквото и да значат ще ги усетиш в ежедневна работа?
Моя P smart даже си нямам на идея колко точки прави. За ежедневни задачи ми върши перфектна работа. Правя 6 часа СОТ, но не ми падат гащите като го нося в джоба.
А за снимките даже не искам да коментирам.
Цитирай
#34

P smart-a е голямо дръвце,имах възможност да го разцъкам и телефона наистина е кофти от към хардуер и софтуер.Хареса ми дизайна му обаче-красив,тънък и компактен.Все пак,Note 5 е най-добрия избор за тези пари.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#35

(2018-11-16, 07:43:01)688757 написа:  Колега Herus ,не съм Xiaomi фен.Ти виждал ли си наживо  redmi note 5 ?.И защо реши че P smart е в един клас със него.Аз също нямам note 5,но жената има Mi max 3.Приятел има P smart,лятото се пробвахме да снимаме на един рожден ден ,на добра лампа ,без никакъв успех.Камерата на Mi max в същите условия е по добре.Камерата не е върха,но ако гледаш снимки с размера на монитора,без да зуумваш на 100 % са добре.Имам и Lumia 950 ,е не могат да и се вържат на малкия пръст откъм детайл.Да споменавам ли ,че redmi note 5 ,прави около 8 часа сот ,антуту му е 120 000 , а на P smart е около 80 000.

Естествено. Точно защото имам наблюдения върху телефона коментирам. И ценово, и всякак, един клас са. И двата имат 3/32 и 4/64 GB версии. Батерията и процесора се разбрахме, че са по-добри. Но е важно и как е оптимизиран телефона. Правил съм около 7 часа, редовно правя около 6, стига ми. В Antutu 120 000 няма да направиш, по-скоро 110-115 000, а P Smart под 87 000 няма да падне. Разликата не е голяма. При ежедневна работа са същата работа, предимството на Ноут-а трябва да е когато става въпрос за игри. Но стигнахме до заключението, че жената няма да играе, така че резултата в Antutu едва ли ще е фактор в този случай. Не знам защо не сте успяли да направите читави снимки на добро осветление, но аз си правя читави снимки и съм доволен.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#36

Единственият клас, в който П смарт се доближава до Редми 5 про, е ценовият.
Цитирай
#37

Толкова ли е трудно да признаете че камерата на P smart е по зле от на Redmi note 5.Колегата ми има Mate 10 lite,дето уж е с по добра камера от P smart ,и пак е по зле от Mi Max 3 за снимки.Иначе и двата стават да си гледаш снимките на монитора без да зуумваш.
Цитирай
#38

Няма такова нещо. Повече светлина лови и видеото е по-добро при Ноут-а, както се спомена многократно...Но... ISO - 50/3200 срещу 100/3200. В ръчен режим като настройка има само въпросното ISO и баланс на бялото. Без скорост на затвора, без динамични апертури и фокусиране/разфокусиране от f/0.95 до f/16. Всичко, което гореспоменатия P Smart го предлага и изпълнява добре. Huawei се стараят доста повече. Като говорим, нека да говорим с факти.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#39

(2018-11-16, 21:00:14)688757 написа:  Толкова ли е трудно да признаете че камерата на P smart е по зле от на Redmi note 5.

Защото просто не е вярно.
Цитирай
#40

И да не е, пак Xiaomi-то е по-добро.
Цитирай
#41

Защото на майка му и трябва 200 гр тухла в чантата. Или 158 мм лопатка да си копае в градината.
Хора вие сериозно ли препоръчвате тоя туч за жена?
Цитирай
#42

Да, те имат нещо наречено дамска чанта. При тях и таблет не е проблем.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#43

И ръцете са им едни такива големи.
Цитирай
#44

Тогава Redmi 5/6/6a
Цитирай
#45

(2018-11-18, 11:58:31)skiman написа:  И ръцете са им едни такива големи.
Не ми казвай че ти е удобно повече от 5 инча с една ръка? Аз съм със сравнително големи(дълги пръсти) ръце и S7 Edge и G7 са ми неудобни. Не че не мога с една ръка, просто нямам удобен захват и трябва се пресягам яко. Реално с две ръце е много, ама много по добре.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#46

Така е. Но сега си представи оня туч в още по малка ръка.
Цитирай
#47

Ами всеки си преценя какво иска от телефона.Ако ще се ползва и за браузване в нет/гледане филми по добре по големия дисплей.Аз например си ползвам тела за 95% разговори и снимки и 5 % интернет,затова и си взех Sony x compact,4,6 инча ,за да е удобно да се носи във всеки джоб.Жената си ползва телефона и като таблет,затова си взе Mi max 3,като размера и е идеален ,даже и е малък.Но става за носене само в дамската и чанта.
Цитирай
#48

И в джоба влиза- даже на дънкиSmile
Цитирай
#49

Xiaomi mi 8 lite.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#50

Той не е 400лв
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)