Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 9 или s9 plus
#1

Колеги в момента съм с note 3 и е крайно време за ъпгрейд. Моля за съвет кой от двата телефона да избера. S 9+ мога да взема с около 500 лв. по евтино. Но съм чел че има бройки с проблемни дисплеи. Моля за коментар от хора запознати и ползвали телефоните. Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблемни дисплеи имаше в S8, при S9 са изчистени или поне сведени до минимум. А и за това е гаранцията все пак. Иначе като хардуер двата модела са идентични.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Note 9 има S Pen, двойно повече вградена памет също по голяма батерия и малко по голям дисплей.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#4

И аз съм с Ноут 3 вече пета година и съм в същата дилема, но горе-долу съм решил, че ще е Ноут-а... По-голямата батерия за мен е голям + понеже тройката като нов батерията му караше ден и половина до два и след година и половина - две започна постепенно да издържа все по-малко. Аз не сменям често телефоните без нужда и така се надявам, че след 2 години все ще изкарва един цял ден. Другото е, че на мен S-pen ми е голяма екстра и трудно ще я прежаля... 
Искам да попитам и хората които го притежават дали има разлика в потреблението на батерия с една и две сим карти ? Смятам да го ползвам с две, че не ми се носят два телефона вече.
Вярно ли е, че телефона идва с фейсбук приложение и не може да се изтрие ? Предполагам, че има и хром, и с него ли е така ?

Извинявай колега, че ти ползвам темата, но счетох, че е по-добре да попитам в нея отколкото да пускам нова!
Цитирай
#5

Да телефона идва с фейсбук приложението, но ако не искаш да го ползваш винаги можеш да го деактивираш.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#6

Ноут-а е по-добрия избор, щом си свикнал с писалката. Аз направих грешката, след Ноут 2 да си купя флагман на друга компания, който беше милион пъти по-добър, но нямаше писалка и за две години 1000 пъти съжалих, че няма такава, с която си върших голяма част от нещата преди това.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#7

Note 9 с 2 ръце! Повече памет, по голям екран, писалка, батерията и софтуера ми е някак по изпипан, колкото и да нямат уж разлика.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#8
Wink 

? Note 9 512 Wink

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#9

Само изтъкването на повече памет, говори че това са идентични устройства. А като има сд карта какъв е тоя проблем с паметта? Към автора на темата изчакай S10.
Цитирай
#10

Като идваш от Samsung Galaxy Note 3, и си доволен, невиждам причина да не си купиш пак Note, тамън да видиш до къде са стигнали, а и той е по-добър от Samsung Galaxy S9+, в почти всяко 1 отношение. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

Ползвал съм Note 3, когато излезе - не ми пасна размера и след около година го разкарах. Още 1 плюс за Note 9 освен всичко друго - още по-удобен е
Цитирай
#12

Иска ми се да изчакам s10 но трябва да преподпиша този месец и съответно да взема от оператор на добра цена устройство.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)