Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон
#1

Здравейте! Чудя се какъв телефон да си закупя. Ценовия ми диапазон е м/у 650лв и 750лв. Спрял съм се на Huawei Mate 20 Lite, но гледам и Nokia 7.1- Като камера Mate 20 Lite всякаш е в пъти по-добра.
Цитирай
Аксесоари
#2

Много ти не му мисли, просто Поко си вземи.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#3

От тези трите,Нокията е за камера от това което съм виждал.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Покото - Процесор Снап 845 , камерата прави задоволителни снимки, батерията не знам как е ,но два дни употреба ще ги направи.. минуса е , че е от пластмаса гърба. Това не ти пречи в работата като цяло. За тези пари просто няма друг като него с снап 845, дори покото прави в анутуту много повече точки от някои флагмани..


Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

А друг? Без две сим карти примерно?
Цитирай
#6

Зависи какво търсиш в един телефон.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Ако искаш хубава камера, и видиш в някой магазин да се продава Поко, то премини на другия тротоар.
Ако камерата ти е важна, както и хубавия дисплей, то тогава бягай направо в съседната улица.
Mate 20 lite е доста приемлив избор, стига стъклото да не те притеснява.
Хонор 8Х също не е лош избор.
Цитирай
#8

Ако някой иска хубава камера в по-евтин телефон да търси нов миналогодишен флагман
Някои марки се обезценяват повече в сравнение с други, без това да ги прави по-лоши
Бюджет 650-750лв е достатъчен за закупуване на такъв телефон
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • skiman
Цитирай
#9

Ако си купиш лайт версия за тия пари,ще те призная.Ето един съвет от мен,ако ще купуваш от онлайн магазин.
https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...363444589/

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#10

Ами.... аз от скоро съм MATE 20 LITE.. И зА ценовия клас , ч който е позициониран е много добър варинт. Камерата му определено е от силните страни и доколкото имамопит с телефони от тази марка с всичките им модели винаги след пускането им при следващите актуализации нещата стават много по-добре особенно в камерата. И другото което за белязах е батерията... нямам думи.. 8 часа на екран и отгоре..... а идвам от xiaomi redmi 5 plus...със snapdragon 625 i 4000 батерия...и mate е много много по-добре...
Цитирай
#11

(2018-11-15, 10:27:21)vesoisthebest написа:  Ако си купиш лайт версия за тия пари,ще те призная.Ето един съвет от мен,ако ще купуваш от онлайн магазин.
https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...363444589/

И аз съм се насочил точно към този, но версията със снапдрагон. От AliExpress идва за 640 лв., ако успееш да намериш търговец с голямо намаление, но са за много кратък период. Само номера с митницата трябва да се изиграе, но за това си има друга тема.
Цитирай
#12

Търся с хубава камера възможно най-добра за цената си. Както и батерия.
Цитирай
#13

За тия пари нов с хубава камера трудно, но все пак зависи кое за теб е добра камера!Иначе втора ръка има доста флагмани.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Honor 10
Цитирай
#15

(2018-11-15, 18:58:54)AndroiOS написа:  Търся с хубава камера възможно най-добра за цената си. Както и батерия.

Както споменаха по-горе, миналогодишен флагман ще ти свърши работа.
HTC U11 се намира чисто нов с две години гарания на 759 лева, което е един добър вариант.
Цитирай
#16

Sony xz1
Цитирай
#17

(2018-11-15, 20:59:14)galaxyhopper написа:  Sony xz1
И аз съм се загледал в него, но батерията ми идва малко слаба

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

Според ревютата камерата на Xz1 е най зле от на всички флагмани.
Цитирай
#19

Дори и така да е (а на мен не ми се вярва)
Huawei Mate 20 Lite и Nokia 7.1 не са флагмани
така че със сигурност камерата на Sony XZ1 ще е по-добра от тях
Цитирай
#20

То Redmi note 5 го бие това Сони.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

Колеги спрях се на GS 8? Какво ще кажете?
Цитирай
#22

SG 8?
(2018-11-16, 22:26:55)AndroiOS написа:  Колеги спрях се на GS 8? Какво ще кажете?

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

Galaxy S8
Цитирай
#24

Мисля, че няма да съжаляваш.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#25

(2018-11-16, 23:05:58)AndroiOS написа:  Galaxy S8

Добър избор.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)