Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 8 vs Poco F1
#1

Здравейте, кой телефон е по-добър?  Предимно ще се ползва за цъкане по фейса и някои други проложения.
Този жак изход който липсва в MI8, може ли да се компенсира с този кабел, който е в комплекта? Защото постоянно слушам музика в колата през Youtube Stolt
Благодаря на всички отзовали се.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз се колебая между Mi8, Poco F1, Honor 8x и Lg G6. Ще се използва за ежедневни неща и понякога за онлайн TV - гледане на мачове. Камерата ще се ползва на Auto Smile Преподписах в Т***нор и в рамките на месец мога да си купя телефон, но за сега ще изчакам да мине черния петък, за да видя какво ще изскочи, но като цяло какво бихте ме посъветвали ? До сега съм ползвал само G серията на LG.

Galaxy S
LG Optimus G, G3, G4
Mate 10 Pro - Mocha Brown






Цитирай
#3

Аз ако съм веднага взимам Mi 8.. Страхотна камера, дисплей, процесор всичко..

Poco f1 също е страхотен,но на мен лично не ми харесва пластмасовия гръб ( Всеки има право на мнение! )


А относно автора, който и телефон да вземеш няма да съжаляваш. Няма да имаш проблем с кабела за слушалки.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

И аз клоня повече към MI8, днес ходих в Технополис да ги видя на живо, но нямаше наличен MI8, видях и един Huawei Pro 20 lite и ми грабна окото, много хубав вид и яка камера и не е толкова грамаден. Някой ползва ли този модел?
Цитирай
#5

(2018-11-17, 21:50:32)eshk0 написа:  И аз клоня повече към MI8, днес ходих в Технополис да ги видя на живо, но нямаше наличен MI8, видях и един Huawei Pro 20 lite и ми грабна окото, много хубав вид и яка камера и не е толкова грамаден. Някой ползва ли този модел?

Да нямаш в предвид P20Lite аз за Pro 20 lite не съм чувал
Цитирай
#6

Преди да купувате лайтове, погледнете на живо Ми8.

По темата: МИ8 категорично.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • eshk0
Цитирай
#7

За цъкане по фейса и слушане на музика едва му трябва телефон за 1000лв още повече с марка Xiaomi
Цитирай
#8

Точно P20 lite имах предвих, объркал съм...
Фен съм на марката Xiaomi, ще погледна тия дни отново за MI8, като го видя на живо, ще реша между двата.

Цената е приемлива, тук ми казаха 900 лв.

https://gearbest.com/cell-phones/pp_009493800071.html?wid=1349303&lkid=16774672
Цитирай
#9

(2018-11-17, 23:31:55)xtremeee написа:  За цъкане по фейса и слушане на музика едва му трябва телефон за 1000лв още повече с марка Xiaomi

За цъкане на фейс и слушане на музика е предостатъчно и Redmi 5 Note Pro.
Но нали се пита кой между двата. Пита се- отговаряме.
А, и освен това човека каза, че може 900 лв да похарчи.
Нв виждам причина защо да не се поглези с един Mi8, по-добър е хардуерно и е по-красив от Pocof1.
И да, марка Xiaomi за 1000лв, какво и е на марката, най-добрите са в момента на пазара.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • eshk0
Цитирай
#10

Ами щом е до двата телефона да взема MI 8 то не знам какво има да избира между двата
Цитирай
#11

Винаги ми е било странно това да слушам музика в колата от YouTube.Познавам и хора които си вървят и през слушалките слушат с YouTube. При наличието на Spotify, SoundCloud, TuneIn,защо бе хора през YouTube?Клип ли гледате докато шофирте или вървите?

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#12

Аз бих избрал mi mix 2s Smile
Като цяло съм доволен от ми8, работи бързо, няма лаг/забивания. Xiaomi имат дълга поддръжка. Имаш избор между китайски, глобален и европейски ром.
Ти тези неща ги знаеш сигурно..

То и аз слушам музика от youtube(vanced), някои песни/изпълнители ги няма в Spotify.

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на extremee13 за това мнение:
  • eshk0
Цитирай
#13

(2018-11-19, 11:43:02)extremee13 написа:  Аз бих избрал mi mix 2s Smile
Като цяло съм доволен от  ми8, работи бързо, няма лаг/забивания. Xiaomi имат дълга поддръжка. Имаш избор между китайски, глобален и европейски ром.
Ти тези неща ги знаеш сигурно..

То и аз слушам музика от youtube(vanced), някои песни/изпълнители ги няма в Spotify.

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Спрях се на този линк

цената ме устройва и е Xiaomi Mi 8 6.21 inch 4G Phablet Global Version
- BLACK 6+128GB

Мисля,че няма да има проблем тук в България да се позлва?
Цитирай
#14

Няма да има проблеми.
Ще идва с глобален ром. Вече след това ако искаш ще му сложиш xiaomi.eu

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на extremee13 за това мнение:
  • eshk0
Цитирай
#15

Църния петък намалят цените в Ми глобал - погледни там
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • eshk0
Цитирай
#16

(2018-11-19, 13:28:34)extremee13 написа:  Няма да има проблеми.
Ще идва с глобален ром. Вече след това ако искаш ще му сложиш xiaomi.eu

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk


Каква е разликата между global rom и това дето си споменал xiaomi.eu?
Благодаря на всички отзовали се.
Цитирай
#17

https://www.kaldata.com/forums/topic/265...те-xiaomi/



Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на extremee13 за това мнение:
  • eshk0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)