Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колебание между два модела
#1

Привет колеги, понеже не ми се дават много пари колебая се между два модела това са xiaomi redmi note5 и xiaomi mi a2 lite. Телефона ще се ползва за разговори, интернет и по рядко за снимки, така че държа на добрия обхват, качествения разговор, батерията, да работи добре и бързо без лаг и да не дава фефекти. Отворен съм и за други предложения но ме интерсуват и от тези двата кой е по добър
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-11-16, 08:18:21)paganini написа:  Привет колеги, понеже не ми се дават много пари колебая се между два модела това са xiaomi redmi note5 и xiaomi mi a2 lite. Телефона ще се ползва за разговори, интернет и по рядко за снимки, така че държа на добрия обхват, качествения разговор, батерията, да работи добре и бързо без лаг и да не дава фефекти. Отворен съм и за други предложения но ме интерсуват и от тези двата кой е по добър
Най-голямо значение тук има интерфейсът, който предпочиташ - т.нар. "чист Андроид" или MIUI. Redmi Note 5 е с MIUI, която за мен е по-добрият избор, тъй като е доста добре оптимизирана, добре поддържана и включва много екстри и благини, които иначе трябва да инсталираш като отделни програми. За обикновен потребител, чист Андроид, не си заслужава все още, според мен.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

https://youtu.be/WKaYZMDAYh4

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Redmi Note 5 е по-добрият смарт
Според мен малко се преиграва с така нареченият "чист" андроид
[-] 2 потребители изказват благодарност на solo5 за това мнение:
  • GodPetar, Гeoрги
Цитирай
#5

Доста се преиграва с пиксел експириънса кат му викат. И за мен редмито е по добрия избор.

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • Гeoрги
Цитирай
#6

Някъде четох че redmi note 5 загрявал вярно ли е незнам, а и какво е бъдещето му дали ще получи андроид 9
Цитирай
#7

(2018-11-16, 13:05:52)paganini написа:  Някъде четох че redmi note 5 загрявал вярно ли е незнам, а и какво е бъдещето му дали ще получи андроид 9
Няма такова нещо.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

При Xiaomi не е толкова важно дали ще получава андроид 9 или 10 примерно. Китайците актуализират миуи и за 3-4 годишните телефони.



Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Всичко зависи от това какъв интерфейс ще избереш и дали искаш ноч и двойна камера или предпочиташ телефон без ноч и не държиш на двойната основна камера. По всички други основни параметри са идентични (батерия, процесор, предна камера...).

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#10

Какво пишете?Основната и при двата е двойна!

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)