Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 20Pro vs OnePlus 6T vs SGS 10
#1
Smile 

Здравейте, колеги!

Ще започна с факта, че от доста години (може би около 5) съм ползвал предимно самсунг флагмени. Разбира се, ползвал съм и други марки, но винаги така става, че до 2 месеца са препродадени и взимам самсунга  Big Grin Big Grin Май просто съм си фенче на марката.
До преди 4 месеца ползвах с7 едж (наистина един от най-добрите им модели според мен), но го изпуснах и му се счупи екрана. Намерих от приятел временно да ползвам с8 плюс и замомента не е проблем да съм с него. Мен обаче започват да ме сърбят вече доста ръцете...  Big Grin Big Grin 
С9 и ноут 9 не ми допадат поради няколко причини:
   1) Фингърпринт скенера е на гърба
   2) Нямат нодж, а на мен ми допада
   3) Плюс е жакът, но както казват ютубърите "в даден момент всички ще продължат напред, независимо ,че не се харесва на всички потребители", така че ще го преживея  Big Grin

Колебая се между следните варианти:
  1) Huawei Mate 20 Pro - определено това е фаворитът за момента, но не е и никак евтин..
  2) OnePlus 6T - доста по-евтин, но с не по-слаби характеристики, поне на хартия.
  3) Да изчакам Samsung S10 - вероятно ще струва не по-малко от Huawei

Искам да добавя, че фингърпринта ("is a must") ми е любимия метод за отключване и това да бъде под екрана ми допада невероятно много.
Споделяйте вашето мнение, виждал съм ги на живо и двата телефона, и наистина ми е трудно да преценя.  Bu Bu Big Grin

SG S10 Black Beauty
Важно е да можем да открием нещо позитивно, дори в най-лошата ситуация...
Цитирай
Аксесоари
#2

Huawei Mate 20 Pro, има проблеми, ако не си влизъл в темата за проблем, влез да видиш как зеленее на малко яркост при загасена лампа, и това заради проблемните екрани на LG, но на тях си им е традиция, та не мисля, че ще те очуди. Дисплейте на другата китайска марка са наред, но трябва да се чака нова партида, но не е ясно кога ще дойдат, иначе като цяло телефона си е перфектен, особено както те кефи вградения пръстов отпечатък и ноча.
OnePlus 6T е хубав и той, да малко по-слаб е, но и цената му не е толкова висока, а и е с чист Android, или поне се доближава.
Samsung Galaxy S10 ще има няколко разновидности, та така, че първо трябва да кажеш, коя искаш, а и ще трябва доста да изчакаш, и докато му падне цената, а и ако не бързаш, е добре да видиш, дали ще има проблеми, и трябва да си минат определени месеци. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Благодаря за мнението ти колега. Сега като погледнах темите за "скъпото китайче", силно започнах да се отказвам. Някак си очаквах, че като е доста по-скъп от другите флагмени (изключвам ябълката, защото тя бие всички по този показате, хаха) ще бъде и качествен, но явно този проблем се случва на почти всички... Имам лоши спомени със сервизите и не ми се губи време..
Може би ще взема временно OnePlus 6T, пък после ще го продам като излезе С10 хаха. Да си запознат с повечето проблеми при OnePlus-a? Big Grin

SG S10 Black Beauty
Важно е да можем да открием нещо позитивно, дори в най-лошата ситуация...
Цитирай
#4

И той излезе скоро така че все още не се знае дали има. Но може и с 6 да минеш щом е за временно.

Sent from my LG-D802
Цитирай
#5

Е то си ги виждал,ама видя ли дърварската камера на 1+?

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Честно казано не съм... Наистина не ми се искаше да си сменям с7 еджа, но 300лв за екран няма смисъл да се дават.. Иначе с нищо не ме впечатляват толкова новите флагмени... Преди ги сменях като топъл хляб телефоните, но с7 еджа промени всичко, да не повярва човек Big Grin

SG S10 Black Beauty
Важно е да можем да открием нещо позитивно, дори в най-лошата ситуация...
Цитирай
#7

Виж Xiaomi mi 8 и LG G7. Току виж няма нужда да даваш повече от 1000 лева за добър телефон Wink

Sent from my LM-G710
Цитирай
#8

Щом ти харесва Самсунг си вземи Самсунг. Лично аз не бих ги заменил за някоя китайска марка.Ако си готов да жертваш пръстовия отпечатък можеш да погледнеш iPhone X , спряха го от производство и цената му падна доста, но по нищо не отстъпва на "флагманите" от тази година.
Цитирай
#9

За парите на айфон ☓ се взима S9+, P20 Pro, Mi Mix 2S, Mi Mix 3, Oneplus 6 или 6Т, LG G7, Mi 8 Mate 10 Pro, и всички тези са по евтини от него. Някои почти двойно по евтини.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#10

Ябълката никога не е била и няма да бъде вариант за мен... Просто не ми допада, нито като софтуер, нито нищо... Ще се опитам да изчакам, но ако на черния петък има изгодни оферти, може да взема с9+ или OnePlus 6/6T.. Благодаря за мненията колеги, ако някой се сети още нещо да си казва Big Grin

SG S10 Black Beauty
Важно е да можем да открием нещо позитивно, дори в най-лошата ситуация...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)