Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung S9 или Huawei P20
#1

Здравейте колеги, телефонът ще е подарък за жената от двата модели кой бихте избрали?
Цитирай
Аксесоари
#2

S9. Категорично. Ако беше P20 Pro щеше да е малко по - различно.
Цитирай
#3

Самсунга си е самсунг...Smile Иначе аз бих избрал някой айфон за подарък, но да не повдигаме темата. Smile
Между двата определено S9.
Цитирай
#4

(2018-11-17, 00:55:39)ivo98 написа:  Самсунга си е самсунг...Smile Иначе аз бих избрал някой айфон за подарък, но да не повдигаме темата. Smile
Между двата определено S9.

Тя не харесва iPhone, държи да е Android.
Цитирай
#5

Samsung Galaxy S9 е по-добър избор, като почнеш от дисплей, чип, камера, има безжично зареждане, няма ноч, водоустойчив е.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

Грабвай S9Smile
Цитирай
#7

Взимай S9 и втори подарък - преносима батерия.
Цитирай
#8

(2018-11-18, 17:30:04)Nerdy написа:  Взимай S9 и втори подарък - преносима батерия.
Викаш да вземе среден клас телефон, вместо в пъти по добър флагман?

Sent from my LM-G710
Цитирай
#9

(2018-11-18, 17:34:06)degman написа:  Викаш да вземе среден клас телефон, вместо в пъти по добър флагман?

Sent from my LM-G710
Има доста флагмани с добри батерии, не виждам защо трябва да е среден клас.Иначе м/у S9 и P20 разбира се, че S9.
Цитирай
#10

(2018-11-18, 17:30:04)Nerdy написа:  Взимай S9 и втори подарък - преносима батерия.

Защо слаба ли му е батерията?
Цитирай
#11

(2018-11-18, 18:28:47)Xperia18 написа:  Защо слаба ли му е батерията?

Защото е прочел някъде, че е така.
Цитирай
#12

Ами не, приятел го има и постоянно ходи с 20% яркост, че да не му падне батерийката за 1 час.Аз също съм го ползвал - батерията се топи много бързо.И нека качването на снимки на S9 които правят по 10 часа СОТ започне.И не говоря за плюса.Там е по-добре.
@Galaxyhopper Не съм чел, но няма да е зле ти да почетеш малко и се образоваш, пък тогава спами в темите за избор на телефон.Нищо лично, но целта е да се помага, а не разни дечица без работа да натискат разни буквички по телефоните.
Цитирай
#13

(2018-11-18, 18:49:06)galaxyhopper написа:  Защото е прочел някъде, че е така.

При нормално ползване ще издържа ли от 8 сутринта до към 22?
Цитирай
#14

(2018-11-18, 19:35:53)Nerdy написа:  Ами не, приятел го има и постоянно ходи с 20% яркост, че да не му падне батерийката за 1 час.Аз също съм го ползвал - батерията се топи много бързо.И нека качването на снимки на S9 които правят по 10 часа СОТ започне.И не говоря за плюса.Там е по-добре.
@Galaxyhopper Не съм чел, но няма да е зле ти да почетеш малко и се образоваш, пък тогава спами в темите за избор на телефон.Нищо лично, но целта е да се помага, а не разни дечица без работа да натискат разни буквички по телефоните.

Достатъчно съм се образовал, но хора, които изказват мнения без да ползват конкретния телефон са масово и ти влизаш в това число.
И второ - само защото човека си държи телефона на определена яркост, не го прави с или без слаба батерия.
А и ти кога си ползвал Самсунг с амолед? Щото навън 20% са нищо и едва ли се вижда, но в домашни условия над 20% дразни очите или поне моите.

Точно, защото е да се помага темата, а не разни четящи експерти да се засягат, защото са чели,  дочули или им се сторило нещо.
Аз не давам съвет, защото телефона го нямам, но пък не мога да се въздържа от коментар.
Ако беше за s8+ веднага щях да му кажа, но той мисли за s9, които няма да са много различни в батерията.
Цитирай
#15

Батерията си държи като всеки един смартфон , сутрин от 8 умерено ползване през деня и към 19:00 на зарядно.
Недей слуша глупостите тука.
Няма да ти умре след 2 часа ползване- не бой са.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#16

(2018-11-18, 19:57:43)Victormihov написа:  Батерията си държи като всеки един смартфон , сутрин от 8 умерено ползване през деня и към 19:00 на зарядно.
Недей слуша глупостите тука.
Няма да ти умре след 2 часа ползване- не бой са.
Не до 2 часа, а до 1 час на 20% яркост Wink
Цитирай
#17

мхм те това изкараха на 5% яркост след 15 минути ще умре.

Пак щях да го избера пред P20.
Цитирай
#18

(2018-11-18, 19:57:43)Victormihov написа:  Батерията си държи като всеки един смартфон , сутрин от 8 умерено ползване през деня и към 19:00 на зарядно.
Недей слуша глупостите тука.
Няма да ти умре след 2 часа ползване- не бой са.

Аз принципно съм ползвал S8 и бях доволен от батерията му ден, ден и половина издържаше.
Някой, ако ги е ползвал и двата може ли да каже дали батериите им са сходни или на S9 е по-слаба?
Цитирай
#19

(2018-11-18, 19:47:31)galaxyhopper написа:  Достатъчно съм се образовал, но хора, които изказват мнения без да ползват конкретния телефон са масово и ти влизаш в това число.
И второ - само защото човека си държи телефона на определена яркост, не го прави с или без слаба батерия.
А и ти кога си ползвал Самсунг с амолед? Щото навън 20% са нищо и едва ли се вижда, но в домашни условия над 20% дразни очите или поне моите.

Точно, защото е да се помага темата, а не разни четящи експерти да се засягат, защото са чели,  дочули или им се сторило нещо.
Аз не давам съвет, защото телефона  го нямам, но пък не мога да се въздържа от коментар.
Ако беше за s8+ веднага щях да му кажа, но той мисли за s9, които няма да са много различни в батерията.
Първо - от къде знаеш дали съм ползвал такъв телефон, или не съм? Ползвал съм(макар и за кратко, но достатъчно да се убедя, че на третия час телефона издъхва..) Приятел също се оплаква от батерийката и се къори на ниска яркост с цел по-ниска консумация на енергия.
И второ - колко пък да си се образовал, щом обясняваш на хората, че оня процесор бил по-добър от другия, щото имал повече ядра и повече гигахерци и след това ги умножаваш.. 4 ядра по 2.5гхз=10гхз  - нали така беше  Bu

(2018-11-18, 20:09:17)Xperia18 написа:  Аз принципно съм ползвал S8 и бях доволен от батерията му ден, ден и половина издържаше.
Някой, ако ги е ползвал и двата може ли да каже дали батериите им са сходни или на S9 е по-слаба?
И на двата батериите им са 3000мАч.И S8 съм ползвал и да има разлика то е минимална.Щом S8 ти е издържал толкова, значи не ползваш телефона много и ти издържа ден и половина.Ама нали телефона беше за жена ти? Ако и тя не го ползва много често, то тогава S9 ще е перфектен.
Цитирай
#20

И не е ли по -добър като ефективност този 4×2,5 от този на 4х2,3? Ако са от една серия? Например Sony Z2 срещу Z3? А, после аз съм спамил.
3 часа го ползвал и вече може да дава достоверни мнения. Разсмя ме, мислих че ме разбра за какъв вид ползване ти написах. Ако не - какъвто един собственик.
Иначе много засегнати го раздаваме.
Цитирай
#21

Човече, спри да ръсиш бисери..Образовай се, ще ти се смеят хората.
Иначе тръгнал да помага в избор на телефон, хаха.
И не ми е нужно да ползвам телефон 2 години, че да разбера колко му държи батерията.
Цитирай
#22

1 час на 20% яркост е готин бисер за издържането на батерията, а човек който съзерцава телефоните от далече е най-компетентен да се изказва и помага.
Дали ще се смеят или не, дали са бисери или не, ми е простено, не ми се налага да знам всичко, нито съм професионалист в тази област, но такива мнения като твоите, на базата на четене и съзерцаване са по-опасни и повече некомпетентни за тези тема. Да не говорим за спама, който провокира.

Едит след поста на Нерди: ( 21:00 )
Аз пак не мога да разбера. Това те прави компетен да определиш цялостното представяне на батерията с 3 часа ползване??? Защото този въпрос го отбягваш много и спамиш излишно.
Цитирай
#23

1 час е образно казано.Искам да кажа, че бързо пада.И не е нужно да си професионалист, а поне да имаш базови познания.Ако нямаш такива(в твоя случай) то по-добре недей да пречиш на хората.
Цитирай
#24

Колкото ти "помагаш" в избор на телефон толкова и ние.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Nerdy
Цитирай
#25

За с9 не знам, но съм ползвал почти година с8.
Аз съм на мнението, че п20 ще държи повече от самсунга.
С с8 изкарвах деня с триста зора.


Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)