Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 9 Pie наличен за XZ Premium
#1
Lightbulb 

Здравейте, вече има ъпдейти до 9 Pie за доста държави, но на мен не ми се чака и днес ъпдейтнах с френския фирмуер, който е (1308-9476
Customized FR 47.2.A.0.306). през flashtool
Впечатления за сега
-телефона работи много по-пъргаво
-фокуса на камерата е доста по-бърз
-часовника вече е от ляво (в статус лентата) което за мен е малко странно
-има някои новости из настройките
-за сега си играя с телефона (теглене на приложения, настройки) за 2 часа от 84% сега е на 73% като на 100% беше вчера, през нощта не съм го зареждал



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



[-] 2 потребители изказват благодарност на mom4ev за това мнение:
  • GH0STFACE, кром
Цитирай
Аксесоари
#2

Сега ъпдейтнах ОТА. На пръв поглед е много еко (зелен). Повече впечатления по- късно. Теленорски е.

Xperia Arc S 4.0.4 Stock & Nokia E90 Hacked
[-] 1 потребител изказва благодарност на vannkkata за това мнение:
  • кром
Цитирай
#3

Интересно!
И аз съм с теленор но  нямам ОТА?
Ще дойде де, но се чудя!

Android addictive 
Цитирай
#4

Според XperiCheck има само за МобилТел  Lol

[Изображение: attachment.php?aid=23419]


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
Цитирай
#5

Има и Теленор и СЕ1
Цитирай
#6

Вече месец със 9ката, телефона се държи доста добре, само не знам защо не показва всички използвани приложения през деня, днес цял ден си играя с него, клипове в YouTube, слушане на музика от онлайн радио, Facebook, messenger, viber, WhatsApp, Instagram и Google Chrome имаше и човъркане из AliExpress, discord и olx... Резултата е това Smile



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
#7

Вече почти месец с 9ка телефона работи супер, но много неща по настройките ме дразнят. Може и да свикна, макар че се мъчих около месец с айфон и не му свикнах. Пропуснал съм да отбележа с премиум2 съм

Xperia Arc S 4.0.4 Stock & Nokia E90 Hacked
Цитирай
#8

От 1 седмица съм притежател на XZ Premium и наистина не показва всички неща изцедели батерията....Бях 3-4 дни с Орео 8 и сега от 2 дни съм с Рie 9 и не мога да намеря каквито и да е разлики и е нормално за такова кратко време.

Sony Ericsson T630 /2008/  Sony Ericsson K810 /2008-2014/  Samsung Galaxy S4 /2014-2018/ Sony Xperia XZ Premium  /2018- 2024/ Samsung Galaxy S23 /2024 -/
Цитирай
#9

От вчера и аз съм с 9 на XZ1. Първото и единствено нещо което ме дразни към момента е, че постоянно ми се затъмнява екрана. Осветеността сама пада, на моменти до нула.
Цитирай
#10

(2019-01-23, 20:23:15)Божилов написа:  От вчера и аз съм с 9 на XZ1. Първото и единствено нещо което ме дразни към момента е, че постоянно ми се затъмнява екрана. Осветеността сама пада, на моменти до нула.

Auto-brightness-a се маха. Аз съм го махнал. Единственото, което ме дразни е, че при писане, не мога да махна "предположоженият" (auto suggestion). Sony са минали на друго приложение. Жалко. С Xperia XZ2 съм и почти свикнах с разположнието на пръстовия отпечатък. Купих си калъф на spigen.
Цитирай
#11

Да, това се оказа интелигентно управление на подсветката. Както и да е, свикнах ѝ. Обаче почнаха да му изчезват кръглия и квадратния бутон. Деветата версия засега се очертава доста бъгава.
Цитирай
#12

(2019-02-08, 18:01:59)Божилов написа:  Да, това се оказа интелигентно управление на подсветката. Както и да е, свикнах ѝ. Обаче почнаха да му изчезват кръглия и квадратния бутон. Деветата версия засега се очертава доста бъгава.

Нямам такъв проблем, но път на скоро, не можах да си заключа екрана. Натискам копчето и нема никой. Наложи се през настройките да му дам рестарт и след това заработи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)