Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за Xiaomi Mi 8
#1

Здравейте искам да попитам преди да закупя този телефон дали има вече ъпдейт до Андроид 9  и налична ли е или съвместима ли е новата функция за нощни снимки на Google camera night sight?
Цитирай
Аксесоари
#2

Да и да

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#3

НО само за седмичната версия е ъпдейта. Стабилна версия не се знае точно кога ще излезе
Цитирай
#4

Имам предвид за официален ъпдейт, както и дали тази google камера се слага свободно без всякакви модификации?
Цитирай
#5

(2018-11-17, 18:28:20)zaho_cool написа:  Здравейте искам да попитам преди да закупя този телефон дали има вече ъпдейт до Андроид 9  и налична ли е или съвместима ли е новата функция за нощни снимки на Google camera night sight?
В какъв смисъл дали е съвместима?

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Седмичния (така наречената Бета) е официален, но ако си със стабилна версия ще трябва да почакаш за Андроид 9. Винаги има 1-3 месеца бета тест.
Google camera се слага свободно, работи перфектно, понеже разработчика, който я порт-ва също е притежател на Ми 8 и има Night sight за Андроид Р.
От теб зависи дали искаш веднага да сложиш бетата или да чакаш стабилна 9ка
Цитирай
#7

Здравейте. След направен пълен диверт от сим 2 към сим 1, се появи тази нотификация в падащото меню.

Не мога да я изключа от никъде. Мисля, че и преди съм правил този диверт и съм я махал. Менюто където мисля че мога да я махна е сиво (неактивно). Някой с идея? Благодаря. [Изображение: adb7c7cf14261706e0565a6ffacf7fe3.jpg][Изображение: 73f70fc8fecf6bddfa464abafa579adb.jpg]
Цитирай
#8

Здравейте. Имам едно питане към вас. От скоро съм с Ми8. Сложил съм го на регион Индия. Според вас на кой регион е най добре да е телефона за да си работи всичко нормално??? Благодаря ви предварително?
Цитирай
#9

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1538897
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)