Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Доколко го бива Sony XZ1 ?
#1

Решил съм да си вземам нов телефон, поразгледах из нета и си харесах Sony XZ1. Видях, че дизайна му куца, отзивите за камерата са не съвсем приятни и тн. Ама все пак ще бъда благодарен на всеки който има телефона да сподели как е ? Бюджета ми е около 700 лв., и по принцип си падам фен на Sony, ама ако има нещо добро от конкуренцията за тези пари, мога да разгледам и него. Благодаря предварително на всички които помогнат при избора ми Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Защо не видиш компакта, който май ще издържа повече и от към батерия освен ако дисплея му не те устройва.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Този път искам 'нормален' телефон, щото сега съм с Z1 Compact и ми е малък Smile
Цитирай
#4

Premium набарай.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Сони си отиват не се набутвай с тях.
Цитирай
#6

(2018-11-18, 19:58:52)tiesto_pld написа:  Premium набарай.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk

А как е камерата ?
Цитирай
#7

Много по-добра от нормалния.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Колега на Xz 1,камерата е същата като на Xz Premium.Както и на Xz 2.След последните ъпдейти ,гледах сравнения ,че вечер се доближава до камерата на Sgs 8.За дневни става.Тъпото е че е единствениа флагман ,без Ois.Аз имам X compact ,през деня снима доста прилично.Прави по детайлни и ясни снимки от Mi max 3.Вкъщи на лампа ,обаче с тоя единствения диод няма шанс за добри снимки.Батерията обаче ще му куца според мене на Xz 1,особенно ако го напънеш.По принцип за цена от 600 лв в момента в технополис ,ако държиш на нов телефон е доста добър избор.
[-] 2 потребители изказват благодарност на 688757 за това мнение:
  • solo5, Stef@n
Цитирай
#9

Преди време го щраках и тогава правеше по-добри снимки ,ако след ъпдейта са оправили нормалния е добре.Навремето и аз бях фен на Сони, но много изостанаха, правят хубав дизайн,но така и не оправиха батериите и софтуера.


Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Днес си получих XZ1, и четейки ръководството за "Бърз старт" пише да не се изрязва sim картата, обаче моята е вече изрязана още когато ползвах Z1 Compact-а. Пише че изрязаната sim карта може да повреди телефона. Доколко съществува възможност това да се случи ? Дали да ходя в Теленор да си извадя каквато трябва ?
Цитирай
#11

Това за сефте го чувам!Можеш ли да снимаш ръководството?

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Ето снимка от ръководството:

[Изображение: DSC-1236.jpg]
Цитирай
#13

А сим картата ти свободно ли влиза в гнездото?

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Не съм пробвал изобщо да сложа sim картата, след като прочетох предупреждението Smile
Цитирай
#15

(2018-11-20, 19:33:27)Stef@n написа:  Не съм пробвал изобщо да сложа sim картата, след като прочетох предупреждението Smile
Това е малко грешно разбрано,това е ако имаш голям размер сим и да тръгнеш сам да я режеш!Няма да имаш проблем спокойно.
Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

Ok, ще се пробвам, благодаря Smile
Цитирай
#17

Пробвай си спокойно,тия неща ги пишат заради гаранциите и ако хептем си нямаш на идея как се поставя сим.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

Греда, моята sim карта е явно няк'ва дърта и е по-голяма от поставката на картата Smile

[Изображение: DSC-1236-1.jpg]
Цитирай
#19

(2018-11-20, 19:54:34)Stef@n написа:  Греда, моята sim карта е явно няк'ва дърта и е по-голяма от поставката на картата Smile

[Изображение: DSC-1236-1.jpg]
Е това имат предвид в ръководството Smile да не тръгнеш да я режеш.Отиди до оператора си да ти я сменят.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#20

Мда ще се ходи, благодаря за помощта Smile
Цитирай
#21

Няма за какво, за това е форума.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#22

Твоята не е Nano, a Micro-Sim (мисля, че така се казваше средния размер) Отиди до Оператора си и поискай Nano карта и ще ти я сменят. Процедурата е само 5-10 минути. Безплатно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на AndroiOS за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай
#23

И да я срежеш ще работи.
Цитирай
#24

(2018-11-20, 20:16:43)AndroiOS написа:  Твоята не е Nano, a Micro-Sim (мисля, че така се казваше средния размер) Отиди до Оператора си и поискай Nano карта и ще ти я сменят. Процедурата е само 5-10 минути. Безплатно.

Днес ходих за нова sim карта, оказа се, че трябва да се платят 10 лв. за услугата Smile Не ми поискаха старата sim карта, нея да я изхвърляли ? И нещо друго като слагах на XZ1 новата sim карта, не ми иска PIN ? Това нормално ли е ?
Цитирай
#25

Нормално е, все пак е нова карта
Влез в настройки, сигурност и си настрой да ти иска PIN код при рестарт
Промени и стандартният PIN който е 0000
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • Stef@n
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)