Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Регистриране в бета програма Android Pie
#26

Тъкмо и приложенията стават докато го получим ок ако има някакви ядове а и системата се изчиства до тези месеци.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-11-20, 14:26:08)CStoikov написа:  Всичко работи добре сега, след последната поправка. Дори се появиха и повечето езици, влючително и българския. За сега никакъв проблем с камерата. Батерията като че ли заминава по-бързо, но все пак е бета а и да направя две-три пълни зареждания, за да бъда по-точен.

P. S. Забравих да уточня, че съм с Custom ROM...
Уж се говореше че в Pie ще има подобрения в батерията. Нещо свързано с приоритизация на ползването на батерията.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#28

Е това е още от първите бети. На там ще го оправят.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#29

Относно оптимизацията на батерията...[Изображение: 5256696092600ebf3983c139eced5b7c.jpg][Изображение: 4d49c17b8923708d34197feaf8fcf149.jpg]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk







Цитирай
#30

(2018-11-20, 15:35:50)remixa92 написа:  Уж се говореше че в Pie ще има подобрения в батерията. Нещо свързано с приоритизация на ползването на батерията.

Те във всяка версия говорят за подобряване на батерията .... само мирише милиамперите. Хардуера и той уж все по енергоемък става ..... А все по големи батерии слагат в апаратите Smile

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#31

А на мен в началото все ми изглежда че е подобрена и после вече след време пак започва да пада.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#32

Не дочаках бетата за UK и сложих версията за Германия ... So far so good
За момента забелязах гличове при скролването и малко лаг тук там , но като се има предвид, че е първа бета е нормално... OneUI нещо ми вади очите ... Идва ми все едно ползвам телефон за възрастни малко ,но иначе е красиво ... Ще свикна предполагам

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
[Изображение: 1c1806d0513d36f4d03c6705254e28d4.jpg]
Цитирай
#33

Аз като цяло дъм доволен от батерията. В момента съм на почти 4 часа екран на 54% батерия. Ако има някакво подобрение с Pie ще е супер.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#34

Дано не оставят тези икони за приложенията...ужасни са, все едно са ги откраднали от някой евтин китайски телефон.
Жестовете също са трагични... Плъзгаж на местата, където натискаш... дано го променят с нещо подобно на Xiaomi или iPhone...
Цитирай
#35

Аз преди това ползвах fluid navigation gestures и в сравнение със стоковите тук бих казал, че предпочитам fluid-а . Ако направят нещо по въпроса , добре... Ако не , нямам намерение да ги ползвам.
(2018-11-21, 00:03:35)macko166 написа:  Дано не оставят тези икони за приложенията...ужасни са, все едно са ги откраднали от някой евтин китайски телефон.
Жестовете също са трагични... Плъзгаж на местата, където натискаш... дано го променят с нещо подобно на Xiaomi или iPhone...

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#36

И при мен за сега се държи добре,и наистина не бачка пръстовият отпечат за някой приложения за разплащане смятам,че умишлено е така заради факта,че е бета.Голям плюс,е че  вече при вдигане може да се отключва с ирис скекенера и интилегентното сканиране без натискане на пауър бутона или хоум бутона.Виждам също,че са ми много големи иконите в папките,и не знам как да ги смаля.Може да си въобразявам и аз,ама ми се струват големи.
Цитирай
#37

И аз не издържах и го качих, като цяло ми харесва, доста полезни неща са добавили. Новата визия е готина, какво не харесвате на жестовете? На мен лично са ми удобни много, веднага разкарах грозните бутони.
Цитирай
#38

Аз не харесвам иконите, дано някъде качат старите, когато пуснат Пай за всички.
Само като видя иконата за настоящата слушалка и тази в Пай, направо..
Цитирай
#39

Ето някои неща на пръв поглед .  Първото ,ако не греша го има оше от S8 но къде не е споменато.  Тук са му обърнали внимание да изглежда като нова екстра
За иконите , това според мен трябваше да го има и с андроид 8. Много полезно и удобно. А последното е за заключване на началния екран ,да не се местят иконите опция която много обичах и ползвах оше през 2012 в къстъм ромовете.
https://cloud.mail.ru/public/6ouK/mNnm5mEZ8
https://cloud.mail.ru/public/9M3J/AAQfZQsx5
https://cloud.mail.ru/public/7UmK/8fgrBQUEG
Цитирай
#40

Как стои въпроса с безплатните теми - има ли ограничение за 14 дни ползване?

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
#41

(2018-11-21, 12:21:07)bicubic написа:  Как стои въпроса с безплатните теми - има ли ограничение за 14 дни ползване?

Имам въпрос всички който са с новият андроид само с немски карти ли са или има и английски. Конкретно ме интересува някой дали има с испанска карта, моята е такава.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#42

Аз в България го флашнах през recovery.Всичко мина О.К.Няма значение с каква карта си.

https://forum.xda-developers.com/showpos...tcount=107
https://www.theandroidsoul.com/galaxy-s9-plus-android-9-pie-download-one-ui


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#43

Колега ....през рекавъри ама си РУУТ-нал. По горе го правят без РУУТ.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#44

Грешиш.Няма руут.Използва се стоково рековъри и същия файл както през ота.За това съм дал линкове.Четете преди да коментирате.Виж и кнокса е както при колегата в пост 32

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#45

(2018-11-21, 12:56:20)kali_74 написа:  Имам въпрос всички който са с новият андроид само с немски карти ли са или има и английски. Конкретно ме интересува някой дали има с испанска карта, моята е такава.

Аз имам и двете,но конкретно използвах немската.
Цитирай
#46

Зависи коя за коя бета искаш да участваш. Сега чакат, вчера трябваше да е , да я пуснат за UK.
Цитирай
#47

(2018-11-21, 15:17:27)mefistoreyon написа:  Зависи коя за коя бета искаш да участваш. Сега чакат, вчера трябваше да е , да я пуснат за UK.

Другото което ме интересува и някой иска да сподели е ползваш немската карта постоянно или я слагаш регистрация за  ъпдейт и я махаш и после си поставяш само бг картата. Питам естествено хората който са в БГ де за другите е ясно, че си ползват картите ако са извън България.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#48

(2018-11-21, 12:21:07)bicubic написа:  Как стои въпроса с безплатните теми - има ли ограничение за 14 дни ползване?

Theme Store не работи за момента. Предполагам в някоя от следващите бети може би ще го пуснат.

(2018-11-21, 15:31:01)kali_74 написа:  Другото което ме интересува и някой иска да сподели е ползваш немската карта постоянно или я слагаш регистрация за  ъпдейт и я махаш и после си поставяш само бг картата. Питам естествено хората който са в БГ де за другите е ясно, че си ползват картите ако са извън България.

И аз това се чудех , щях да тествам, но не я дочаках бетата. Предполагам трябва да е като 1ва карта или само тя да е в телефона докато получиш бетата, след това. Те би трябвало да са на 2 седмици. Но пък веднъж като си се регистрирал за бетата не би трябвало след това да има значение. Местата за регистрация също така са ограниени.
Цитирай
#49

Излезе бета версия, андроид 9,която може да се инсталира от СД картата през рековери. Така и направих и сега съм с андроид 9. Доста е различен, работи добре, доволен съм.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogon за това мнение:
  • rumts
Цитирай
#50

Нали това им писах преди 8поста. .Да не се занимават със смяна на сим.Ама не чуват.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)