Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Регистриране в бета програма Android Pie
#51

(2018-11-21, 18:55:53)gogon написа:  Излезе бета версия, андроид 9,която може да се инсталира от СД картата през рековери. Така и направих и сега съм с андроид 9. Доста е различен, работи добре, доволен съм.

Това е добре но понеже не си се регистрирал ще трябва всички ъпдейти да ги качваш по този начин. Докато излезе офицялна и да я флашнеш с odin.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
Аксесоари
#52

Едва ли ще има повече от един два ъпдейта.Пък и няма проблеми,защото всичко става без wipe.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#53

(2018-11-21, 19:36:44)venes написа:  Едва ли ще има повече от един два ъпдейта.Пък и няма проблеми,защото всичко става без wipe.

По принцип съм учадтвал в бета тестове и мога да кажа че поне ще има 5 - 6 ъпдейта преди офицялната версия. Горе доло на 10 дена пускат. Сега сме номври до края на януари ще са доста.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#54

Да, аз четох някъде, че са на всеки две седмици.
И да информирам, може би сте чели ,но ако не сте , ДА НЕ СЕ ПОЛЗВА good lock / bad lock с бетата защото може да ви се бъгне телефона.
Едно от главните неща пък които забелязах ,че не работи е автоматичната яркост . Дано да я оправят със следващия ъпдейт .

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#55

Незнайно защо са махнали менюто за изключване на wifi когато спи телефона. А автоматичната яркост работи при мен.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
GALAXY S9 Plus
Galaxy Tab S2
Цитирай
#56

(2018-11-21, 19:24:35)venes написа:  Нали това им писах преди 8поста. .Да не се занимават със смяна на сим.Ама не чуват.

 Не, не четат.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#57

Как е батерията при вас ? При мен е много добре, даже не е за вярване . Направих 6 часа сот , изкарах цял ден при нормално ползване. Иначе го зареждам по два пъти

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#58

(2018-11-22, 09:42:23)mefistoreyon написа:  Как е батерията при вас ? При мен е много добре,  даже не е за вярване . Направих 6 часа сот , изкарах цял ден при нормално ползване. Иначе го зареждам по два пъти

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Наистина се държи по-добре.
Цитирай
#59

(2018-11-22, 11:04:03)koceto0000 написа:  Наистина се държи по-добре.

Има ли някой който се е регистрирал за бетата с друга карта освен немска и ако има с каква.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#60

(2018-11-22, 11:35:36)kali_74 написа:  Има ли някой който се е регистрирал за бетата с друга карта освен немска и ако има с каква.

Aз съм се регистрирал с немска.Скоро ще пускат бетата и за Обединеното Кралство,така че и с английска ако имаш ще стане,след пускането на бетата за там.
Цитирай
#61

(2018-11-22, 12:17:25)koceto0000 написа:  Aз съм се регистрирал с немска.Скоро ще пускат бетата и за Обединеното Кралство,така че и с английска ако имаш ще стане,след пускането на бетата за там.

За англия четох интересува ме за испания че имам такава карта.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#62

(2018-11-21, 13:18:44)venes написа:  Аз в България го флашнах през recovery.Всичко мина О.К.Няма значение с каква карта си.

https://forum.xda-developers.com/showpos...tcount=107
https://www.theandroidsoul.com/galaxy-s9-plus-android-9-pie-download-one-ui

Колега, би ли описал стъпка по стъпка за инсталирането на бетата.
Въпроса ми е дали, когато пуснат ъпдейт на бетата ще се получи ОТА на принудително инсталирана версия?
Цитирай
#63

На първия въпрос.От горния линк сваляш рома.Прехвърляш го на sd картата.Може да го преименува например pie.zip.Изключваш телефона.С power-up Bixby и бутона за включване ги задържаш ,син екран и влизаш в стоковото рековери.Навигираш бутоните за усилване на звука до Install update from SDcard избираш го с пауър бутон.Избираш файлаpie.zip пак пауър избираш от прозореца Yes on the next screen to confirm.Чакаш търпеливо да се флашне.Рестарт и готово.На вторият ти въпрос.Мисля,че следващите ъпдейти ще се слагат пак по същия начин.Когато излезе официален с один.Аз не съм правил никакъв wipe и нямам проблеми.Забравих най важното.Задължително да си с последния BRJ6 firmware и тогава флаш на андроид 9.0

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#64

Благодаря за информацията. Предполагам връщането към официалния Андроид 8 става с Odin?
Цитирай
#65

Да.Аз не бих се върнал на 8.Може да се наложи да правиш пълно нулиране.В xda има тема.
https://forum.xda-developers.com/galaxy-...0-t3869369

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#66

Някой да е чел или да се е записал и да участва в бетата с UK карта?

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#67

Четох , имам карта ,щях... Не ми се чакаше. Пълна трагедия, никой не знаеше какво се случва а от съпорта ми отговориха, че не са чували въобще за бетата. Те пуснаха ли я въобще?
+ че има определен брой места, който се запълват бързо .

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#68

Като за бета, бива батерията...[Изображение: 5f8abe679fad7a68a9c0ddcdc319e2cd.jpg]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk







Цитирай
#69

Сложих английска карта направих цялата гимнастика CSC се смени на XEU да видим дали ще ме поканят за бета. Картата я сложих като първа а бг картата като втора да видим какво ще стане ето и снимка.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#70

А бетите за UK не ги ли пускаха за BTU, а не за XEU?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#71

(2018-11-23, 20:16:20)ivan_vylka написа:  А бетите за UK не ги ли пускаха за BTU, а не за XEU?

Ами на това не мога да отговоря защото не знам дали въбще са пуснати за UK вариянта да го направя така е да сваля едно BTU от sammobile да го флашна и първо да сложа английската карта. И ще стане предполага BTU. утре ще я направя тази гимнастика да видим.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#72

Точно XEU е за UK. След това слагаш последната версия на Samsung+, има я в sammobile. След това като я отвориш в notice трябва да ти излезе регистрация за бетата ако има такава. Естествено не е задължително нито да ти излезе бетата ,нито да успееш да се регистрираш Big Grin

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#73

(2018-11-23, 21:03:45)mefistoreyon написа:  Точно XEU е за UK. След това слагаш последната версия на Samsung+,  има я в sammobile. След това като я отвориш в notice трябва да ти излезе регистрация за бетата ако има такава. Естествено не е задължително нито да ти излезе бетата ,нито да успееш да се регистрираш Big Grin

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Всичко което каза съм направил обаче нама съобщение за регистрация остава да  чакам да видим дали ще се случи нещо. Версията на samsung members е 2.4.70.11 която мисля че е последната дето е в сайта.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#74

Да , точно . Ами проверяват постоянно в Samsung Memberes. Ако се получи сподели ,че ми е интересно.

ПС:
Ползвам Clear View Cover ,няколко пъти съм го махали слагал, но не съм успявал да сложа тема. Сега получих известие все едно съм махнал и сложил кейса и успях да сложа тема. Като цяло си работят темите, просто като се отвори теми не показва нищо. Като се отвори линка и след като се цъкне на автора или се ползва търсачката излизат други теми.

Линк към темата:
http://apps.samsung.com/theme/ProductDet...TE_CODE=bg
[Изображение: a48210fa2fe8128a6614e1aaa6a600ed.jpg][Изображение: 072251565deb3e2a482a487de422cbdc.jpg]
Цитирай
#75

Facebook приложението и MiFit ,както и горе при колегата сега видях , са ми взели по 22 % всяко.... Разкарах ги и двете.
Сложих Friendly ,което има и amoled тема,но има някакъв проблем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)