Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Регистриране в бета програма Android Pie
#76

Бетата за UK е пусната...За съжаление си забравих картата във вкъщи и не мога да опитам да се регистрирам. Ако някой има желание сега е момента да опита.

Samsung kicks off second phase with One UI beta UK release

PS:

Получих известие за бетата,но при опита за регистрация ми излиза съобщение
"Вашата сим карта не съвпада...дрън дрън дрън"

Пробвах с извадена сим карта и с теленорската но не става...  Dumbom
Цитирай
Аксесоари
#77

(2018-11-28, 12:20:15)mefistoreyon написа:  Бетата за UK е пусната...За съжаление си забравих картата във вкъщи и не мога да опитам да се регистрирам. Ако някой има желание сега е момента да опита.

Samsung kicks off second phase with One UI beta UK release

PS:

Получих известие за бетата,но при опита за регистрация ми излиза съобщение
"Вашата сим карта не съвпада...дрън дрън дрън"

Пробвах с извадена сим карта и с теленорската но не става...  Dumbom

Да регистрирах се и тегля в момента големината на ъпдейта е 1724,30 версията е G960FXXU2ZRKL/G960FOXM2ZRKG/G960FXXU2ZRKG

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#78

ZRKL е новата версия на бетата,  а за Германия бяха пуснали  ZRKA.  

PS:
Оказва се ,че това е най новата бета, Германия също я е получила. Интересно ми е какви са фиксовете, дано да пуснат и changelog. И понеже не успях да се регистрирам ще чакам някой да го качи Dumbom

Changelog: OneUI
Цитирай
#79

(2018-11-28, 12:59:26)mefistoreyon написа:  ZRKL е новата версия на бетата,  а за Германия бяха пуснали  ZRKA.  

PS:
Оказва се ,че това е най новата бета, Германия също я е получила. Интересно ми е какви са фиксовете, дано да пуснат и changelog. И понеже не успях да се регистрирам ще чакам някой да го качи Dumbom

Changelog: OneUI

https://www.phonearena.com/news/Samsung-...e_id111441
Цитирай
#80

Честно казано съм доволен от новият андройд много ми допадат вместо бутони жестовете свиква се много лесно и е супер удобно. Като цяло работи супер гладко има доста нови екстри за батерията не знам как е ще пиша като използвам телефона няколко дена.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#81

Аз както писах по горе  ,все се намира някакъв процес да ги източи 20-50% от батерията.  Последно беше play service , след като го оправих сега system ui ми взима 50%.

Списък с фикснатите бъгове от ZRKA до ZRKL:
  • Delay screen on incoming call
  • Group call not possible
  • Swipe left or right does not work in the "Current Applications" menu
  • The application closes when an image is moved to another gallery folder
  • Face detection does not work after Samsung Internet has been updated
  • Registration by face recognition not possible, fingerprint recognition does not work
  • The alarm sounds only with vibration
  • Another alarm is displayed on the lock screen even if no alarm is set
  • The screen is truncated when we change YouTube to Landscape / Portrait mode
  • The alarm does not ring at the set time
  • When headphones are connected, no sound is heard
  • During music playback, the speed changes and the sound is interrupted
  • The high quality Samsung Music sound is broken
  • There is a noise in music playback in Samsung Music via headphones
  • The alarm will ring quietly even when set to the maximum level
  • A hum sounds when a notification is received while listening to music
  • Interrupts music when playing a game and listening to music at the same time
  • The sound of the camera shutter is interrupted
  • Battery or alarm sound is not audible
  • Fast battery drain during Netflix streaming with Chrome Cast
  • The application is closed when the editor screen mode is called
  • Sound interrupts on YouTube or sound sounds when using Voice Talk
  • App icon / name will be truncated after updating on the home screen or apps screen
  • The Apps screen and the app name overlap or an empty area can be seen instead
  • Situation where multiple apps are closed
Цитирай
#82

Има нов ъпдеит на бетата 90mg. Който е регистриран може да тегли.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#83

Deleted.
Цитирай
#84

Честно казано бетата ми харесва доста много ми харесват новите жестове много лесно се работи с тях и бързо се свиква. Батерията се държи доста прилично имам чувството че кара повече. Осем часа от както съм го махнал от зарядното батерията е на 58% и има 3 часа екран ползвам го с постоянно включена 4G , wi-fi ,гледах клипове YouTube, малко clash of clans, clash royal, viber ,малко бролзване и няколко разговора. С две думи доста съм доволен от android 9.0 pie.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#85

Излезе новия ъпдейт за sd карта.Всичко е О.К.
https://drive.google.com/uc?id=1liFO9vyf...t=download

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#86

Бета N1 ZRKA за Galaxy S9 + (G965F)
Линк:  update_BRJ6_to_ZRKA

Бета N2 ZRKL за Galaxy S9 + (G965F)
Линк:  update_ZRKA_to_ZRKL.zip

Бета N3 ZRKL за Galaxy S9 + (G965F)

Линк: update_ZRKL_to_ZRKN

Notes:

Флаш през картата с памет може да не се получи за това се препоръчва ADB методът. Също така има вероятност да не ви работят мобилните данни и VoLTE. Може би чрез ръчно настройване на APN ще може да се ползва мобилния нет. Веднага слет този ъпдейт (ZRKL) пуснаха друг (ZRKN) с фикс за това, но все още не е качен.

Changelog:
ZRKL:
  • Delay screen on incoming call
  • Group call not possible
  • Swipe left or right does not work in the "Current Applications" menu
  • The application closes when an image is moved to another gallery folder
  • Face detection does not work after Samsung Internet has been updated
  • Registration by face recognition not possible, fingerprint recognition does not work
  • The alarm sounds only with vibration
  • Another alarm is displayed on the lock screen even if no alarm is set
  • The screen is truncated when we change YouTube to Landscape / Portrait mode
  • The alarm does not ring at the set time
  • When headphones are connected, no sound is heard
  • During music playback, the speed changes and the sound is interrupted
  • The high quality Samsung Music sound is broken
  • There is a noise in music playback in Samsung Music via headphones
  • The alarm will ring quietly even when set to the maximum level
  • A hum sounds when a notification is received while listening to music
  • Interrupts music when playing a game and listening to music at the same time
  • The sound of the camera shutter is interrupted
  • Battery or alarm sound is not audible
  • Fast battery drain during Netflix streaming with Chrome Cast
  • The application is closed when the editor screen mode is called
  • Sound interrupts on YouTube or sound sounds when using Voice Talk
  • App icon / name will be truncated after updating on the home screen or apps screen
  • The Apps screen and the app name overlap or an empty area can be seen instead
  • Situation where multiple apps are closed
Цитирай
#87

Нали писах ,че го направих през сд картата.Всичко си работи.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#88

(2018-11-30, 10:51:08)venes написа:  Нали писах ,че го направих през сд картата.Всичко си работи.

Редактирах няколко пъти и не видях поста ти  Visslar Dumbom нищо де...
Интересвуа ме, мобилните данни и VoLTE дали работят ? Че ако ще ми се налага да си ходя с бисквитата в джоба да ползвам нет ще чакам фикса.
Цитирай
#89

На А1 нямам volte .Мобилните данни работят нормално.Без wipe и допълнителни настройки.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#90

За S9 има ли втори ъпдейт на Pie?
Цитирай
#91

При братушките в 4pda няма.Те са много бързи и предполагам,и че в xda няма.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#92

И с предишната бета и с втората не съм имал проблеми с мобилните данни и естествено и на двете сим карти има VoLTE.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#93

Излезе fix за инсталиране през сд карта.Всичко е О.К.
https://drive.google.com/open?id=15H...XqiLgign2wd2bM



Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#94

Не става при мен през SD картата (Couldn't mount /sd card ) и през adb fastboot също не иска (cannot read). Ще потърся начин как да се фиксне грешката през adb.
Цитирай
#95

А ако го сложиш на вътрешната памет?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#96

Получава се с minimal_adb_fastboot_v1.4.3 . Няколко пъти излязоха различни грешки. Сега е на 40%. Дано този път стигне до 100  Tooth
PS
В крайна сметка успях да ъпдейтна до ZRKL. Няколко пъти получих грешка 7, но накрая се инсталира.
Цитирай
#97

(2018-11-30, 15:41:18)mefistoreyon написа:  Получава се с minimal_adb_fastboot_v1.4.3 . Няколко пъти излязоха различни грешки. Сега е на 40%. Дано този път стигне до 100  Tooth
PS
В крайна сметка успях да ъпдейтна до ZRKL. Няколко пъти получих грешка 7, но накрая се инсталира.

Интересно ми е как е брояча след тези грешки дали е на 0?

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#98

(2018-11-30, 15:41:18)mefistoreyon написа:  Получава се с minimal_adb_fastboot_v1.4.3 . Няколко пъти излязоха различни грешки. Сега е на 40%. Дано този път стигне до 100  Tooth
PS
В крайна сметка успях да ъпдейтна до ZRKL. Няколко пъти получих грешка 7, но накрая се инсталира


Много странно.При мен и трите бети се флашнаха от сд картата без никакъв wipe и то от раз.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#99

(2018-11-30, 16:26:57)kali_74 написа:  Интересно ми е как е брояча след тези грешки дали е на 0?

Всичко е точно  Big Grin  Изписаха се доста неща ,че няма да има повече бети понеже е невъзможно и се сменяло статуса на устройството и т.н ,но при мен нищо не се промени. Пък явно при някой хора има проблем с флаш от картата с памет след първата бета. Какви карти с памет ползвате вие ? Може би е нещо от размера знам ли... Важното е ,че се получи.
Цитирай

Аз имах под ръка възможно най-обикновената карта 4гб от световно неизвестна марка.Само я форматирах на windows 10 /exfat/ качих рома и всичко мина О.К.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)