Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor 8x - Лични впечатления и коментари

Няма проблеми с дисплея и съм доволен но всеки харесва различно трябва да видиш и да прецениш и като звук и като екран
--------------------
На този телефон единственото нещо което бих искал е да имаше още един говорител ,но при положение ,че и така понякога при игра запушвам говорителя освен в страни или противоположно горе трябваше да е а и забравих aptx HD също щото сега е само aptx
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Не разбрах Honor-a с atpX ли е, или е с atpX HD?
Цитирай

(2018-12-30, 14:35:25)badtG написа:  Да да, само за звука, иначе от към всичко друго, знам че е по добър. Доволни ли сте от качествето на дисплея, чете ли се всичко ясно? Цветовете знам, че имат настройки, но самото качество задоволтелно ли е?

Дисплея е перфектен във всяко отношение,както и самия телефон като цяло.В You Tube има стотици клипове със сравнения,тестове и обяснения м/у Honor 8x и други модели.Почти навсякъде лидер е 8х.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

(2018-12-30, 15:39:55)badtG написа:  Не разбрах Honor-a с atpX ли е, или е с atpX HD?
Само AtpX

фалшива информация давам в gsmarena е atpX
а в BluetoothChek e atpX HD
The Huawei Honor 8X supports 5 Bluetooth A2DP audio codecs (aptX HD, LDAC, AAC, aptX, SBC). Find out which headphones, speakers, and accessories work best with it below
Цитирай

Благодаря за инфо-то. Бтв гърба нали е стъклен, щот накъде четоч, че се драскал лесно. (Не че няма да му сложа калъф)
Цитирай

стъклен е да и има доста тестове изобщо не бих казал ,че се драска лесно след като с нож го пробваха и с други неща .
Има тестове в Ютуб дори на доста изпускания издържа.
В комплекта има вкючен силиконов кейс който пасва перфектно както и защитно фолио на дисплея който като гледам може и да изкара година
Цитирай

Никъде в София го няма този телефон. Преподписах с Виваком и ми изтича 14-дневния срок за отказване. Мисля да се откажа от договора и да преподпиша на място в някой офис, където го има. Баси телефона...

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2019-01-09, 20:52:47)gurcayy написа:  Никъде в София го няма този телефон...
А оттук: Huawei Honor 8x 64GB + 4GB RAM

Цитирай

Знам, че го има, аз говоря за Виваком. Оттам ми идва на 250 лв...

Цитирай

(2019-01-09, 20:52:47)gurcayy написа:  Никъде в София го няма този телефон. Преподписах с Виваком и ми изтича 14-дневния срок за отказване. Мисля да се откажа от договора и да преподпиша на място в някой офис, където го има. Баси телефона...

В събота го купих от Технополис Люлин, червен. Има го и в Техмарт в Мега Мол.
Цитирай

Мерси за включването, ама четете, че става дума за преподписване на договор от оператор.

Цитирай

(2019-01-14, 17:13:12)gurcayy написа:  Мерси за включването, ама четете, че става дума за преподписване на договор от оператор.

Да го дръпнат от другаде. Кво се правят на ощипани.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2019-01-14, 17:13:12)gurcayy написа:  Мерси за включването, ама четете, че става дума за преподписване на договор от оператор.

Да и аз исках да го взема с договор от Теленор! Чета много добре и там го няма, има го само в изброените магазини. Доставки по операторите след 28.01 евентуално. Това е най търсения телефон в момента.
Цитирай

От няколко дни и аз съм с този телефон. Взех си черен и като визия е супер. Очаквах да ми е неудобен в ръката, но се изненадах колко лесно свикнах с размерите. Дори в джоба стой добре. Дисплеят е доста добър. Всъщност изглежда по-добре от стария Samsung J5, който е с Super AMOLED. Телефона е супер - никакъв лаг, прилична камера , супер за браузване в нета и при разговори се чува добре. Като лоши страни мога да посоча звука (някак си по-приглушен, но нищо фатално), прекалено малката LED лампа за нотификации и това, че понякога не ми хваща пръстовя отпечатък (когато ръцете ми са влажни, но това е може би нормално).
Тези дни ще си поиграя повече с камерата, която на първи прочит ми се струва доста прилична. В комплекта има кейс, който приляга доста добре, но обмислям да му сложа и стъклен протектор. Има и доста предварително инсталирани апликации. Много приятна изненада е радиото, което работи през интернет и не са необходими слушалки. Доста прилично е и заключването на апликации за нежелан достъп.Лицевото разпознаване работи бързо. Има възможност да се обърнат и виртуалните бутони, което е изключително полезно за хора като мен, които са свикнали да се връщат назад с десния бутон.
Като цяло съм доста доволен от покупката.
Цитирай

Внимавайте къде държите този телефон, че се гъне като дъвка. Сестра ми успя да го огъне леко още при първото носене в джоба на дънките си.

Иначе е чудесен телефон.

Цитирай

(2019-01-21, 15:52:40)gurcayy написа:  ...Сестра ми успя да го огъне леко още при първото носене в джоба на дънките си.
Ако е бил в задния джоб - напълно възможно.

Цитирай

мда в тесните дънки и в задния джоб възможно е
Цитирай

Имам го от два дена, от технополис го взех. Батерията става, дизайна е супер, включен беше и силиконов калъф. EMUI не ми харесва въобще, но ще свикна. За gcam, който иска да види описанието на това видео https://www.youtube.com/watch?v=pzT3ATIZT7M и като влезне в линка, да избере втората опция за сваляне, при мен работи. Игрите вървят добре, чете се в пъти по-хубаво електронни книги в сравнение старото ми устройство, но това е нормално. Като цяло за парите, които се дават е доста добре, не може да се сравнява с по-високия клас обаче.
Цитирай

Ами да, 350 лева не могат да се сравняват с 1500 лева!

Nokia 6630 EX, Nokia 5530 EX, LG GT540 EX, Sony Xperia U, CAT B15 EX, Nokia E52 EX, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+ EX, XiaoMi RedMi Note 3 EXXiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X Blue Edition
[-] 1 потребител изказва благодарност на vi4444o за това мнение:
  • Iordannenov
Цитирай

телефона не е 350, и не става въпрос само за телефоните по 15000 лева разбира се, дори тези около 800.
Цитирай

(2019-03-01, 18:15:41)ilovebeer написа:  .... За gcam, който иска да види описанието на това видео https://www.youtube.com/watch?v=pzT3ATIZT7M и като влезне в линка, да избере втората опция за сваляне, при мен работи......

Колега,би ли обяснил малко по-подробно действията на Google camera.Какви нови функции има спрямо стоковата и качеството на снимките и видеото,по-добро ли е от стоковата камера?

Цитирай

Здравейте,
Бих искал да ви попитам за лед нотификацията. Толкова ли е зле положението, че съм свикнал доста на стария телефон? Наистина ли не се вижда добре? Гледах някакво приложение "light manager", с което може да се поиграе с цветовете. Някой пробвал ли го е?

Ще съм ви благодарен за малко повече информация тъй като сериозно обмислям да купя телефона
Цитирай

Нотификацията е най-слабото място на тлф,всичко друго/дизайн,софтуер,батерия,камера/ е направо перфектно.До края на месеца се очаква и Андроид 9.За тази цена/качество няма друг такъв телефон.Взимай смело и се влюбвай в него,като мен  Wink,че не давам прашинка да падне по него.А нотификацията....абе свиква се.

Цитирай

Здравейте,
Идвам от Xiaomi телефон и тук ми липсва записа на разговорите. Опитах разни приложения но не останах доволен, какво ползват вие или се налага руут?
Цитирай

С тоя Android 9, няма да има повече тази екстра, не само за Huawei, а за всички.

Samsung Galaxy A5 2016 GOLD ---> Apple iPhone 8 Space Grey ---> Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black 
                                                                                                      Apple AirPods 2
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)