Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor 8x - Лични впечатления и коментари
#1

Перфектен.Това е първото ми впечатление от отварянето на кутията до сега.Чудесен дизайн,в  ръката стои чудесно,независимо,че е 6.5 инчов,звука е ясен/може би малко по-слаб от предния ми тлф. Huawei p 8lite/снима чудесно.Нито веднъж не е лагвал,отваря на мига а пръстовият отпечатък е светкавичен.Като го взех,батерията му беше на 58% и докато му направя настройките,изтегля приложенията с които работя и го разгледам по-подробно измина доста време и до началото на заряда направи над 3 часа екран.Заряда на батерията е около 2часа.Имах само един проблем с Led нотификацията,но проблема е бил в мен,просто от недоглеждане не съм активирал функцията.Напълно оправда желанията ми,както и цената.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
Аксесоари
#2

Имаше ли слушалки в комплекта?

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

В никой Honor, продаван в БГ май няма слушалки или кейс.
А по клипове се вижда, че някъде има.
Цитирай
#4

(2018-11-19, 11:38:22)skiman написа:  В никой Honor, продаван в БГ май няма слушалки или кейс.
А по клипове се вижда, че някъде има.
Кейс имаше

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2018-11-19, 11:16:23)v.dobrev77 написа:  Имаше ли слушалки в комплекта?

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

Не,слушалки няма.В кутията при разпечатване имаше:Зарядно 2А с кабел и силиконов кейс,който според мен е много добър,няма никъде луфт,когато телефона е в него.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#6

Сериозно ли няма слушалки ? Не разбирам защо , нали има ФМ радио ?

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай
#7

Това, че няма слушалки съвсем не е проблем, на пазара на има колкото искаш а не са скъпи. Слушалки има само ако тлф. е купен от Китай, но пък нямат функцията NFC.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#8

то за тези пари на телефона едни слушалки ще сложат само да ти развали доброто впечатление

Черния цвят има ли ефекта на синия ,че не съм го виждал на живо
Цитирай
#9

Здравейте! Купих си телефона от Китай , перфектен е но само едно не мога да разбера защо заспива вайбера и интернета му.Всичко съм направила но не получавам известия от вайбера и имейла ми.Ако може помогнете ми .Благодаря.
Цитирай
#10

Писах и в другата тема, ще го напиша и тук. Не ползвам вайбър.
Но това, което ми идва на ум е да провериш дали не си му дала ограничения от настройките за power saving.
Цитирай
#11

(2018-12-04, 16:43:34)ANDREEVA написа:  Всичко съм направила но не получавам известия от вайбера и имейла ми.Ако може помогнете ми .Благодаря.
Виж в настройките на вайбър--общи--wifi-правила на заспиване--маркирай долна позиция.
Осввн това провери дали Вайбър и Имейл са ти защитени т.е работят ли на заден фон.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#12

Аз от телефона съм много доволен само звука на слушалки ми е много слаб а ползвах 2 вида и при двата е така и ще поръчвам безжични
Цитирай
#13

Момци, да споделите как е качеството на снимките? Бях на Ми 8 и набързо избягах. Камерата беше отврат, по- зле от С7. Мерси.
Цитирай
#14

Вече 20 дена с телефона имаше едно единствено забиване веднага след инсталиране на Истаграм ,но след това никакви проблеми с приложението.
Батерията се държи стабилно а с игрите няма проблем има съвсем леко загряване на PUBG .
Цитирай
#15

Някой ползвал ли е слушалки през блутут, там качеството и силата как са?
Цитирай
#16

И на мене ми е интересни силата на звука по силен ли е ?
Цитирай
#17

Аз ползвам блутуут слушалка,закупена от тук .Работи перфектно,ясен сигнал,без пращене а силита на звука е прекалено силен и степента на усилване от слушалката е на половина.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#18

А от говорителите на телефона звука как е като сила и качество?
Цитирай
#19

(2018-12-29, 11:04:18)badtG написа:  А от говорителите на телефона звука как е като сила и качество?

Една идея е по-слаб от нужното.В среавнение със стария ми телефон p 8lite е определено по-слаб.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#20

Качеството и силата бих и определил като задоволителни за слушалки може би безжичните са решението
Проблем ми е когато играя а телефона е малко голям и с едната ръка запушвам понякога говорителя
Цитирай
#21

Ами за P8 Lite не знам, но за ако го сравняваме с P9 lite, и звукът е по-зле значи наистина са спестили доста средства от към говорител. А как е в сравнение с Mate 10 Lite, или никой не го е сравнявал?
Цитирай
#22

Колежката ми има Mate 10 lite и звука също е по слаб от p8 lite което ще рече ,че 8Х и Mate 10 lite са на едно ниво като сила
Цитирай
#23

Супер, благодаря за отговора, щом е близо до нивото на Mate-a значи е ъпгрейд спрямо моя.

Смятам да си закупя такъв, вашите на каква цена ги взехте? Смятам да го взема от Технополис, понеже не ми се занимава с оператори.
Цитирай
#24

Нали само за звука говорим че се доближава защото в доста др неща е по добър най вече като бързина и камера

Аз го взех от технополис за 559лв преди месец и нещо
Цитирай
#25

Да да, само за звука, иначе от към всичко друго, знам че е по добър. Доволни ли сте от качествето на дисплея, чете ли се всичко ясно? Цветовете знам, че имат настройки, но самото качество задоволтелно ли е?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)