Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor 8x - Лични впечатления и коментари
#26

Няма проблеми с дисплея и съм доволен но всеки харесва различно трябва да видиш и да прецениш и като звук и като екран
--------------------
На този телефон единственото нещо което бих искал е да имаше още един говорител ,но при положение ,че и така понякога при игра запушвам говорителя освен в страни или противоположно горе трябваше да е а и забравих aptx HD също щото сега е само aptx
Цитирай
Аксесоари
#27

Не разбрах Honor-a с atpX ли е, или е с atpX HD?
Цитирай
#28

(2018-12-30, 14:35:25)badtG написа:  Да да, само за звука, иначе от към всичко друго, знам че е по добър. Доволни ли сте от качествето на дисплея, чете ли се всичко ясно? Цветовете знам, че имат настройки, но самото качество задоволтелно ли е?

Дисплея е перфектен във всяко отношение,както и самия телефон като цяло.В You Tube има стотици клипове със сравнения,тестове и обяснения м/у Honor 8x и други модели.Почти навсякъде лидер е 8х.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#29

(2018-12-30, 15:39:55)badtG написа:  Не разбрах Honor-a с atpX ли е, или е с atpX HD?
Само AtpX

фалшива информация давам в gsmarena е atpX
а в BluetoothChek e atpX HD
***
The Huawei Honor 8X supports 5 Bluetooth A2DP audio codecs (aptX HD, LDAC, AAC, aptX, SBC). Find out which headphones, speakers, and accessories work best with it below
Цитирай
#30

Благодаря за инфо-то. Бтв гърба нали е стъклен, щот накъде четоч, че се драскал лесно. (Не че няма да му сложа калъф)
Цитирай
#31

стъклен е да и има доста тестове изобщо не бих казал ,че се драска лесно след като с нож го пробваха и с други неща .
Има тестове в Ютуб дори на доста изпускания издържа.
В комплекта има вкючен силиконов кейс който пасва перфектно както и защитно фолио на дисплея който като гледам може и да изкара година
Цитирай
#32

Никъде в София го няма този телефон. Преподписах с Виваком и ми изтича 14-дневния срок за отказване. Мисля да се откажа от договора и да преподпиша на място в някой офис, където го има. Баси телефона...

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#33

(2019-01-09, 20:52:47)gurcayy написа:  Никъде в София го няма този телефон...
А оттук: Huawei Honor 8x 64GB + 4GB RAM

 
Цитирай
#34

Знам, че го има, аз говоря за Виваком. Оттам ми идва на 250 лв...

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#35

(2019-01-09, 20:52:47)gurcayy написа:  Никъде в София го няма този телефон. Преподписах с Виваком и ми изтича 14-дневния срок за отказване. Мисля да се откажа от договора и да преподпиша на място в някой офис, където го има. Баси телефона...

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

В събота го купих от Технополис Люлин, червен. Има го и в Техмарт в Мега Мол.
Цитирай
#36

Мерси за включването, ама четете, че става дума за преподписване на договор от оператор.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#37

(2019-01-14, 17:13:12)gurcayy написа:  Мерси за включването, ама четете, че става дума за преподписване на договор от оператор.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Да го дръпнат от другаде. Кво се правят на ощипани.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#38

(2019-01-14, 17:13:12)gurcayy написа:  Мерси за включването, ама четете, че става дума за преподписване на договор от оператор.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Да и аз исках да го взема с договор от Теленор! Чета много добре и там го няма, има го само в изброените магазини. Доставки по операторите след 28.01 евентуално. Това е най търсения телефон в момента.
Цитирай
#39

От няколко дни и аз съм с този телефон. Взех си черен и като визия е супер. Очаквах да ми е неудобен в ръката, но се изненадах колко лесно свикнах с размерите. Дори в джоба стой добре. Дисплеят е доста добър. Всъщност изглежда по-добре от стария Samsung J5, който е с Super AMOLED. Телефона е супер - никакъв лаг, прилична камера , супер за браузване в нета и при разговори се чува добре. Като лоши страни мога да посоча звука (някак си по-приглушен, но нищо фатално), прекалено малката LED лампа за нотификации и това, че понякога не ми хваща пръстовя отпечатък (когато ръцете ми са влажни, но това е може би нормално).
Тези дни ще си поиграя повече с камерата, която на първи прочит ми се струва доста прилична. В комплекта има кейс, който приляга доста добре, но обмислям да му сложа и стъклен протектор. Има и доста предварително инсталирани апликации. Много приятна изненада е радиото, което работи през интернет и не са необходими слушалки. Доста прилично е и заключването на апликации за нежелан достъп.Лицевото разпознаване работи бързо. Има възможност да се обърнат и виртуалните бутони, което е изключително полезно за хора като мен, които са свикнали да се връщат назад с десния бутон.
Като цяло съм доста доволен от покупката.
Цитирай
#40

Внимавайте къде държите този телефон, че се гъне като дъвка. Сестра ми успя да го огъне леко още при първото носене в джоба на дънките си.

Иначе е чудесен телефон.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#41

(2019-01-21, 15:52:40)gurcayy написа:  ...Сестра ми успя да го огъне леко още при първото носене в джоба на дънките си.
Ако е бил в задния джоб - напълно възможно.

 
Цитирай
#42

мда в тесните дънки и в задния джоб възможно е
Цитирай
#43

Имам го от два дена, от технополис го взех. Батерията става, дизайна е супер, включен беше и силиконов калъф. EMUI не ми харесва въобще, но ще свикна. За gcam, който иска да види описанието на това видео https://www.youtube.com/watch?v=pzT3ATIZT7M и като влезне в линка, да избере втората опция за сваляне, при мен работи. Игрите вървят добре, чете се в пъти по-хубаво електронни книги в сравнение старото ми устройство, но това е нормално. Като цяло за парите, които се дават е доста добре, не може да се сравнява с по-високия клас обаче.
Цитирай
#44

Ами да, 350 лева не могат да се сравняват с 1500 лева!

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
[-] 1 потребител изказва благодарност на vi4444o за това мнение:
  • Iordannenov
Цитирай
#45

телефона не е 350, и не става въпрос само за телефоните по 15000 лева разбира се, дори тези около 800.
Цитирай
#46

(2019-03-01, 18:15:41)ilovebeer написа:  .... За gcam, който иска да види описанието на това видео https://www.youtube.com/watch?v=pzT3ATIZT7M и като влезне в линка, да избере втората опция за сваляне, при мен работи......

Колега,би ли обяснил малко по-подробно действията на Google camera.Какви нови функции има спрямо стоковата и качеството на снимките и видеото,по-добро ли е от стоковата камера?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#47

Здравейте,
Бих искал да ви попитам за лед нотификацията. Толкова ли е зле положението, че съм свикнал доста на стария телефон? Наистина ли не се вижда добре? Гледах някакво приложение "light manager", с което може да се поиграе с цветовете. Някой пробвал ли го е?

Ще съм ви благодарен за малко повече информация тъй като сериозно обмислям да купя телефона
Цитирай
#48

Нотификацията е най-слабото място на тлф,всичко друго/дизайн,софтуер,батерия,камера/ е направо перфектно.До края на месеца се очаква и Андроид 9.За тази цена/качество няма друг такъв телефон.Взимай смело и се влюбвай в него,като мен  Wink,че не давам прашинка да падне по него.А нотификацията....абе свиква се.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#49

Здравейте,
Идвам от Xiaomi телефон и тук ми липсва записа на разговорите. Опитах разни приложения но не останах доволен, какво ползват вие или се налага руут?
Цитирай
#50

С тоя Android 9, няма да има повече тази екстра, не само за Huawei, а за всички.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)