Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Honor 8x
#1

Батерията е 3750 mAh и се държи перфектно.Вчера вечерта в 23 часа го извадих от заряд на 100% и до 9 часа днес не беше паднала и процент.Впечатлен съм много.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 2 потребители изказват благодарност на buci59 за това мнение:
  • airbus, vesyo
Цитирай
Аксесоари
#2

    По-вече от добре. 
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#3

Здравейте!
Имам въпрос, относно батерията. Имам телефона от 10-тина дни и след зареждане пише, че батерията може да се използва 2 дни и 20 и няколко часа /всеки път различно/, но при последните две зареждания /които си бяха същите като времетраене/ пишеше, че батерията може да се използва около ден, ден и половина, а няма необичайно много използване от моя страна, товарене и тн. Може ли да ми кажете защо се случва така и мога ли някак да "поправя" живота на батерията?
ПС.- телефонът се използва всеки ден за едно и също и 24ч издръжливост на батерията не мърдат. Слагам го да се зарежда, когато остане на 5-10%.
Къде бъркам? Благодаря!
Цитирай
#4

Подарък на баща ми за Нова година. Зареден веднъж на 31 срещу 1, все още няма един пълен цикъл на батерията.
So far so good. [Изображение: e2f4e1ec84c365b6b8a278f748f003f4.jpg][Изображение: 8e32663666c1bb68b05b467f0c63580d.jpg]
Цитирай
#5

Здравейте, преди около 2 седмици си взех телефона, суоер доволен съм от него, но от както инсталирах последният пач(този с мелодиите) батерията показва на 90%, че остават 13ч и минути, а преди показваше 1 ден и 6-7 часа. За сега не виждал реално разлика, проверих и да няма дрейн, но няма. Ако някой се сблъсквал със същият проблем нека сподели.
Цитирай
#6

При мен е нормално. 
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#7

На дъщеря ми телефона, непрекъснато показва, че Вайбър използва твърде много батерия. Каквото и да правя продължава да седи това. Деинсталирах Вайбъра, пак го инсталирах и продължава да се показва. Някой има ли идея какво е?
Цитирай
#8

Изклячи му да се опреснява във фонов режим, би трябвало да помогне.
Цитирай
#9

(2019-01-25, 12:42:19)badtG написа:  Изклячи му да се опреснява във фонов режим, би трябвало да помогне.
Добре, ще го погледна довечера. Иначе като цяло телефона много ми харесва.
Цитирай
#10

Стигам до извода, че след пача не изчислява правилно часовете, понеже днес при 86% (13:30) ми даваше 10ч оставащ заряд, а сега в 18:30 е на 71% и показвя 11ч. А батерията си държи както преди.
Цитирай
#11

аз мисля ,че изчислява средно по колко пада батерията и така ги смята а не всеки път примерно на 90% да е 1д а на 50% да е 10 часа
На 94% ми показва 1д21ч
Да предположа ,че последните дни играеш игри ?
Цитирай
#12

Всъщност не играя повече игри от обикновенно. Дори сега в 0:10 е на 44% и показва 13 часа, според мен изчислява текущото потребление и от там може да е объркването
Цитирай
#13

След  новата актуализация,батерията забравя да се събуди. Big Grin Big Grin
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#14

    Да определено се усеща разлика поне при батерията. Преди на нощ падаше с 2 до 5 процента. Сега ако не го тормозиш имам чувството че и до 20 часа ще стигне без да падне и процент.
Цитирай
#15

Това от 100% не е фактор никога, сравнението трябва да се прави под 90% за да има някакъв смисъл.
Цитирай
#16

    Моята машинка.
Цитирай
#17

(2019-02-17, 08:17:40)_777_ написа:  Моята машинка.

Правилно ли разбирам, че си пуснал Самолетен режим вечер? Ама как ти се играе да правиш такава гимнастика? Big Grin
Цитирай
#18

(2019-02-17, 08:17:40)_777_ написа:  Моята машинка.
Самолетния режим в случая нищо не спестява, след това устройството докато намери мрежа ще ти изхаби евергия толкова, колкото е спестило преди това.

 
Цитирай
#19

Включвам самолетния режим за да не ме събужда никой, не за да пестя батерия, пре доволен съм от нея. Всичките ми телефони до сега са издържали макс по един ден, този изкарва почти 3.
Цитирай
#20

И моя прави 3 дена със средна употреба. А за да е по-информативно една батерия ми прави 5часа екран и 5часа разговори в рамките на 3дена, ако е за 2дена малко повече.
Цитирай
#21

(2019-02-17, 14:02:45)_777_ написа:  Включвам самолетния режим за да не ме събужда никой, не за да пестя батерия, пре доволен съм от нея...  
 Да изключиш рингтона, вибрацията не е ли достатъчно в случая?

 
Цитирай
#22

3 дена, уникална батерия.
Цитирай
#23

Батерията на Honor 8x max,
средно 12+ч. за 3 дена,
Или 14ч за 2 дена.


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай
#24

А дали ще е проблем ако го зареждам с Fast charging (9V/2A 18W) което остана от един счупен Huawei P10 Lite?!
Може ли да намали капацитета или живота на батерията ако го зареждам с това бързо зарядно??
Цитирай
#25

Да, може, препоръчвам използване на най- обикновено зарядно за това.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)