Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Honor 8x
#26

Преди няколко дни ми се наложи малко да попътувам и използвах навигацията на телефона, по точно HERE WeGo. За четири часа и половина екран на 100% яркост, че много слънчево беше , пуснати мобилни данни и GPS на максимална точност, от 100% батерия, падна на 37%. Мисля че не е никак лошо постижение.


Прикачени файлове Миниатюри
           

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
Аксесоари
#27

Понеже у дома сме с два телефона от тази марка и единия от 10 дни е с андроид 9 а другия все още е с 8-ца,то мога смело да твърдя,че на 9-ката батерията се яде доста по-бързо от 8-цата.Само като пример ще кажа,че вчера и двата телефона ги откачих от захранването около 19 часа.В този час/7.20/ 9-ката е на 97 % а 8-цата си е 100% заряд.Настроики и приложения и на двата са еднакви,не са водени разговори с нито един от тях,дори не са отключвани.Факт,който говори,че 9-ката при модела има проблем с батерията.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 1 потребител изказва благодарност на buci59 за това мнение:
  • vakata_1919
Цитирай
#28

(2019-04-08, 06:22:22)buci59 написа:  Понеже у дома сме с два телефона от тази марка и единия от 10 дни е с андроид 9 а другия все още е с 8-ца,то мога смело да твърдя,че на 9-ката бателията се яде доста по-бързо от 8-цата.Само като пример ще кажа,че вчера и двата телефона ги откачих от захранването около 19 часа.В този час/7.20/ 9-ката е на 97 % а 8-цата си е 100% заряд.Настроики и приложения и на двата са еднакви,не са водени разговори с нито един от тях,дори не са отключвани.Факт,който говори,че 9-ката при модела има проблем с батерията.

И ние в нас сме с 2 и единия е на 9 ка, на другия още не е дошла. Ами да ти кажа аз пък не виждам разлика в батерията. Едно и също е. Не съм засичал чак като теб.
Цитирай
#29

Направи и ти един експеримент,подобен на моя,преди да е дошла 9-ката на другия,така,както аз го направих.Сподели след това,може проблема да е в тлф.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#30

Мога да кажа че сутринта в 06.00 съм го махнал от зарядното с пуснат Интернет използвал съм го 40 минути ровене във фейса и в олх отделно 10 разговора и в момента батерията е на 92%.андроид 9!

Xiaomi redmi note 9s
[-] 1 потребител изказва благодарност на angell_81 за това мнение:
  • buci59
Цитирай
#31

Вчера на обяд съм го махнал от зарядното, два дни средно ровене в нета, няколко разговора и сега е на 66%, Андроид 9. Според мен си е абсолютно същото.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Santos71 за това мнение:
  • buci59
Цитирай
#32

(2019-04-08, 06:22:22)buci59 написа:  Понеже у дома сме с два телефона от тази марка и единия от 10 дни е с андроид 9 а другия все още е с 8-ца,то мога смело да твърдя,че на 9-ката батерията се яде доста по-бързо от 8-цата.Само като пример ще кажа,че вчера и двата телефона ги откачих от захранването около 19 часа.В този час/7.20/ 9-ката е на 97 % а 8-цата си е 100% заряд.Настроики и приложения и на двата са еднакви,не са водени разговори с нито един от тях,дори не са отключвани.Факт,който говори,че 9-ката при модела има проблем с батерията.

И аз подкрепям, при мен също се държи така, откакто е с 9ката!!!!
Цитирай
#33

аз 5ч екран направих и съм на 20% ,но имам над 50% игри като Warships i Mobile Legens които си дърпат доста

пробвах след като го заредя да не си играя с него и от 22:20 до 10:00 без включен интернет батерията си остана 100% от 10:00 до 15:20 с 30 мин екран и включени мобилни данни падна от 100% на 94%
Цитирай
#34

Не се правят сравнения от 100%, трябва да е нещо по 90 за предпочитане за да се сравни добре стейндбая и като цяло разликата.
Цитирай
#35

Телефона е точно на 1год,а батерията се държи по-добре от всякога.
               

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#36

Незнам моя ако кара по 8 часа ще го хвърля.. нормално без проблем кара ден и половина иначе с много пипане 20 часа без проблем


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#37

Да кара ден и половина е едно,8 часа екран е друго.Правиш ли разлика?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#38

Е колко да е.. правим го без проблем при това с не много добро покритие на мрежата смяна на клетки ( много пътувам) и тн... Телефона е супер така че здраве да е


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)