Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Honor 8x

Преди няколко дни ми се наложи малко да попътувам и използвах навигацията на телефона, по точно HERE WeGo. За четири часа и половина екран на 100% яркост, че много слънчево беше , пуснати мобилни данни и GPS на максимална точност, от 100% батерия, падна на 37%. Мисля че не е никак лошо постижение.

Прикачени файлове Миниатюри

Nokia 6630 EX, Nokia 5530 EX, LG GT540 EX, Sony Xperia U, CAT B15 EX, Nokia E52 EX, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+ EX, XiaoMi RedMi Note 3 EXXiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X Blue Edition
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Понеже у дома сме с два телефона от тази марка и единия от 10 дни е с андроид 9 а другия все още е с 8-ца,то мога смело да твърдя,че на 9-ката батерията се яде доста по-бързо от 8-цата.Само като пример ще кажа,че вчера и двата телефона ги откачих от захранването около 19 часа.В този час/7.20/ 9-ката е на 97 % а 8-цата си е 100% заряд.Настроики и приложения и на двата са еднакви,не са водени разговори с нито един от тях,дори не са отключвани.Факт,който говори,че 9-ката при модела има проблем с батерията.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 1 потребител изказва благодарност на buci59 за това мнение:
  • vakata_1919
Цитирай

(2019-04-08, 06:22:22)buci59 написа:  Понеже у дома сме с два телефона от тази марка и единия от 10 дни е с андроид 9 а другия все още е с 8-ца,то мога смело да твърдя,че на 9-ката бателията се яде доста по-бързо от 8-цата.Само като пример ще кажа,че вчера и двата телефона ги откачих от захранването около 19 часа.В този час/7.20/ 9-ката е на 97 % а 8-цата си е 100% заряд.Настроики и приложения и на двата са еднакви,не са водени разговори с нито един от тях,дори не са отключвани.Факт,който говори,че 9-ката при модела има проблем с батерията.

И ние в нас сме с 2 и единия е на 9 ка, на другия още не е дошла. Ами да ти кажа аз пък не виждам разлика в батерията. Едно и също е. Не съм засичал чак като теб.
Цитирай

Направи и ти един експеримент,подобен на моя,преди да е дошла 9-ката на другия,така,както аз го направих.Сподели след това,може проблема да е в тлф.

Цитирай

Мога да кажа че сутринта в 06.00 съм го махнал от зарядното с пуснат Интернет използвал съм го 40 минути ровене във фейса и в олх отделно 10 разговора и в момента батерията е на 92%.андроид 9!

Honor 8x
[-] 1 потребител изказва благодарност на angell_81 за това мнение:
  • buci59
Цитирай

Вчера на обяд съм го махнал от зарядното, два дни средно ровене в нета, няколко разговора и сега е на 66%, Андроид 9. Според мен си е абсолютно същото.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Santos71 за това мнение:
  • buci59
Цитирай

(2019-04-08, 06:22:22)buci59 написа:  Понеже у дома сме с два телефона от тази марка и единия от 10 дни е с андроид 9 а другия все още е с 8-ца,то мога смело да твърдя,че на 9-ката батерията се яде доста по-бързо от 8-цата.Само като пример ще кажа,че вчера и двата телефона ги откачих от захранването около 19 часа.В този час/7.20/ 9-ката е на 97 % а 8-цата си е 100% заряд.Настроики и приложения и на двата са еднакви,не са водени разговори с нито един от тях,дори не са отключвани.Факт,който говори,че 9-ката при модела има проблем с батерията.

И аз подкрепям, при мен също се държи така, откакто е с 9ката!!!!
Цитирай

аз 5ч екран направих и съм на 20% ,но имам над 50% игри като Warships i Mobile Legens които си дърпат доста

пробвах след като го заредя да не си играя с него и от 22:20 до 10:00 без включен интернет батерията си остана 100% от 10:00 до 15:20 с 30 мин екран и включени мобилни данни падна от 100% на 94%
Цитирай

Не се правят сравнения от 100%, трябва да е нещо по 90 за предпочитане за да се сравни добре стейндбая и като цяло разликата.
Цитирай

Телефона е точно на 1год,а батерията се държи по-добре от всякога.

Цитирай

Незнам моя ако кара по 8 часа ще го хвърля.. нормално без проблем кара ден и половина иначе с много пипане 20 часа без проблем

www.album.bg/porqzov
тел : 0887762444
Цитирай

Да кара ден и половина е едно,8 часа екран е друго.Правиш ли разлика?

Цитирай

Е колко да е.. правим го без проблем при това с не много добро покритие на мрежата смяна на клетки ( много пътувам) и тн... Телефона е супер така че здраве да е

www.album.bg/porqzov
тел : 0887762444
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)