Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Max 2 проблем при свързване с USB
#1

.jpg Заснемане1.JPG Размер: 47.71 KB  Сваляния: 18
.jpg Заснемане2.JPG Размер: 43.42 KB  Сваляния: 16
.jpg Заснемане2.JPG Размер: 43.42 KB  Сваляния: 16

Привет!От скоро съм собственик на MI MAX 2.Преди време реших да прехвърля снимки на лаптопа,но при свързването с кабела можех да видя само картата памет,телефона въобще.От там насетне обаче,при включване на кабела,нищо не се вижда.Преинсталирах драйверите на USB на лаптопа,теглих драйвъри от xiaomi...нищо.При всяко свързване на кабела,лаптопа тръгва да търси драйвери,но не ги намира...Колегата от когото го взех,каза,че е нямал такъв проблем.И сега остава въпроса,проблема в лаптопа ли е,или  в телефона?!
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвали на друга машина да свържеш телефона?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#3

(2018-11-19, 09:46:31)Compare написа:  Пробвали на друга машина да свържеш телефона?

Добре де мама му стара,може ли да съм толкова тъп... Bu Отивам на компа на сина,след малко ще пиша
Цитирай
#4

ЕЕ случват се и такива работи не се самокритикувай така !И аз съм така на моменти ,явно е някаква слабост Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#5

Стана...Благодаря
[-] 1 потребител изказва благодарност на stoqnmonev за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#6

Дръпна ли щората на телефона надолу да видиш какви опции за свързване ти предлага - избираш мултимедийно устройство.
Цитирай
#7

(2018-11-19, 10:13:10)milstan написа:  Дръпна ли щората на телефона надолу да видиш какви опции за свързване ти предлага - избираш мултимедийно устройство.

Да.Явно проблема е в лаптопа,защото на другия компютър няма ядове.Сега се мъча да го подкарам на лаптопа,че не мога да се вредя до другия Smile
Цитирай
#8

Прехвърляйки безжично. Също е много удобно
Цитирай
#9

(2018-11-19, 17:20:06)suffer написа:  Прехвърляйки безжично. Също е много удобно

чрез блутут ли?
Цитирай
#10

(2018-11-19, 17:57:02)stoqnmonev написа:  чрез блутут ли?

Блутут или някой клауд сервиз, все е тая.

На 7-та не намира само драйвъри някой път. Сложи си iObit Driver Booster и пробвай отново след като инсталира и обнови всичко.
Цитирай
#11

През WiFi и вградения FTP във файловия менеджър.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)