Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия на Huawei Mate 20 lite
#1

Нека тук да коментираме за резултатите от батерията.
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-силното качество на този телефон... особенно след 2 седмици
Цитирай
#3

Определено батерията е много добра,потвърждавам след около 20 дена ползване,нямам забележки….
Ползвам непрекъснато офлайн навигация IGO,изкарва повече от 10 часа,за сравнение предишното ми HTC M8s,караше по 2-3 часа най-много,дори и когато беше още нов телефона.

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#4

2 дена яко ползване, доволен съм за сега.....
Цитирай
#5

Аз се прехвърлям от P9 Lite и за мен разликата е осезаема в полза на Mate 20 lite.  Два пълни дни със едно зареждане за мен е перфектно. С P9 lite изкарвах ден и половина с умерено ползване.

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай
#6

Вече правя почти 5 часа екран, а батерията е паднала само с 40%, просто перфектно. Взех го днес, чисто нов, но първо го заредих до 100 %. Незнам как се вмъкват скрийншоти за да ви покажа. А от 46 до 100% се зареди за около 1 час, което за мен е мн добре.

Samsung C100 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson K850i -> Samsung Omnia I8000 2 -> Lg Optimus 3D -> Huawei Ascend G700 -> Huawei Honor 7 Lite -> Huawei Mate 20 Lite  Smile
Цитирай
#7

Най-силното качество на според мен е точно как новия процесор се справя с енергоефективноста страхотен живот на батерията.. Върви много гладко.. Истинско удоволствие да се ползва с големия екран и особенно за парите си е перфектен. През нощта няма никакъв дрейн... Понякога не пада и с 1 % за цяла нощ или максимума 1%
Цитирай
#8

В момента съм на 7 часа sot и с още 36% батерия, ползването е комбинирано, играя NFS No limit от време на време, гугъл хром и съм с автоматична яркост, възхитен съм. Smile

(2018-11-28, 10:18:23)Slonio81 написа:  Най-силното качество на според мен е точно как новия процесор се справя с енергоефективноста страхотен живот на батерията.. Върви много гладко.. Истинско удоволствие да се ползва с големия екран и  особенно за парите си е перфектен. През нощта няма никакъв дрейн... Понякога не пада и с 1 % за цяла нощ или максимума 1%

Точно така, колега и аз забелязах, че през ноща батерията е паднала само с 1%. За около 6-7 часа, мой сън.

Samsung C100 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson K850i -> Samsung Omnia I8000 2 -> Lg Optimus 3D -> Huawei Ascend G700 -> Huawei Honor 7 Lite -> Huawei Mate 20 Lite  Smile
Цитирай
#9

Не подценявайте и дисплея на телефона,който също е сериозен консуматор,но благодарение на това ,че е LTPS IPS LCD,всъщност е доста енерго спестяващ.

Какво е LTPS IPS LCD:http://revopad.com/blog/kakvo-e-ltps-displey.html

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#10

          ето от мен, един хубав SOT Smile

Samsung C100 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson K850i -> Samsung Omnia I8000 2 -> Lg Optimus 3D -> Huawei Ascend G700 -> Huawei Honor 7 Lite -> Huawei Mate 20 Lite  Smile
Цитирай
#11

(2018-11-29, 10:19:48)bon1839 написа:    ето от мен, един хубав SOT
И  при мен  идентични резултати и това много ме радва
Цитирай
#12

Малко по-слаб SOT при мен, но също съм доволен от батерията.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на forbidden8 за това мнение:
  • Slonio81
Цитирай
#13

(2018-12-01, 08:16:47)forbidden8 написа:  Малко по-слаб SOT при мен, но също съм доволен от батерията.

Ами зависи колко от тези часове е на мобилен Интернет колко на WiFi.. Но според мен може и по добре. Но като цяло..  Перфектна батерия каквото и да опитвам за един ден не мога да я убия
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slonio81 за това мнение:
  • forbidden8
Цитирай
#14

Батерията е страхотна


Прикачени файлове Миниатюри
               

Huawei Mate 20 lite
Цитирай
#15

Вечер под 30% не се е случвало да го слагам на зарядното. Средно м/у 8-9ч. екран.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#16

Здравейте,аз имам проблем с моя телефен.Вечер без да се пипа пада с 15-20 процента,ресетвам го няколко пъти и пак е така,моля за съвет.Да добавя,че когато го ползвам се държи нормално,но при спящ режим пада драстично.
Цитирай
#17

Доста добре се държи при мен батерията , доволен съм , до два дни //средно + натоварване// ,и не пада под 20% ,което ще рече че със сигурност правя 48 часа от последно зареждане ...

Huawei mate 20 lite /Honor play .......
Цитирай
#18

(2018-12-16, 08:44:42)plamen_gr написа:  Здравейте,аз имам проблем с моя телефен.Вечер без да се пипа пада с 15-20 процента,ресетвам го няколко пъти и пак е така,моля за съвет.Да добавя,че когато го ползвам се държи нормално,но при спящ режим пада драстично.

По принцип това не е нормално.....старото ми HTC го правеше същото към края на дните си,след 3 годишна зверска употреба...но за нов телефон мисля ,че е недопустимо..

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#19

(2018-12-16, 08:44:42)plamen_gr написа:  Здравейте,аз имам проблем с моя телефен.Вечер без да се пипа пада с 15-20 процента,ресетвам го няколко пъти и пак е така,моля за съвет.Да добавя,че когато го ползвам се държи нормално,но при спящ режим пада драстично.
Някое приложение точи батерията според мен. Пробвай да деинсталираш едно по едно.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#20

Тази вечер със спрян уай фай ми пядна с 1%, така че мисля открих проблема,моля някои да сподели как е. В темата за меит 10 про е същото.Като съм навън и е на мобилни данни нямам проблем.Защо е така не зная,а съм задал да заспива уай фая на загасен екран.
Цитирай
#21

(2018-12-17, 17:50:15)plamen_gr написа:  Тази вечер със спрян уай фай ми пядна с 1%, така че мисля открих проблема,моля някои да сподели как е. В темата за меит 10 про е същото.Като съм навън и е на мобилни данни нямам проблем.Защо е така не зная,а съм задал да заспива уай фая на загасен екран.
Аз принципно спирам всякакъв и-нет през нощта, но и обикновено тогава го вкл да се зарежда.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#22

Това е след едно пълно зареждане            

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

LG NEXUS 5
Цитирай
#23

Нека да не превръщаме темата, в кой на кого вярва и не вярва. Придържайте се към същността - лични впечатления, съвети и въпроси относно батерията на телефончето.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#24

При моя начин на ползване, много Youtube, браузване, снимки и предимно на безжичен, повече от 9ч екран не съм го докарвал. Без режими да пестене на батерия до към 10-15% и го включвам да се зарежда. Което си е повече от задоволително.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#25

Имам чувството, че се зарежда бавно, след ъпдейта преди няколко дни, който беше над 3GB.Пише бързо зареждане, а се зарежда бавно. Даже ми беше паднала батерията нацяло и го включих, и ми изписваше"зарежда се", а не "бързо зареждане", извадих буксата и пак я включих и вече изписа "бързо зареждане" , но за мен не е никак бързо. Някой да наблюдава подобен проблем?

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)