Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия на Huawei Mate 20 lite
#26

Това е тема за Huawei mate20 lite.Защо не пишеш в темата за Samsung galaxy s6 edge?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 1 потребител изказва благодарност на buci59 за това мнение:
  • alek200
Цитирай
Аксесоари
#27

(2019-01-04, 17:29:54)plamen_jelezniq написа:  Имам чувството, че се зарежда бавно, след ъпдейта преди няколко дни, който беше над 3GB.Пише бързо зареждане, а се зарежда бавно. Даже ми беше паднала батерията нацяло и го включих, и ми изписваше"зарежда се", а не "бързо зареждане", извадих буксата и пак я включих и вече изписа "бързо зареждане" , но за мен не е никак бързо. Някой да наблюдава подобен проблем?
Стандартно бързо си се зарежда моя. Но аз и не съм инсталирал пълния ъпдейт. Само кръпката.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#28

А има ли опция да се изключи бързото зареждане

Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#29

(2019-01-09, 22:47:05)nycsan написа:  А има ли опция да се изключи бързото зареждане
Не.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#30

(2019-01-04, 20:21:42)buci59 написа:  Това е тема за Huawei mate20 lite.Защо не пишеш в темата за Samsung galaxy s6 edge?

Ако въпроса ти е към мен, много просто!!! ЗАЩОТО ТЕЛЕФОНА МИ Е HUAWEI MATE 20 LITE!!! Кой ти каза че телефона ми е GALAXY S6 Edge???  Dumbom

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#31

Съдя по подписа ти.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 1 потребител изказва благодарност на buci59 за това мнение:
  • alek200
Цитирай
#32

(2019-01-12, 09:08:00)buci59 написа:  Съдя по подписа ти.

На подписа може да напиша VW. Това означава ли че имам телефон VW,ако си напиша името, пак ли ще съдиш по подписа. Щом пиша в този раздел е логично че имам такъв телефон.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#33

батерията е бетон. 4 месеца ползване много съм доволен, след работа като се прибера и е на 65-70% пълна!




Цитирай
#34

Oпределено батерията е. ТОП какъвто и натоварен ден да имам и колкто и да съм активен  в социалните мрежи и всякакви възможни приложения за чат и т.н  винаги си лягам вечер с над 40% батерия.
Цитирай
#35

На повечето телефони в началото батериите се представят добре но след година две нещата едва ли ще са същите
Цитирай
#36

(2019-01-18, 18:21:36)esil2 написа:  На повечето телефони в началото батериите се представят добре но след година две нещата едва ли ще са същите
Принципно е така, но в момента прави около 9-10ч. екран. Дори да падне с час-два пак ще е добре.
А и мисля, че повечето хора на две години поне сменят телефона, така или иначе.
Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)