Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

Някой има ли проблем със сигурността на телефона(визирам отключването) днес една приятелка ми взе телефона и го отключи предвид, че имах пръстов отпепатък и лицево, а на всичко отгоре и парола... Останах шокиран хаха... Както и да е накарах я да пробва още 2 3 пъти и го отключваше без проблем.. Рестартирах телефона отключих го аз и пак дадох на нея, не успя... След около 2-3 минути отново я накарах да се пробва телефона се отключи отново без моето лице и пръстов отпечатък.. Дали може да се счита за бъг?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Пристигна 9.1.0


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-08-12, 15:05:20)ibrahim79 написа:  Пристигна 9.1.0
Винаги при теб колега актуализациите идват първи. Очевдино си в първите във всички списъци. Хайде браво и да споделиш лично има ли някаква промяна и какваSmile
Цитирай

GPU GURBO 3.0,секюрити пач за юли, малко промяна в настройките. Това виждам засега. GPU TURBO, мисля че беше за игрите да се движат по плавно и бързо без много да загрява телефонът Smile
Цитирай

Колега как се държи телефончето? Има ли dark Mode? Има ли разлика в бързината или в батерията?
Цитирай

Засега не видях да има проблеми, дарк мод няма.четох че ще го вградят в 10,ката.камерата има подобрения според мен, панорамно снимане преди го нямаше
Цитирай

При мен си го има, още не ми е дошъл новия Up.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Може аз да не съм го забелязъл, не използвам много камерата
Цитирай

(2019-08-13, 09:31:30)ibrahim79 написа:  Може аз да не съм го забелязъл, не използвам много камерата
За мен по-важно  има ли наистина подобрение в скороста и плавноста на работата на телефона и съответно от към живто на батерията. Камерата е ясно ,че е компромис и снима... приемливо и едва ли може да се подобри чуствително дори и промяна на софтуера.
Цитирай

Аз нямам забележки, но когато дойде при теб ще разбереш по добре
Цитирай

И при мен дойде.[Изображение: 11c3aef0a1e03bc71efb7d10f55040b4.jpg]

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Момчета, как са телефоните? Има ли смисъл да се ъпдейтва? Става ли наистина по-бърз телефона, заради EROFS или всичко е маркетинг?
Цитирай

(2019-08-15, 15:59:10)hippy написа:  Момчета, как са телефоните? Има ли смисъл да се ъпдейтва? Става ли наистина по-бърз телефона, заради EROFS или всичко е маркетинг?
Не виждам никаква промяна в бързината. На Антуту наистина изкара малко повече, но като работа не усещам да има разлика. Интерфейса на камерата е променен леко. Като качество, същата работа. Искам да видя дали батерията ще има промяна. До сега с Орео имаше най-дълъг живот.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

М/у другото веднага след първият ъпдейт ми пусна още един по-малък.[Изображение: d7ed6a1a4bdaba30da6ce4a02abb2c52.jpg]

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Телефона стана осезаемо по-бърз и пъргав с последния ъпдейт 9.1 съм

Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

9.1.0 пристигна и при мен. Два ъпдейта, първо голям 3,5GB и веднага след това много малък 20кб. Телефона работи светкавично бързо. Има и други промени в интефейса. Доволен.

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
Цитирай

(2019-08-16, 08:56:02)ubp написа:  9.1.0 пристигна и при мен. Два ъпдейта, първо голям 3,5GB и веднага след това много малък 200кб. Телефона работи светкавично бързо. Има и други промени в интефейса. Доволен.
Значи моя и преди си е бачкал бързо, защото аз не усещам кой знае каква разлика.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Само аз явно все още чакам... Винаги ме забравят.. Лош късмет с тои телефон и А1
Цитирай

(2019-08-16, 11:34:13)Slonio81 написа:  Само аз явно все още чакам... Винаги ме забравят.. Лош късмет с тои телефон и А1
Не си сам и аз съм така и не е от А1 проблема, проблема явно е в партидата ни. Жена ми вчера получи ъпдейт, даже и двата, по нейни думи телефона е видимо по-пъргав от преди.
Цитирай

Опресняването на прогнозата за времето, при мен много бави. Също така в менюто за потреблението на батерията също бави.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2019-08-16, 12:01:09)forbidden8 написа:  Опресняването на прогнозата за времето, при мен много бави.

За това си има настройка на времето за опресняване. По спомен стандартната настройка беше 6 часа.
Цитирай

И аз още чакам-официално картата е към Теленор,но в понеделник като се върна в УК- от където го взех ще видя дали пък там няма да ми дойде ъпдейта. Може като се вържа към тамошните оператори да се появи-зор нямам де и така си е добре

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай

Оператора няма значение кой е.И аз днеска получих Up.
Цитирай

През hicare ли си ги искате?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-08-18, 16:37:15)ivanpz14 написа:  През hicare ли си ги искате?
Не.Извади съобщение че има нова актуализация.
Цитирай

И аз получих днес
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)