Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

И аз инсталирах ъпдейта.. не виждам кой знае каква разлика. Дарк моуда обаче си е страхотен. Отдавна го чаках.  Big Grin

Мислех че малко ще се забърза телефона, но не. Най-хубаво си бачкаше с андроид 8  Bu
Цитирай
Аксесоари

Най-якото според мен, че са вкарали адските жестове с които не са ти нужни навигиращи бутони, не знам как се включи, но съм много доволен.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Жестовете ги вкараха още при 9.1.Очаквах 10-та най-вече заради AOD и не знам каква е причината за нас да липсва. Тъмната тема беше в Айс Крийм Сандвич-а. После решиха, че бялото е по-добре и сега пак я върнаха.
Цитирай

Aod не е ли само за amoled
Цитирай

Как се пускат тези жестове? Не можах да намеря нищо в настройките?
Цитирай

(2019-11-23, 08:56:39)hippy написа:  Как се пускат тези жестове? Не можах да намеря нищо в настройките?
Настройки/Система и актуализации/Системна навигация
Цитирай

CivilWar80 за съжаление май си прав. Жалко за нас, не ми се слагаше външно приложение.
Цитирай

От къде прилагате дарк моуда Angel
Цитирай

Настройки, дисплей
[-] 1 потребител изказва благодарност на CivilWar80 за това мнение:
  • Abstract
Цитирай

(2019-11-23, 16:11:49)CivilWar80 написа:  Настройки, дисплей
Благодаря! Пропуснал съм го някъде между редовете Angel
Цитирай

До тук не откривам никакви видими бъгове вече втори ден. Върви гладко и изглежда приятно за окото. Анимациите  са с една идея по-мазни и това е хубаво за мен. Впечатленията са ми добри и съм Приятно изненадан и от времето на ъпдейта и от това как работи до тук.
Цитирай

И аз снощи го инсталирах на телефона на жена ми. Днес го разцъках малко и наистина изглежда и върви доста приятно. Особено с тъмната тема е доста по-добре. Уви явно с камерата няма как да се подобрят нещата и си е все така зле. Стабилизацията на видеото също не са я върнали. Все пак наистина похвално бърз ъпдейт и то добър. Поне на пръв поглед.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Някой от вас ползва ли банково приложение? За самия ъпдейт си пише че няма да работят. По специално ме интересува за приложението на цкб.
Цитирай

Аз използвам на ОББ, работи нормално
Цитирай

Аз ползвам на Пощенска мобилното банкиране, работи без проблем
Цитирай

Здравейте, след ъпдейта, имам малък, но доста неприятен проблем, при пропуснато повикване на заключен екран вече не ми излиза известие че някой ме е търсил. Трябва да отключа телефона и да погледна иконата за повикванията за да видя че някой ме е търсил. Някой някакви идеи за решаване на проблема. Bu
Цитирай

Отиди в известия и избери известия на заключен екран:показване
Цитирай

Не помага, тази настройка не съм я променяла още от предходния ъпдейт, проблема се появи слес ъпдейта до EMUI 10, след рестарт на приложението повиквания временно се оправя и на следващия ден пак наново.
Цитирай

Може,но все пак това още не е официалната версия,възможни са бъгове
Цитирай

Това е ясно, надявам се с някой следващ ъпдейт да го оправят, защото не е много приятно
[-] 1 потребител изказва благодарност на Pantaleeva за това мнение:
  • ibrahim79
Цитирай

Здравейте,регистрирах се за бета версията.Изписва ми ,че няма такава версия за моя телефон.Вие как си инсталирахте 10?
Цитирай

Ето снимка


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

През hicare
Цитирай

Пробвах, не се получава
Цитирай

Пробвай през hisuite тогава
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)