Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

И как точно разбра че е бета версия ми е много чудно?
Цитирай
Аксесоари

Официалната не пусната още за нас
Цитирай

Как успя да инсталираш, 2 дена се мъча и не иска, дава ми като на теб.... С компютър също не можах, казва ми, че нямам място а изчистих всичко, хард ресет му дадох и пак не иска..... Върнах Стара версия и пак същото...
Цитирай

Влизаш в настройки, после приложения, пак приложение, влизаш в актуализация на софтуера, съхранение (хранилище) и изчистваш кеша+данните на приложението. После рестартирай телефона. И чак тогава актуализирай чрез HISUITE.Така се получи при мен. Обаждах се до центъра за обслужване. Дано съм ви помогнал.
Цитирай

Пробвах и това вчера... Сега автоматично ми даде и пак грешка накрая, пише че пакетът се поправя....

Актуализация през компютъра я направи значи?

През hisuite значи през компютъра си успял да актуализира?
Цитирай

Здравейте!От снощи ми се появи нова актуализация, но когато му дам да актуализира ме изхвърля от там.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И при мен същата работа от А1 е ако има значение. [Изображение: 1edac33401b7d2f519ac115aa70d5b49.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Свързвайте с комютър или лаптоп и чрез hisuite
Цитирай

doide 10 kata tazi sutrin
Цитирай

След като смених картата сим с такава на глобул стана през компютъра, на виваком 100 начина мъчих и не ми даде да актуализира. От поддръжка на хуалей ме посъветваха да пробвам така.
Цитирай

Аз съм на виваком и не срещнах такива проблеми
Цитирай

За коя версия на 10 става дума?
Цитирай

Официалната,мислех че е бета но не е
Цитирай

Да не видях в по-горните постове че има снимки. 10.0.0.170.Но аз това го получих и инсталирах може би края на декември или началото на януари, не си спомням точно кога беше. Преди това бях с бета версия. Значи аз да не чакам нещо ново.
Цитирай

Вече може би само пачове за сигурност
Цитирай

Даже ми изписа за кратко че файла е с големина 4.61GB или нещо от сорта.
Цитирай

Нормално все пак 9 и 10 получи и е лайт.
Цитирай

Колеги прави ли впечатление, че някак телефона се забави още с 9-ката на Андроид. Нещо друго ми прави впечатление.. има един WebView for Google, който се ъпдейтва през 1-2 седмици. Идва ъпдейта и телефона се забързва.. минава седмица и пак става тромав, до новият ъпдейт... дали си внушавам нещо? Каква работа върши това WebView? И въобще има ли как да си върна андроид 8.1, заводския.. даже бих си платил.. Smile
Цитирай

Намалете си големината на шрифта и пробвайте тогава тръгва ъпдейта Smile

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
[-] 1 потребител изказва благодарност на ceclii за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Здравейте. Ккто се досещате имахме същия проблем с на жената телефона, Хуавей Мейт 20 Лайт и колкото и странно да звучи направих всичко написано по-горе... Свързах към компютър с Хайсуит, рестартирах тел., изтрих кеша, и нищо...
Обаче от горния коментар над мен с промяната на Шрифта, въпреки че не виждах логика то телефона си пусна актуализацията... Иии воалааа,поздрави и със здраве!
Цитирай

Здравейте! И аз имам същия проблем , че не мога да си инсталирам 10-ката. Ще пробвам чрез HISuite, но ако не стане от къде се променя шрифта и на какво , както е писано в горния пост?
Цитирай

(2020-03-03, 20:37:41)joropl написа:  Здравейте! И аз имам същия проблем , че не мога да си инсталирам 10-ката. Ще пробвам чрез HISuite, но ако не стане от къде се променя шрифта и на какво , както е писано в горния пост?
От настройки - дисплей - размер на текста.
Цитирай

След ъпдейт до 10 не могат да се отварят word файлове, някакви съвети???

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Току що ми дойде първия пач след официалната инсталация на Андроид 10.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Колеги,ама защо чак сега? аз съм с това от може би два месеца вече. За версията на андроид говоря

Nexus 5 ----> LG G3 , 32 GB ----> iPhone 6s, 128GB ----> Moto Z---->Moto One Vision ----> Lenovo Z6 PRO----> Huawei P40 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)