Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

Абе пичове, откакто съм дарк мода, ми се случва докато ми зарежда някое приложение примерно бледа да се вижда какво съм ползвал преди това.. Най-често ми се случва със клавиатурата, все едно като воден знак ми стой и е една такава оранжева все едно съм полял черно с белина, ръждиво, дали не ми отива дисплея на кино или просто е от дарк моуда?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

И аз съм с тъмен режим и нямам този проблем

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай

(2020-04-05, 03:22:43)ivanpz14 написа:  Абе пичове, откакто съм дарк мода, ми се случва докато ми зарежда някое приложение примерно бледа да се вижда какво съм ползвал преди това.. Най-често ми се случва със клавиатурата, все едно като воден знак ми стой и е една такава оранжева все едно съм полял черно с белина, ръждиво, дали не ми отива дисплея на кино или просто е от дарк моуда?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Ghost images. Нещо като скрийн бърн. След известно време изчезва но пак ще се появи. Няма оправия. Моя си го има тоя кусур от както съм го купил. Не е от тъмния режим. Според мен дисплеите са ниско качество. При мен оставаха клавиатурата, понякога иконите в док бара. Случвало ми се и надписа Google от браузъра. Принципно амолед дисплеите страдат от тая болест, но в случая явно има изключения.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2020-04-04, 18:50:25)spycar написа:  Колеги,ама защо чак сега? аз съм с това от може би два месеца вече. За версията на андроид говоря
Няма как да си от два месеца с тази версия, тъй като това е мартенския пач за сигурност....От два месеца си с 10 но не и тази версия.....тя дойде сутринта... Wink
Цитирай

Има пач за сигурност


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2020-04-05, 13:30:56)forbidden8 написа:  Ghost images. Нещо като скрийн бърн. След известно време изчезва но пак ще се появи. Няма оправия. Моя си го има тоя кусур от както съм го купил. Не е от тъмния режим. Според мен дисплеите са ниско качество. При мен оставаха клавиатурата, понякога иконите в док бара. Случвало ми се и надписа Google от браузъра. Принципно амолед дисплеите страдат от тая болест, но в случая явно има изключения.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Точно това става, значи ще си кара така...

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Дойде Априлски пач. Честито


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И при нас дойде тази сутрин.
Цитирай

За колегите с проблеми с нотификациите за пропуснати повиквания прочетете тема "Софтуерни проблеми и въпроси на Huawei P30/P30 Pro" мнение #929 на колегата @slavi. има приложени скрийншотове и пробвайте ако решите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на te4ko за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Здравейте
Имам Huawei mate 20 lite ползвам го от скоро забелязах че при  разговор viber, messenger дисплея ми гасне и не мога да го отключа и каквото и да направя не иска да светне оправя се чак когато ми затворят. На какво може да се дължи това. Спирам сензора за близост от настройките на телефона. Махах слагах приложенията нo без промяна след актуализация се оправи за известно време но имаше и други актуализации и пак този проблем
Благодаря предварително
Цитирай

(2020-05-01, 13:49:29)te4ko написа:  За колегите с проблеми с нотификациите за пропуснати повиквания прочетете тема "Софтуерни проблеми и въпроси на Huawei P30/P30 Pro" мнение #929 на колегата @slavi. има приложени скрийншотове и пробвайте ако решите.
В моето меню изобщо не излиза "Идентификатор на номера", нито "Син. кон"..........следвал съм всичко стъпка по стъпка.....не, че имам проблем с нотификациите от позвъняване но ми беше интересно.
Цитирай
Photo 

(2020-05-04, 13:43:22)Abstract написа:  В моето меню изобщо не излиза "Идентификатор на номера", нито "Син. кон"..........следвал съм всичко стъпка по стъпка.....не, че имам проблем с нотификациите от позвъняване но ми беше интересно.
Разгледайте темата добре,има падащо меню и трябва да пише "Всички приложения"


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2020-05-05, 09:32:15)te4ko написа:  Разгледайте темата добре,има падащо меню и трябва да пише "Всички приложения"
Благодаря, намерих го. Да видим ще има ли някаква разлика в нотификациите  Smile
Цитирай

Здравейте, имам един странен проблем, на който не намирам решение. Понеже живея в такъв район, където на места няма мобилна мрежа, картата с памет винаги ми дава грешка, след като си имам пълен обхват всичко се оправя. Вече пробвам с втора такава, Transcend 128 gb UHS-1 Class 10, но пак същия ефект. Преди ползвах Transcend 64 gb Class 10, около година и никакъв проблем. Телефона ми е с последни ъпдейти и в изрядно състояние, но никога не съм връщал заводските настройки след ъпдейти, дори и след андроид 10, какво бихте ме посъветвали? Благодаря предварително!

Samsung C100 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson K850i -> Samsung Omnia I8000 2 -> Lg Optimus 3D -> Huawei Ascend G700 -> Huawei Honor 7 Lite -> Huawei Mate 20 Lite  Smile
Цитирай

Преди няколко дена и аз го забелязах този проблем. Бяха ми спряни мобилните данни и след като ги пусна ми дава грешка в картата памет и може би след около 10 мин. се оправя. И аз си помислих че може би е проблем с картата,но явно не е. Два пъти го направих експеримента да спирам и пускам мобилни данни и след пускането картата изчезва. На WiFi няма проблеми. И аз съм с 128 Gb карта но мисля че това няма никакво значение. Явно е свързано с посления update. Преди това нямаше такива проблеми.
Цитирай

Здравейте, след като премина на Emui 10,известията ми на заключен екран се вижда съдържанието. Трябва да направя заключване то с парола и само тогава единствено се скрива. При emui 9 нямах такъв проблем.
Цитирай

10.0.0.203[Изображение: 21c574f763b785c90b421138781a0973.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай

Вчера дойде нов пач. Честито


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Някой да е запознат да ще има ъпдейт и за нас на EMUI 10.1
Цитирай

Май не тук не го пишат.
Цитирай

New[Изображение: bfa30ed269fa1a2f931727eebe006b48.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай

Актуализация.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Има нова актуализация


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на ibrahim79 за това мнение:
  • hippy
Цитирай

3.9 гигабайта?? Леле.. има ли някаква разлика в работата на телефона с този ъпдейт?
Цитирай

Аз не виждам кой знае каква разлика,но те са описали какво е поправено?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)