Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

Колеги ето една хубава новина:
https://www.gsmarena.com/honor_8x_huawei...-35857.php
Цитирай
Аксесоари

Вече трябваше..
Цитирай

Само, че "in China..." Демек при нас до края на лятото.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Не би трябвало да е толкова дълго
Цитирай

(2019-03-06, 12:36:07)forbidden8 написа:  Само, че "in China..." Демек при нас до края на лятото.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Не мисля,че до края на лятото ще чакаме но... вземайки предвид ,че все още някой са на 142 а други като мен на 140 все още... напълно е възможно и да си прав.
Цитирай

И при мен дойде Big Grin Visslar
Цитирай

Колеги здравейте.Не на мерих никъде тема за мейт 20 лайт как се чувстват притежателите на този телефон.Утре ми предстой закупуването на този телефон.Ще сменя моя Samsung J7 който продължава да ме слуша със мейт 20 лайт. Искам да,ви попитам дали заслужава смяната ?Как се представя телефона като батерия,камери, и бързина по добре ли ще е моя?При натоварване с игри телефона почва ли да пече или по точно да грее ?
Цитирай

Мисля че няма да сгрешиш, но все пак тествай. Аз съм доволен много от телефона
Цитирай

(2019-03-12, 14:52:54)ibrahim79 написа:  Мисля че няма да сгрешиш, но все пак тествай. Аз съм доволен много от телефона

Да кажеш как се държи телефона колега като цяло?По доста чужди форуми чета че телефона държи нормална температура около 35,36 градуса което значи че ако си пусна видео в ютуб ще загрее много.Да ми кажеш при теб как са нещата колега?
Цитирай

Не грее телефончето, играя и игри стратегия, които общо взето палят телефона. Батерията е идеална не мога да я свърша за ден, при включен постоянен интернет. Досега съм сменял доста телефони, и винаги съм зареждал поне веднъж на ден...
Цитирай

Като цяло е добре телефона. Единствения проблем при мен е, че ми дава грешка на сд картата от време на време. Сред рестарт се оправя. Батерията чук. Не грее. Държи. Камерата горе-долу. Екран ок.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Аз никога не съм имал проблеми с памет картата. За тези пари супер е телефонът. При бърз телефон картата трябва да е висок клас, най малко 10
Цитирай

Явно трябва да сменям карта в такъв случай.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Благодаря много за изказаните мнения колеги.Надявам се и други колеги да споделят.От това което чета значи си заслужава смяната на моя Samsung J7 2017 със mate 20 lite
Цитирай

Давай смело, смятам че няма да бъдеш разочарован Smile
Цитирай

Утре ще пиша живи и здрави за първите ми впечатления.Телефона ще го взема 450 лева чисто нов запечатен.Най вече ме грабна цената надявам се да,не сбъркам
Цитирай

Ще си доволен, пък вече тръгна 9,ката за него. Скоро ще го имаме
Цитирай

От J7 на Мейта вероятно няма да съжалиш. Лично на мен EMUI-то не ми допада. Жалкото е, че няма къстъм ромове за тоя телефон. Със сигурност следващия ми телефон няма да е Huawei де. Но то това е въпрос на вкус. Иначе самият апарат е добър. Освен това със сд картата, което вероятно ще излезе проблем в самата карта, други проблеми не съм имал.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

https://forum.xda-developers.com/20-lite/development
Има къстъм ром, ове. Стига да знаеш какво да правиш
Цитирай

(2019-03-12, 23:09:16)ibrahim79 написа:  https://forum.xda-developers.com/20-lite/development
Има къстъм ром, ове. Стига да знаеш какво да правиш
Нещо май си се объркал. Кое точно е къстъм ром-а, че не разбрах? Още дори начин за отключване на буутлодера няма, да не говорим за ром-ове. Huawei и в тва отношение се мъчат да копират Apple.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Имаше едно поне, но не го виждам сега. Може да са го премахнали.
Цитирай

И при мен дава понякога  грешка в сд картата,сменил съм две карти и пак е така.И двете са висок клас 32 и 128 гб.
Цитирай

При мен също дава понякога грешка в СД картата.която е възможно най-високия клас,тъпото е,че като даде грешка и снимките след това се записват във вътрешната памет на телефона,и трябва отново да се правят настройки от камерата къде да запаметяват...

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай

Темата е само за обноеления стига сте спами ли, направете си тема и там пишете.
[-] 2 потребители изказват благодарност на goginero за това мнение:
  • extazy, ggeshev
Цитирай

През hisuite има ъпдейт sne-lx1 8.2.0.144. Общо взето секюрити пач за март.....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)