Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

Всичко свързано със версията и актуализациите на софтуера
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Нчкой да е чул или прочел някъде,дали ще получим андроид 9.
Цитирай

Ето тук пише следното:https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d1%84%d0%be%d0%bd%d0%b8/huawei-%d0%be%d0%b1%d1%8f%d0%b2%d0%b8-%d0%b8%d0%b7%d0%bb%d0%b8%d0%b7%d0%b0%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b0-android-9-pie-%d0%b7%d0%b0-%d0%be%d1%89%d0%b5-12-%d1%81%d0%b2%d0%be%d0%b8-%d1%81%d0%bc-296529.html

Huawei Mate 20 lite
Цитирай

Дано не съм прав но мен лично ме съмнява.
Цитирай

Ще има не се съмнявай и въобще да не бързаме. Доста ревът сега с тоя Android One. Доста мислех и аз да взема такъв телефон, но реално цикълът на един нов смартфон е толкова 2 години. Дали ще получиш първи актуализация и после да си скубиш косата за бъгове... за мен нямат смисъл тея ядове. Ще има поддръжка чакане му е майката за читава версия.https://www.kaldata.com/телефони/huawei-обяви-излизането-на-android-9-pie-за-още-12-свои-см-296529.html
Цитирай

Здравейте,гледам че съм със юлска корекция за сигурност и при вас ли е така?
Цитирай

Да,така е...

Huawei Mate 20 lite
Цитирай

Здравейте,
 И при мен е така, което е малко странно и изостават с няколко месеца... но ми се иска да чакаме просто следващ голям ъпдейт и затова да е такаSmile)
Цитирай

Моят е от 1 октомври
Цитирай

Така си дойде от кутията или го получи вполедствие?
Цитирай

Преди около седмица ми дойде update до 8.2.0.130, което е октомврийски google security patch. Само, че update-нах през HiSuite, а не през OTA. Иначе при закупуването ми дойде с 8.2.0.104 което е юлски secutiry patch. Пробвайте за актуализация през HiSuite.

Samsung Galaxy S8+ Black, iPad Air 16GB Space Grey
Цитирай

(2018-11-21, 14:38:41)mastagg написа:  Преди около седмица ми дойде update до 8.2.0.130, което е октомврийски google security patch. Само, че update-нах през HiSuite, а не през OTA. Иначе при закупуването ми дойде с 8.2.0.104 което е юлски secutiry patch. Пробвайте за актуализация през HiSuite.

Здравей,
 А какви са разликите има ли видими такива и има ли подобрение на камерата, защото ми се струва че поне при мен там има проблем като качество.
Цитирай

В момента тегля новата актуализация по "въздуха"....SNE-LX1 8.2.130(C432CUSTC432D1) 3,56GB e.

Huawei Mate 20 lite
Цитирай

Много голяма да не е девятката?
Цитирай

Не,не е 9-ката....за около 30 мин. всичко мина без проблем,дали има някаква разлика от преди,все още незнамSmile

Huawei Mate 20 lite
Цитирай

(2018-11-21, 15:58:38)Slonio81 написа:  Здравей,
 А какви са разликите има ли видими такива и има ли подобрение на камерата, защото ми се струва че поне при мен там има проблем като качество.

Здравейте, 
След актуализацията телефонът работи още по-плавно. Аз не виждам кой знае какво подобрение в камерата. Снима си прилично. Надявам се при вас след актуализацията проблемите да изчезнат.

Samsung Galaxy S8+ Black, iPad Air 16GB Space Grey
Цитирай

Аз сега проверих и ми изписа че съм с актуалната версия.От къде ги теглите при мен ота няма нищо? Андроид 8,1 юлския пач за сигурност съм съм.
Цитирай

(2018-11-21, 21:26:28)i770514 написа:  Аз сега проверих и ми изписа че съм с актуалната версия.От къде ги теглите при мен ота няма нищо? Андроид 8,1 юлския пач за сигурност съм съм.

Свали си hisuite на компютъра, свържи си телефона и трябва да ти го изкара ъпдейта. Приложението е официално
Цитирай

Да така съм съгласен,ама се учудих защото колегата  iveshko e написа / по въздуха/ а аз това го разбирам като ОТА ъбдейт.
Цитирай

(2018-11-21, 22:08:50)i770514 написа:  Да така съм съгласен,ама се учудих защото колегата  iveshko e написа / по въздуха/ а аз това го разбирам като ОТА ъбдейт.

Може при него да е дошъл, зависи откъде е купен телефонът според мен. Аз си го инсталирах чрез hisuite
Цитирай

От Теленор ми е телефона,като цъкнете на актуализация на системата,горе в дясно на екрана цъкате на трите точки,и от там :изтегляне на най-новия пакет.При мен така се получи,иначе само при проверка за  актуализация ми показваше че съм с най-новата версия...
Ако някой ми каже как се качват снимки тук,ще покажа скрийншот от началото на процеса на актуализацията..

Прикачени файлове Миниатюри

Huawei Mate 20 lite
Цитирай

Разбрах те колега,сега ще го направя. Smile
Цитирай

(2018-11-22, 07:32:19)iveshko написа:  От Теленор ми е телефона,като цъкнете на актуализация на системата,горе в дясно на екрана цъкате на трите точки,и от там :изтегляне на най-новия пакет.При мен така се получи,иначе само при проверка за  актуализация ми показваше че съм с най-новата версия...
Ако някой ми каже как се качват снимки тук,ще покажа скрийншот от началото на процеса на актуализацията..
Да и при мен излезе , странно  ще чакам вечерта вкъши на wifi да я изтегля . Аз съм с А1
Цитирай

(2018-11-22, 07:32:19)iveshko написа:  От Теленор ми е телефона,като цъкнете на актуализация на системата,горе в дясно на екрана цъкате на трите точки,и от там :изтегляне на най-новия пакет.При мен така се получи,иначе само при проверка за  актуализация ми показваше че съм с най-новата версия...

Долу в ляво има табелка,, избор на файлове" оттам може да качваш снимки
Цитирай

(2018-11-22, 10:49:57)ibrahim79 написа:  Долу в ляво има  табелка,, избор на файлове" оттам може да качваш снимки

Ок,мерси много,получи сеSmile

Huawei Mate 20 lite
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: ibrahim79, shark19, 1 гост(и)