Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite
#51

Разлика няма никаква, както каза колегата по горе само секюрити пач но тъй като аз винаги цъкам първо на трите точки и тегля "Най новия пълен пакает" (така е озаглавена опцията) го теглих дълго време и беше 3.5г.б в началото ми се стори, че се е оправил месинджъра но уви не.......
Цитирай
Аксесоари
#52

Мен най-много ме дразни тва с потъмняването на дисплея в приложенията. Дано с някой от следващите ъпдейти да го оправят.


Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#53

Отговора на Huawei България за ъпдейт до EMUI9... Май нас няма да ни огрее, лошо за нелошото телефонче. [Изображение: 7cefc1a2e3bae9327c707cbc10a2b948.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#54

Според мен ще има поне един голям ъпдейт. За първи път ползвам Huawei, но имам познат с Mate10 Lite. От Нугат го ъпдейтнаха до Орео и май това беше. Иначе кръпки често получава. Ще се чака няма как. Lite версия е все пак.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#55

Oт моите наблюдения върхи софтуерната подръжка на HUAWEI, винаги има по един голям ъпдейт поне, което значи че предполагам в следващата годиня някъде ще има такъв .Отделно че телефона е с последния процесор в средния клас 710 и няма как да не е предвидено да има ъпдейт за тези телефони до 9-ката. Остава само да чакаме.. а ис ега телефона се държи перфектно за парите сиSmile
Цитирай
#56

Ето от мен, един днешен секюрити ъпдейт. Не съм много на ясно, за какво е.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung C100 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson K850i -> Samsung Omnia I8000 2 -> Lg Optimus 3D -> Huawei Ascend G700 -> Huawei Honor 7 Lite -> Huawei Mate 20 Lite  Smile
Цитирай
#57

Явно при теб е пристигнал със закъснение.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#58

Искам да ви питам, след такъв ъпдейт, трябва ли да връщам заводските настройки или само след голям ъпдейт ?

Samsung C100 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson K850i -> Samsung Omnia I8000 2 -> Lg Optimus 3D -> Huawei Ascend G700 -> Huawei Honor 7 Lite -> Huawei Mate 20 Lite  Smile
Цитирай
#59

Препоръчва се сред голям ъпдейт, след актуализация на пачове за сигурност - не е задължително.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • bon1839
Цитирай
#60

Колеги аз имам същата дилема преди този малак ъпдейт качих предходната пълната версия 3.5 гб и сега и новия ъпдейт и имам леко усещане,че телефона се замисля... което е... Какво е вашето мнение дали е добра идея
Цитирай
#61

@Slonio81, ако след актуализацията на устройството се наблюдават бъгове, се препоръчва ресет за да тръгне системата "на чисто".

 
Цитирай
#62

А, ако направим само нулиране на всички настройки, без възстановяване на фабричните данни, ще има ли ефект ?
Цитирай
#63

(2018-12-11, 10:42:03)NoMaD написа:  @Slonio81, ако след актуализацията на устройството се наблюдават бъгове, се препоръчва ресет за да тръгне системата "на чисто".

Благодаря колега все пак направих reset. Ще споделя дали  има разлика и ако да какваSmile
Цитирай
#64

Аз не забелязвам някаква разлика в работата, дори и след малкия ъпдейт вчера. Дори и на предишния ми телефон Honor 7 lite, никога не бях връщал заводските настройки, даже след ъпдейта към Нуга и всичко си ми работеше добре. Единственото което съм забелязвал понякога де, при предишния ми тел и сегашния(само вчера ми направи така), е това, че след зареждане на батерията от стенното зарядно до 100%, след това ми пада много бързо до 90%(без вкл. моб данни или wi-fi или gps) и виждам, че е от режима на готовност. Но аз живея в планината на 1200 м надморско и тук когато падне сняг, понякога се е случвало да няма електричество с дни и гледам, че в такива случаи, тела постоянно търси обхват. Вчера имаше снеговалеж, но без прекъсване на ел. мрежата, но явно в някое съседно село е имало и клетката е спряла, аз съм на A1 и в такива случаи съм забелязал, че устройството показва пълен обхват, но когато пусна мобилни данни, чертите падат на една и не може да се свърже.

Samsung C100 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson K850i -> Samsung Omnia I8000 2 -> Lg Optimus 3D -> Huawei Ascend G700 -> Huawei Honor 7 Lite -> Huawei Mate 20 Lite  Smile
Цитирай
#65

Според тази статия https://www.theandroidsoul.com/huawei-ma...te-update/, от вчера е пуснат beta Android 9/ EMUI 9 за Huawei Mate 20 Lite. Очаква се стабилната версия да се разпространява в средата на първата третина на 2019 г.

Xiaomi Mi 10T Pro Black, iPad Air 16GB Space Grey
Цитирай
#66

Скоро ще бъдат налични


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#67

(2018-12-10, 10:19:34)stiebel написа:  Отговора на Huawei България за ъпдейт до EMUI9... Май нас няма да ни огрее, лошо за нелошото телефонче. [Изображение: 7cefc1a2e3bae9327c707cbc10a2b948.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

На Huawei България не им вярвай, по мое мнение, малко не знаят за какво става дума за... нищо. За предния ми телефон (Honor 7 Lite) който поддържа VoLTE в другите региони ме държаха 15 минути на телефoна след въпрос, дали ще има ъпдейт и за Европа. След 15 мин явно блъскане на глави ми отговориха, че телефона не поддържа VoLTE..... Та телефон пуснат преди 3 месеца, задължително ще има поне един, а смея да кажа и два големи ъпдейта.
Цитирай
#68

Моя е закупен октомври месец от Теленор  и до ден днешен не ми излиза че имам актуализация, макар че е направен да проверява автоматично ако има такава... Та влезнах пак в това меню за актуализацциите и цъкнах горе в дясно и цъкнах "изтегляне на най новия пълен пакет" и хоп най-накрая видях че има актуализация


Прикачени файлове Миниатюри
   

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#69

(2018-12-28, 22:06:26)plamen_jelezniq написа:  Моя е закупен октомври месец от Теленор  и до ден днешен не ми излиза че имам актуализация, макар че е направен да проверява автоматично ако има такава... Та влезнах пак в това меню за актуализацциите и цъкнах горе в дясно и цъкнах "изтегляне на най новия пълен пакет" и хоп най-накрая видях че има актуализация
Веднага след като ъпдейтнеш сигурно ще ти изкара още един ъпдейт. Моя сега е на 134 а гледам, че ти дава 130.
   

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#70

Да изписа ми около 133мв беше и него инсталирах

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#71

Нещо за ъпдейт 138 знаете ли?

Huawei Mate 20 lite
Цитирай
#72

За този ли. И аз го чакам официално да го пуснат


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#73

Това ще е Орео пак нали?

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#74

Да, според мен е декемврийкото обновление няма да има промени също като гледам
Цитирай
#75

Днес влизах в меню памет ала, бала и давах чистене и ми изчезнаха към 10 приложения от свалените, но ми изчезна и fm радио и звукозапис, не че ми трябват, но ми направи впечатление. Та дали от ъпдейта са ми изчезнали или днес като съм барникал осрах работата. Моля някой с "големия" ъпдейт да погледне дали има fm радио и звукозапис.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)