Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

(2019-10-18, 16:35:45)Element4y написа:  Здравейте. Само да попитам има ли dark mode режим телефона  и ако не да ми препоръчате някой добър такъв... Благодаря...  Smile
Няма Dark mode, защото от Huawei са решили, че само амолед моделите заслужават тази "екстра". Аз ползвах това приложени за теми. Имаше доста и сигурно ще си харесаш някоя черна/тъмна.
https://play.google.com/store/apps/detai...ememanager

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на forbidden8 за това мнение:
  • Element4y
Цитирай
Аксесоари

И при мен дойде актуализация със пача за сигурност за септември 9.1.0 245. Няма нищо друго.

Пуснах един antutu и резултата ме изненада много
 Прикачил съм резултата 161 338....


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Бъгва ли Ви фейсбук/инстаграм?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не,ако ти бъгват може да срив в двете платформи,все по често им се случва
Цитирай

(2019-10-22, 17:53:49)ivanpz14 написа:  Бъгва ли Ви фейсбук/инстаграм?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
И аз нямам проблем с тях. Но като цяло телефона след последния ъпдейт 9.1.0 245 стана малко по-бавен на моменти при мен.
Цитирай

След последния ъпдейт ми се оправи звука. Някъде между актуализациите звука на нотификейшъните стана много слаб, едва доловим. Почти не се чуваха, както и при рестарт/включване  много слабо се чуваше заглавната мелодийка. Сега дънят яко, даже съм ги намалил. Проблема с бек бутона си остана, понякога трябва по няколко пъти да се натисне. Това е в общи линии, поне сега чувам ако някой ми пише Smile
Цитирай

Здравейте, моя huawei mate 20 lite си стои на EMUI 8.2.0 и не иска да се актуализира на 9.0 андроид и ЕМУИ...

http://prntscr.com/pryyr3
http://prntscr.com/pryziy

Какъв му е проблема на тоя тел... ?!?
Цитирай

Пробвай през hicare Smile

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanpz14 за това мнение:
  • SvetlinPanchev
Цитирай

Привет ,
Някой сложи ли си БЕТА 10ката ??
Цитирай

Аз свалих приложението, обаче пише:

В МОМЕНТА ТЕЛЕФОНЪТ ВИ НЕ МОЖЕ ДА УЧАСТВА В НИКАКВИ ПРОЕКТИ. УВЕРЕТЕ СЕ, ЧЕ МОДЕЛЪТ И НОМЕРЪТ НА ВЕРСИЯТА НА ТЕЛЕФОНА ВИ ОТГОВАРЯТ НА ИЗИСКВАНИЯТА. БЛАГОДАРИМ ВИ ЗА УЧАСТИЕТО.

Huawei G700 ------------>Huawei P9 Lite -------------->Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

България не е от държавите които могат да участват във Бета версиите. Не си хабете времето узалуд в пробване и надежди.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2019-11-03, 21:59:32)SvetlinPanchev написа:  Здравейте, моя huawei mate 20 lite си стои на EMUI 8.2.0 и не иска да се актуализира на 9.0 андроид и ЕМУИ...

http://prntscr.com/pryyr3
http://prntscr.com/pryziy

Какъв му е проблема на тоя тел... ?!?
Както каза колегата, пробвай през Hicare (инсталираш го на компютър, свръзваш телефона към компютъра с кабел и от програмата ще ти покаже ако има ъпдейт). Ако случайно не стане и така, като краен вариант звънни на Науей България, обясни им за какво става дума (че нямаш ъпдейти )и им дай IMEI, за да се свържат с Хауей Китай и да "забързат" по техни думи ъпдейта за телефона ти, те признаха, че на част от телефоните има необяснимо забавяне. При мен и един колега от форума стана по този начин, а ето и телефона: 080018818.
Цитирай

Дойде 266
Цитирай

Наличен пач за месец октомври


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Да идва за всички но е само пач за сигурност.
Цитирай

Има ли някаква дата за Андроид 10 за нашите телефончета?
Цитирай

В ff го има десятката, но не е одобрен
Цитирай

(2019-11-21, 02:52:05)hippy написа:  Има ли някаква дата за Андроид 10 за нашите телефончета?
Аз силни се надявам ,че в началото на следващата година ще дойде. Доколкото има информация мисля ,че бяха обявили за март месец евентуалноSmile
Цитирай

Колеги преди малко пре Hicare  дойде макък важен ъпдейт с размер 10mb веднага след него идва и EMUI 10 Smile В момента го инсталирам. Това вероятно е бета версия и размера и е 4.04gb
Цитирай

Много бързи тея от huawei ???

Инсталирах го и за сега е ок, единственото което ме дразни че иконите не са като на девятката със светлосенки
Цитирай

(2019-11-22, 12:06:29)CivilWar80 написа:  Много бързи тея от huawei ???

Инсталирах го и за сега е ок, единственото което ме дразни че иконите не са като на девятката със светлосенки
И аз го инсталирах и дори направих след това HARD RESET Smile  И  сега го разглеждам детайлно:SmileХаресва ми новата тема  по свежа е о дп тук всичко е окSmileспоред мен има доста подобрения дори и в камераSmile
Цитирай

Как работи телефона? Има ли забавяне някакво? Dark Mode има ли?
Цитирай

(2019-11-22, 16:28:57)hippy написа:  Как работи телефона? Има ли забавяне някакво? Dark Mode има ли?
Има Dark Mode. има промяна в камерата като меню и дори като качество, върви доста плавно като анимация и приятно за окото . Менюто е новото и доста лесно и интуитивно има нова тема, която е супер свежа.  За първи път от както позвам марката а това е моя трети телефон ми харесва този така противоречив EMUI.Smileвече е съвсем друго усещане Smile
Цитирай

Има черна тема от настройките, ми добре е. Не съм му давал първоначални.
Цитирай

Нещо не намирам AOD?... Направо си липсва! Иначе засега е ок, ще видим след няколко дни.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumends за това мнение:
  • buci59
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)