Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

(2019-11-25, 20:36:00)ibrahim79 написа:  Може,но все пак това още не е официалната версия,възможни са бъгове

Как така това не е официалната версия? Още един ъпдейт ли чакаме за Андроид 10 ?  Big Grin
Цитирай
Аксесоари

Виж какво пише, възможно е еди кое си да не работи, значи е тестово според мен
Цитирай

Бях забравил, че може да се ъпдейтва софтуера през hisuite, екстра е поне за сега, имам чувството, че върви с една идея по-мазно тази десятка. Тъмната тема е страхотна, единственото което ми липсва е поддържане на дисплея включен докато го гледаш. За AOD, честно да кажа не виждам голям смисъл, след като е IPS, а не амолед дисплей. Покрай многото големи или малки промени не знам дали забелязахте нещо дребно, но много важно: Настройки - за телефона - софтуерна актуализация по основна линия. От този линк чета, че вече ще получаваме секюрити ъпдейтите директно от гугъл, което значи мигновено, вижте Project Mainline: https://beebom.com/6-best-emui-10-featur...ould-know/
Цитирай

След ъпдейта ми изчезна иконата на Даунлоудс от Инструменти......не е болка за умиране ама ми е интересно дали и при вас е така?
Цитирай

И при нас е така на P 30 lite, от 10ката е най вероятно.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Изчезнала е на всички..
А какво ще кажете за батерията при 10-ката ? При мен осезаемо е по-зле ..
Цитирай

Ми не мисля, даже май е една идея по добре
Цитирай

(2019-12-01, 10:47:33)Tix0mir написа:  Изчезнала е на всички..
А какво ще кажете за батерията при 10-ката ? При мен осезаемо е по-зле ..
Сьщата работа!!
Цитирай

С изключение на грозните икони, промененото като интерфейс меню на камерата и липсата на папка Даунлоудс в Инструменти единствената разлика която виждам е, че играта която играя тръгва на цял екран. Друго не забелязвам, относно бързина и разход на батерията.
P.S и дарк моуд, който грам не ме кефи
Цитирай

(2019-11-30, 15:37:33)Abstract написа:  След ъпдейта ми изчезна иконата на Даунлоудс от Инструменти......не е болка за умиране ама ми е интересно дали и при вас е така?
Аз съм с Honor 8x и чакам 10.При мен папката все още я има,но от папка файлове--вътрешна памет--даунлоудс -- направете пряк път.Така отново ще имате икона на екрана.Пробвайте.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

(2019-12-02, 08:15:22)buci59 написа:  Аз съм с Honor 8x и чакам 10.При мен папката все още я има,но от папка файлове--вътрешна памет--даунлоудс -- направете пряк път.Така отново ще имате икона на екрана.Пробвайте.
Да, това е ясно, но ми стана странно решението да я премахнат. Реално изисква същото движение само че през файлове а не инструменти Wink Навика е страшно нещо.
Цитирай

Какъв е вашият antutu benchmark резултат. Прикачил съм моя. И ще се радвам да споделите впечатленията си от EMUI 10.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Това е при мен


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

В очакване съм, надявам се, да са си оправили бъговете от бета версията която пуснаха за Mate 20 Lite.

"EMUI 10 излезе за 16 смартфона на Huawei и Honor

Нuаwеі вeчe зaпoчнa дa изпpaщa ЕМUІ 10 зa флaгмaнcĸитe cмapтфoни oт тaзи гoдинa, нo ceгa дoпълни тoзи cпиcъĸ и c мoдeли oт минaлaтa и дopи oт 2017 гoдинa. Cтaбилнaтa вepcия нa нoвия фъpмyep вeчe e дocтъпнa зa мoбилнитe ycтpoйcтвa oт cepиятa Маtе 10, ĸaĸтo и зa cмapтфoнитe oт cpeдeн ĸлac Ноnоr 10 Lіtе и Ноnоr 20і.

Дoceгa фиpмeният пoтpeбитeлcĸи интepфeйc, бaзиpaн нa Аndrоіd 10 бe oбнoвeн зa дeceтинa cмapтфoнa нa Нuаwеі, вĸлючитeлнo Нuаwеі Р30, Р30 Рrо, Nоvа 5Т, Ноnоr 20 и Маtе 20 Х бeз 5G . A ceгa ЕМUІ 10 пoлyчaвa и 5G вepcиятa.

Bъв фиpмeнaтa гpaфичнa cpeдa ЕМUІ 10 e peaлизиpaнa пълнoцeннa тъмнa тeмa, ĸoятo пpoмeня интepфeйca ĸaĸтo нa oпepaциoннaтa cиcтeмa, тaĸa и нa фиpмeнитe и нa външнитe пpилoжeния. Πpeдлaгa ce нoв дизaйн, нoви иĸoнĸи и пo-oпpocтeни нacтpoйĸи, ĸaтo тexнитe eлeмeнти ca гpyпиpaни пo-лoгичeн нaчин. Πpepaбoтeнo e пpилoжeниeтo зa paбoтa c ĸaмepaтa и e въвeдeн нoв жecт зa пoĸaзвaнeтo нa cпиcъĸa c вcичĸи пpилoжeния (плъзгaнe c пpъcтa oтдoлy нaгope въpxy ocнoвния eĸpaн).

Зaceгa ЕМUІ 10 излизa зa мoбилнитe ycтpoйcтвa в Kитaй, a глoбaлнaтa вepcия ce oчaĸвa cлeд oĸoлo двe ceдмици. Eтo гo и caмият cпиcъĸ:

Нuаwеі Маtе 20 Х 5G
Нuаwеі Маtе RЅ Роrѕсhе Dеѕіgn
Нuаwеі Маtе 10 Роrѕсhе Dеѕіgn
Нuаwеі Маtе 10 Рrо
Нuаwеі Маtе 10
Нuаwеі Р20
Нuаwеі Р20 Рrо
Nuаwеі Nоvа 4е
Нuаwеі Еnјоу 10 Рluѕ
Нuаwеі Еnјоу 9Ѕ
Нuаwеі Маіmаng 8 (Р Ѕmаrt+ 2019)
Нuаwеі Маіmаng 7 (Маtе 20 Lіtе)
Нuаwеі Ноnоr 20і
Нuаwеі Ноnоr 10 Lіtе"
[-] 2 потребители изказват благодарност на Pantaleeva за това мнение:
  • ibrahim79, Slonio81
Цитирай

Пристигна пач


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-12-27, 10:24:53)ibrahim79 написа:  Пристигна пач
Да и при мен но е твърде голям да е само пакет за сигурност според мен.
Цитирай

Само пакет за сигурност е, не откривам никакви разлики, дори бъга с известията все още си го има, мислех че поне това ще оправят
Цитирай

(2019-12-27, 14:43:47)Pantaleeva написа:  Само пакет за сигурност е, не откривам никакви разлики, дори бъга с известията все още си го има, мислех че поне това ще оправят
 Да и аз не виждам нищо ново или променено. Аз нямам проблем с известията и до тук единственият проблем, който съм имал след ъпдейта до EMUI 10 е пе 3-4 пъти телефона ми е зациклял при отваряне на Инстаграм или Фейсбук. Всипко останало работи бърЗо, и най-забележимо е за мен тази плавност и приятно усещане от анимациите. Като цяло смятам че към ТозИ момент след ъпдейта този телефон получи още една година поне.
Цитирай

В навечерието на Нова година получих това, проверявайки дали не съм късметлия и Дядо Мраз да ми носи EMUI 10.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
[Изображение: e62cb868780fc6123d1068b025a88f46.jpg]
Цитирай

Аз пък си получих 10 преди доста време, сега се тегли месечния. [Изображение: 8a174e1dcc4b96304f84d24af1d3b9ad.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

https://www.huaweicentral.com/breaking-s...artphones/ Иде евентуално и за нас официалната версия на тая пуста 10-тка
[-] 1 потребител изказва благодарност на Pantaleeva за това мнение:
  • ibrahim79
Цитирай

(2020-01-07, 18:37:46)Pantaleeva написа:  https://www.huaweicentral.com/breaking-s...artphones/ Иде евентуално и за нас официалната версия на тая пуста 10-тка
Към момента съм с 10.0.0.170 и при мен всичко върви добре но верпятно със стабилна официална версия всиоко трябв да е още по - гладко.
Цитирай

(2020-01-07, 21:34:06)Slonio81 написа:  Към момента съм с 10.0.0.170 и при мен всичко върви добре но верпятно със стабилна официална версия всиоко трябв да е още по - гладко.
Аз съм със същата версия, но при мен има проблем с известията за пропуснати повиквания на заключен екран, само мога да се надявам в официалната версия да са го оправили.
Цитирай

Аз още си чакам..
[Изображение: b8e23cb09a2694f2698f39a8553a855c.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-01-07, 22:45:10)Pantaleeva написа:  Аз съм със същата версия, но при мен има проблем с известията за пропуснати повиквания на заключен екран, само мога да се надявам в официалната версия да са го оправили.
Какъв ви е проблема с известията на заключен екран? При мен от вайбър излиза но не се вижда от кой, както и тези за пропуснати обаждания и смси но след светване на екрана изчезват (все едно са прочетени ). Доста е дразнещо защото така пропускам важни неща.....другото което стана след секюрити пача е, че отново звуците на известията станаха много тихи (месинджър, вайбър  и т.н). Тъкмо се зарадвах, че се оправиха с 10ката и пак зле....Като цяло е бъгава тази версия, то си го пише....Камерата започна още по зле да фокусира а аз я ползвам постоянно.....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)